Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
201 Zbyszek Miś 1988 Poznań płomien zagorzyce 10,3km nie
202 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno 5,15km nie
203 Mateusz Moroń 1994 Poznań 10,3km nie
204 Marcin Mróz 1978 Zalasewo STR Poznań / Dzikie Bobry 10,3km nie
205 Małgorzata Muzyka-Kopera 1978 Paczkowo Powięź-run 5,15km nie
206 Katarzyna Napierała 1976 Suchy Las 10,3km tak
207 ELKA NEKANDA-TREPKA 1973 Pobiedziska Pro366 10,3km tak
208 Sebastian Nicpoń 1981 Piła 10,3km nie
209 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań 10,3km tak
210 Tomasz Niemir 1993 Koziegłowy 10,3km nie
211 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
212 Mateusz Nochowicz 1990 Poznań TRIGAR.PL 10,3km tak
213 Piotr Nowaczyk 1981 Poznań Dąbrowski Team 10,3km tak
214 Sylwia Nowaczyk 1977 Tulce Drużyna Szpiku 5,15km NW nie
215 Anna Nowaczyk 1977 Borówiec 5,15km NW nie
216 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run 10,3km nie
217 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
218 Anetta Ogińska 1974 Poznań 10,3km nie
219 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań 5,15km tak
220 Paweł Oliński 1984 Gruszczyn 10,3km tak
221 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
222 Michał Ostach 1981 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
223 Marek Ozdoba 1978 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
224 Magdalena Pakulska 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo 5,15km nie
225 Jonasz Palacz 1990 Biedrusko 10,3km tak
226 Rafał Paprzycki 1976 Poznań Natural Born Runners 10,3km tak
227 Norbert Paradowski 1975 Poznań 5,15km nie
228 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie
229 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina 10,3km tak
230 Jakub Pawlaczyk 1989 Poznań DWL DzikiBizon KKS 10,3km tak
231 Radek Pawlak 1971 Baranowo 10,3km nie
232 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
233 Ewa Pawłowska 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
234 Przemek Pawłowski 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
235 Łukasz Pękala 1992 Poznań 10,3km tak
236 Piotr Pękala 1967 Poznań dBkillers 5,15km NW nie
237 Beata Pękala 1967 Poznań 5,15km NW nie
238 Marek Piechowiak 1982 Poznań 5,15km nie
239 Wojciech Piestrzyński 1973 Popówko KB Intrex Poznań 5,15km tak
240 Maciej Pieszała 1987 Poznań 10,3km nie
241 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł 5,15km tak
242 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo 10,3km nie
243 Marek Pietrzak 1980 Zalasewo 10,3km tak
244 Romek Pietrzak 1963 Rakownia PIETRZAK TEAM QUADRATHLON 10,3km nie
245 Michał Pikusa 1987 Poznań 10,3km nie
246 Paweł Piniarski 1988 Poznań DPKJIP 10,3km nie
247 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań ARO 5,15km nie
248 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski 10,3km nie
249 Krzysztof Piłat 1990 Poznań KB INTREX 10,3km tak
250 Natalia Plewa 1982 Oborniki 10,3km nie
251 Monika Prosianowska 1973 JANOWIEC WLKP. 5,15km NW nie
252 Paweł Prüfer 1972 Kosieczyn 10,3km nie
253 Fabian Przedborski 1975 Poznan Open Nexus Team 5,15km tak
254 Aleksandra Przyborowska 1961 Poznań REMET TEAM 5,15km NW nie
255 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM 10,3km nie
256 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ 10,3km nie
257 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Team 10,3km nie
258 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz 1990 10,3km nie
259 Jakub Puszyński 1987 Poznań 10,3km tak
260 PAWEŁ ROGOWSKI 1994 Poznań 10,3km nie
261 Jarek Rosa 1976 Poznań KB ILOVEZIEMEK / Natural Born Runners 10,3km tak
262 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań 1982 10,3km tak
263 Maciej Rudawski 1983 Trzciel Walk & Run Team Oborniki 5,15km NW nie
264 Marek Rutka 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM 10,3km nie
265 Hubert Sawiński 1989 Ryczywół BIEGOŻERCY 5,15km nie
266 Witold Sempruch 1997 Poznań 10,3km tak
267 Natalia Siejek 1988 Rokietnica Powiat Poznański / Kobiety Biegają 10,3km tak
268 Adrian Sierzant 1989 Poznan 5,15km tak
269 Mariusz Sikorski 1990 Poznań Open Nexus Team 5,15km tak
270 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
271 Anna Siudak 1980 Tulce 5,15km tak
272 Artur Skała 1976 Swarzędz Platinum 5,15km tak
273 Radosław Skrzypczak 1977 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
274 Paweł Ślaziński 1977 Zbrudzewo 10,3km nie
275 Krzysztof Śmichurski 1989 Rokietnica Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km tak
276 Wojciech Smukalski 1977 Czerwonak 5,15km nie
277 Seweryn Socha 1985 Poznań STR Poznan/Dzikie Bobry 10,3km tak
278 Kamil Sójka 1989 DACHOWA 5,15km nie
279 Agnieszka Solecka 1982 Swarzędz Pro366 10,3km tak
280 Emilia Stachowiak 1987 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
281 Przemysław Stankowski 1976 Poznań 10,3km nie
282 Piotr Starkowski 1989 Poznań 10,3km nie
283 Marta Staszak 1992 Poznań 5,15km NW nie
284 Marcin Stefaniak 1980 Dąbrówka STR POZNAŃ 10,3km nie
285 Dawid Stefański 1989 Poznań Dziewicza Góra Biega 10,3km tak
286 Małgorzata Stępień 1982 Poznań Radosny Chmiel 5,15km tak
287 Dominik Stolinski 1976 poznan Radosny Chmiel 10,3km tak
288 Kasia Stroińska 2002 Oborniki Sks Oborniki 5,15km nie
289 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM 10,3km nie
290 Marek Stryjakowski 1951 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
291 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy 10,3km nie
292 Rafał Surmacz 1976 Przeźmierowo WKSB/CardioRunners 10,3km nie
293 Sylwester Swat 1993 Przeźmierowo SWAT Team 10,3km tak
294 Tomasz Szał 1979 Poznań ETA UPS TEAM 10,3km tak
295 Ania Szmajter 1978 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
296 Marcin Szmajter 1975 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
297 Marcin Szóstak 1982 Mosina 10,3km nie
298 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
299 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
300 Piotr Szymański 1992 Poznań 5,15km tak