Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
301 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
302 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
303 Anna Szymczak 1969 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
304 Joanna Szypulińska 1988 Luboń 5,15km nie
305 Adam Szyszka 1965 Kicin 10,3km tak
306 Waldemar Szyszłowski 1985 Poznań 10,3km tak
307 Martyna Tabaczyńska 1992 Poznań Night Runners 10,3km tak
308 Marcin Tarnawski 1990 Biernatki 5,15km nie
309 Bartosz Tarnawski 1981 Śrem 5,15km nie
310 Malgorzata Tarnowska 1984 Swarzedz 10,3km tak
311 Marta Terlecka 1979 Szczytniki 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 5,15km tak
312 Justyna Tomczak 1991 Puszczykowo Bring Sally Up 10,3km nie
313 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10,3km nie
314 Paweł Wachowiak 1998 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
315 Lucyna Walaszczyk 1987 Poznan NBR Team 10,3km tak
316 Maciej Walczak 1982 Poznań 10,3km tak
317 Maciej Walentowski 1982 Poznań 5,15km tak
318 Waldemar Warguła 1980 Rakownia Kibolski KS 10,3km tak
319 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska 10,3km nie
320 Karol Wasilewski 1995 Poznań Husaria Race Team 10,3km nie
321 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
322 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań 10,3km tak
323 Adrian Wegner 1991 Poznan Poznań 10,3km tak
324 Mikołaj Węgrzynowski 1983 Poznań 5,15km tak
325 Daniel Wesołek 1988 Poznań #biegajzeSlawkiem 10,3km nie
326 Paweł Wichłacz 1983 Szreniawa KB MANIAC Poznań 10,3km nie
327 Maria Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins 10,3km nie
328 Łukasz Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins / #nbrteam 10,3km tak
329 Krzysztof Wieczorek 1962 Gruszczyn SCIM 10,3km tak
330 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań 1956 5,15km nie
331 Lech Wieliński 1966 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
332 Patrycja Wikierska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3 5,15km tak
333 Anna Witek-Ast 1981 Poznań 1981 5,15km nie
334 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega 5,15km nie
335 Ewa Wolska 1968 Czerwonak Ruukki 5,15km tak
336 roman woroch 1958 dopiewo KGHM Polkowice 5,15km NW nie
337 Jolanta Woroch 1966 Dopiewo 5,15km NW nie
338 Magdalena Woschke 1975 Zalasewo Pro366 10,3km tak
339 Dariusz Woźniak 1971 Ryczywół Woźniaki 10,3km tak
340 Grzegorz Woźniak 1985 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
341 Mariusz Woźniak 1973 Poznań Woźniaki 10,3km tak
342 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
343 Marek Włoszyński 1972 Luboń 10,3km tak
344 ALEKSANDRA Żabko 1992 Poznań 10,3km nie
345 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
346 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
347 Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 TEAM 10,3km nie
348 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
349 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ 10,3km nie
350 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ 10,3km nie
351 Przemysław Żołdak 1977 Witkowo Piątkowo na Biegowo 10,3km nie
352 Anna Zwolińska 1987 Poznań 5,15km nie
353 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
354 Katarzyna Łatyszew 1974 Rakownia 5,15km tak
355 Grzegorz Łuczko 1985 Poznań Natural Born Runners Team 10,3km tak
356 Bartek Łysiak 1984 Dąbrówka 10,3km nie