Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Karnet
201 Alina Bukowska 1972 Poznań Orki z .... 5,15km nie
202 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
203 Dominik Stolinski 1976 poznan Radosny Chmiel 10,3km tak
204 Bartosz Burek 1986 Poznań Jakdojade 10,3km nie
205 Hanna Jaraszkiewicz 1986 Poznań 5,15km nie
206 Natalia Kozak-Szar 1975 Poznań 5,15km NW tak
207 Julita Franczak 1983 Poznań 5,15km nie
208 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
209 Radosław Skrzypczak 1977 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
210 Marek Rutka 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM 10,3km nie
211 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk 10,3km nie
212 Jakub Puszyński 1987 Poznań 10,3km tak
213 Piotr Lewandowski 1991 Poznań 10,3km nie
214 Seweryn Socha 1985 Poznań STR Poznan/Dzikie Bobry 10,3km tak
215 Emilia Stachowiak 1987 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
216 Aleksandra Ambrosius 1973 POZNAŃ Sisters 5,15km NW nie
217 Iza Dąbrowska 1977 Poznań Mud Goats 5,15km tak
218 Marek Stryjakowski 1951 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
219 Antoni Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
220 Mateusz Nochowicz 1990 Poznań TRIGAR.PL 10,3km tak
221 Mateusz Moroń 1994 Poznań 10,3km nie
222 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
223 Michał Pikusa 1987 Poznań 10,3km nie
224 Adam Dziadas 1992 Poznań Open Nexus Team 5,15km tak
225 Patryk Bieniek 1980 Poznań Aflofarm Activ Team 10,3km nie
226 Karolina Kozłowska 1983 Poznań 5,15km NW nie
227 Adrian Wegner 1991 Poznan Poznań 10,3km tak
228 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team 10,3km tak
229 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
230 Kuba Krause 1982 Poznań Natural Born Runners 5,15km tak
231 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
232 ALBERTO MARIN 1987 Poznan 10,3km nie
233 Norbert Paradowski 1975 Poznań 5,15km nie
234 Witold Sempruch 1997 Poznań 10,3km tak
235 Piotr Nowaczyk 1981 Poznań Dąbrowski Team 10,3km tak
236 Magdalena Franczyszyn-Portka 1979 Poznań 5,15km nie
237 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ 10,3km nie
238 Paweł Bogusz 1982 Poznań Cybina Team 10,3km tak
239 Maciej Walczak 1982 Poznań 10,3km tak
240 Mikołaj Mikułan 1987 Poznań U.S Navy Seal 5,15km nie
241 Anetta Ogińska 1974 Poznań 10,3km nie
242 Krzysztof Piłat 1990 Poznań KB INTREX 10,3km tak
243 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań 10,3km tak
244 Dobrochna Janas 1976 Poznań 1976 10,3km nie
245 Michał Dublaga 1989 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
246 Adrian Sierzant 1989 Poznan 5,15km tak
247 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
248 Waldemar Szyszłowski 1985 Poznań 10,3km tak
249 Karolina Chraplewska 1981 Poznań Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km nie
250 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań 5,15km nie
251 Marcin Ceglewski 1978 Poznań Harpagany Running Team 10,3km nie
252 Justyna Filipiak 1991 Poznań 10,3km nie
253 Jarek Rosa 1976 Poznań KB ILOVEZIEMEK / Natural Born Runners 10,3km tak
254 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ 10,3km nie
255 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska 10,3km nie
256 Martyna Tabaczyńska 1992 Poznań Night Runners 10,3km tak
257 Zbyszek Miś 1988 Poznań płomien zagorzyce 10,3km nie
258 Agnieszka Klaja 1986 Poznań 10,3km tak
259 Marta Staszak 1992 Poznań 5,15km NW nie
260 Mateusz Kęsy 1989 Poznań 10,3km nie
261 Iwona Grzelakowska 1979 Poznań wkurw_team 5,15km NW nie
262 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań 5,15km tak
263 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM 10,3km nie
264 Magdalena Bień 1979 Poznań SKLEPBIEGACZA 10,3km nie
265 Mariusz Woźniak 1973 Poznań Woźniaki 10,3km tak
266 Magdalena Pakulska 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo 5,15km nie
267 Anna Hampel 1981 Poznań 5,15km tak
268 Mirosław Fręśko 1976 Poznań 1976 5,15km nie
269 Mateusz Brylewski 1986 Poznań Sklepbiegacza.pl Polonez Poznań 10,3km nie
270 Paweł Kotecki 1992 Poznań Expansja Advertising 10,3km nie
271 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł 5,15km tak
272 Mariusz Kutyba 1980 Poznań Wolne Ślimaki 10,3km nie
273 Patrycja Wikierska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3 5,15km tak
274 Mariusz Sikorski 1990 Poznań Open Nexus Team 5,15km tak
275 Maciej Bulzacki 1978 Promienko 5,15km nie
276 Ania Szmajter 1978 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
277 Marcin Szmajter 1975 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
278 Rafał Surmacz 1976 Przeźmierowo WKSB/CardioRunners 10,3km nie
279 Sylwester Swat 1993 Przeźmierowo SWAT Team 10,3km tak
280 Justyna Tomczak 1991 Puszczykowo Bring Sally Up 10,3km nie
281 Kasia Jankowiak 1979 Puszczykowo Orange Polska 10,3km nie
282 Dawid Chmiel 1990 Rabowice 10,3km nie
283 Waldemar Warguła 1980 Rakownia Kibolski KS 10,3km tak
284 Katarzyna Łatyszew 1974 Rakownia 5,15km tak
285 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
286 Romek Pietrzak 1963 Rakownia PIETRZAK TEAM QUADRATHLON 10,3km nie
287 Sebastian Błotny 1977 Robakowo 5,15km nie
288 Anna Czarnkowska 1986 Robakowo 10,3km nie
289 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 5,15km nie
290 Żaneta Janowska 1983 Rogoźno NW Włóczykije Oborniki 5,15km NW nie
291 Marcin Jasiński 1978 Rogoźno 10,3km tak
292 Krzysztof Śmichurski 1989 Rokietnica Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km tak
293 Paweł Kromski 1967 ROKIETNICA Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
294 Natalia Siejek 1988 Rokietnica Powiat Poznański / Kobiety Biegają 10,3km tak
295 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
296 Marta Baier-Jastrząbek 1979 Rożnowo Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km nie
297 Dariusz Woźniak 1971 Ryczywół Woźniaki 10,3km tak
298 Hubert Sawiński 1989 Ryczywół BIEGOŻERCY 5,15km nie
299 Ewa Pawłowska 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
300 Przemek Pawłowski 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie