Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Karnet
301 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław 5,15km nie
302 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run 10,3km nie
303 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team 10,3km tak
304 Piotr Kołtowski 1979 Skórzewo 10,3km tak
305 Błażej Burek 1984 Skórzewo Jakdojade 10,3km nie
306 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel Śmigielska Grupa Nordic Walking 5,15km NW nie
307 Bartosz Tarnawski 1981 Śrem 5,15km nie
308 Paweł Balcerzak 1993 Strzelno Siadło 10,3km nie
309 Krzysztof Haupt 1978 Suchy Las ZZSK Suchy Las 10,3km tak
310 Justyna Mielczarek 1990 Suchy Las 5,15km nie
311 Katarzyna Napierała 1976 Suchy Las 10,3km tak
312 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las 10,3km nie
313 Rafał Czerwiński 1973 Suchy Las Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
314 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki 5,15km tak
315 Artur Skała 1976 Swarzędz Platinum 5,15km tak
316 Marek Bandosz 1980 Swarzędz Pro366 5,15km nie
317 Artur Kaczmarek 1972 Swarzędz 10,3km nie
318 Malgorzata Tarnowska 1984 Swarzedz 10,3km tak
319 Agnieszka Solecka 1982 Swarzędz Pro366 10,3km tak
320 Anna Kaczmarek 1974 Swarzędz Anna Kaczmarek 10,3km nie
321 Janusz Bandosz 1992 Swarzędz Pro366 5,15km nie
322 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz 10,3km nie
323 Ewa Gajda 1968 Swarzędz 1968 10,3km nie
324 Hanna Bandosz 1977 Swarzędz Pro366 5,15km nie
325 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz 1990 10,3km nie
326 Maria Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins 10,3km nie
327 Łukasz Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins / #nbrteam 10,3km tak
328 Honorata Jandy 1975 Szamotuły KB Szamotuły/Pink Power 10,3km nie
329 Joanna Adamczak 1985 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
330 Paweł Wachowiak 1998 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
331 Marta Terlecka 1979 Szczytniki 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 5,15km tak
332 Paweł Wichłacz 1983 Szreniawa KB MANIAC Poznań 10,3km nie
333 Emanuela Adamczyk 1996 Tanowo #teambiegiwlkp 5,15km nie
334 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
335 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
336 Maciej Rudawski 1983 Trzciel Walk & Run Team Oborniki 5,15km NW nie
337 Piotr Gabryel 1980 Tuczno 10,3km tak
338 Anna Gabryel 1981 Tuczno 5,15km tak
339 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera 5,15km nie
340 Anna Siudak 1980 Tulce 5,15km tak
341 Sylwia Nowaczyk 1977 Tulce Drużyna Szpiku 5,15km NW nie
342 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
343 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
344 Anna Szymczak 1969 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
345 Kamil Maćkowski 1983 Wełna 5,15km nie
346 Tomasz Borodycz 1973 Witkowo Witkowo Biega 10,3km nie
347 Przemysław Żołdak 1977 Witkowo Piątkowo na Biegowo 10,3km nie
348 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo # DRUŻYNA SZPIKU 10,3km tak
349 Marek Pietrzak 1980 Zalasewo 10,3km tak
350 Marcin Mróz 1978 Zalasewo STR Poznań / Dzikie Bobry 10,3km nie
351 Krzysztof Antkowiak 1986 Zalasewo 5,15km NW nie
352 Magdalena Woschke 1975 Zalasewo Pro366 10,3km tak
353 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Team 10,3km nie
354 Paweł Ślaziński 1977 Zbrudzewo 10,3km nie
355 Mateusz Meliński 1973 Złotniki BTL Group 10,3km nie
356 Mariusz Markiewicz 1979 Łowęcin Czy biegnie z nami Krzysztof? 5,15km nie