Lista startowa - GRAND PRIX NORDIC WALKING 2018 - Stęszew

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Gmina Stęszew
1 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU nie
2 Danuta Baj 1961 Ścinawa Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
3 Stanisław Baj 1958 Ścinawa Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
4 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn nie
5 Wojciech Cholewiński 1966 Murowana Goślina HERNIK TEAM nie
6 Radosław Dukat 1975 Śrem nie
7 Beata Falkowska 1965 Wiry UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
8 Piotr Falkowski 1965 Wiry UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
9 Eugeniusz GAJEWSKI 1957 Gorzów Wielkopolski nie
10 Irena Grzywocz 1951 Mosina nie
11 Bernard Grzywocz 1949 Mosina nie
12 Ryszard Horiaczek 1951 Poznań U KS Gimnazjon Suchy Las nie
13 Karolina Ilowska-Rembarz 1985 Krosinko LOFT TEAM EXTREME nie
14 Grzegorz Jankowski 1960 Stęszew tak
15 Katarzyna Jastrząbek 1980 Oborniki nie
16 Dorota Jemrych 1957 Złotniki UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
17 Elżbieta Jóźwiak 1973 Steszew tak
18 Edmund Jurdziński 1941 Przeźmierowo nie
19 Lilianna Kasprzyk 1960 Poznań U KS Gimnazjon Suchy Las nie
20 Agnieszka Kosowicz 1980 Mosina nie
21 Małgorzata Krakowiak 1965 Wiry UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
22 Dominika Kulik 1987 PUSZCZYKOWO LOFT TEAM EXTREME nie
23 Anna Kulikowska0 1990 Poznań Asics Frontrunner / Maratończyk Poznań nie
24 Jolanta Kusza 1963 Suchy Las UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
25 Lucyna Lulek 1950 Ścinawa Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
26 Robert Madaj 1970 Witobel tak
27 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno nie
28 Anna Matyja 1970 Śrem nie
29 maria małoszczyk 1957 poznan nie
30 Monika Michałowska 1981 Luboń nie
31 Mariola Mulkowska 1956 Złotniki UKS GIMNAZJON SUCHY LAS nie
32 Piotr Orywał 1968 Poznań MarszPoZdrowie/Nordic Walking Poland nie
33 Monika Owsianna 1971 Mosina nie
34 Grzegorz Pałka 1952 Tulce SERIKON TEAM nie
35 Marysia Przybyłek 1974 śmigiel Marsz po Zdrowie Poznań nie
36 Angelika Płachcińska 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno nie
37 Łukasz Rembarz 1972 Krosinko KS IDMAR RACING TEAM nie
38 Henryk Rogos 1943 Lubiąż Ścinawska Grupa Nordic Walking nie
39 BRONISŁAW SIKORA 1954 LESZNO LESZNO (: nie
40 Patryk Skrzypczak 1988 Trzciel Marsz Po Zdrowie nie
41 BARBARA SOBCZYK 1968 Lubon nie
42 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno nie
43 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno nie
44 Magdalena Szymańska 1979 Śmigiel Śmigielska Grupa Nordic Walking nie
45 Alicja Tobys 1954 Czempiń nie
46 Ryszard Tobys 1952 Czempiń nie
47 Jacek Wójcik 1964 Stęszew tak
48 Anna Wojtysiak 1957 Piła Marsz po Zdrowie Poznań nie
49 Stanisław Zawisła 1951 Plewiska Marsz Po Zdrowie nie
50 Justyna Łuczak 1979 Mosina Loft Fitness Team Extreme nie