Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnetsortuj malejąco
101 Anna Lusiak 1983 Poznań 5,15km nie
102 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera 5,15km nie
103 Paweł Ślaziński 1977 Zbrudzewo 10,3km nie
104 Emanuela Adamczyk 1996 Tanowo #teambiegiwlkp 5,15km nie
105 Tomasz Borodycz 1973 Witkowo Witkowo Biega 10,3km nie
106 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
107 Piotr Pękala 1967 Poznań dBkillers 5,15km NW nie
108 Bartek Łysiak 1984 Dąbrówka 10,3km nie
109 Natalia Plewa 1982 Oborniki 10,3km nie
110 Anna Kaczmarek 1974 Swarzędz Anna Kaczmarek 10,3km nie
111 Janusz Bandosz 1992 Swarzędz Pro366 5,15km nie
112 Michał Chorążyczewski 1981 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km nie
113 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz 10,3km nie
114 Tomasz Bojkowski 1979 Poznań 10,3km nie
115 Przemysław Stankowski 1976 Poznań 10,3km nie
116 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska 10,3km nie
117 Hubert Sawiński 1989 Ryczywół BIEGOŻERCY 5,15km nie
118 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel Śmigielska Grupa Nordic Walking 5,15km NW nie
119 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy 10,3km nie
120 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań 1956 5,15km nie
121 Arkadiusz Kwiatkowski 1993 Mosina 5,15km nie
122 Honorata Jandy 1975 Szamotuły KB Szamotuły/Pink Power 10,3km nie
123 Przemysław Kliks 1981 Poznań 10,3km nie
124 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn lub wybierz z listy 5,15km nie
125 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
126 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań ARO 5,15km nie
127 Joanna Gratkowska 1977 Poznań gRUNwal team Poznań 5,15km nie
128 Beata Pękala 1967 Poznań 5,15km NW nie
129 Alina Bukowska 1972 Poznań Orki z .... 5,15km nie
130 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
131 Joanna Adamczak 1985 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
132 Bartosz Burek 1986 Poznań Jakdojade 10,3km nie
133 Róża Mądrawska 1991 Koziegłowy Czerwonak Biega 10,3km nie
134 Hanna Jaraszkiewicz 1986 Poznań 5,15km nie
135 Paweł Prüfer 1972 Kosieczyn 10,3km nie
136 Marcin Stefaniak 1980 Dąbrówka STR POZNAŃ 10,3km nie
137 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY 5,15km nie
138 Julita Franczak 1983 Poznań 5,15km nie
139 Ewa Gajda 1968 Swarzędz 1968 10,3km nie
140 Radek Pawlak 1971 Baranowo 10,3km nie
141 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
142 Marek Rutka 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM 10,3km nie
143 Romek Pietrzak 1963 Rakownia PIETRZAK TEAM QUADRATHLON 10,3km nie
144 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk 10,3km nie
145 Piotr Lewandowski 1991 Poznań 10,3km nie
146 Emilia Stachowiak 1987 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
147 Aleksandra Ambrosius 1973 POZNAŃ Sisters 5,15km NW nie
148 Marek Stryjakowski 1951 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
149 Krzysztof Antkowiak 1986 Zalasewo 5,15km NW nie
150 Paweł Wachowiak 1998 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
151 Daniel Matysiak 1985 Bugaj Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,3km nie
152 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
153 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
154 Bartłomiej Andrzejewski 1972 Gniezno 10,3km nie
155 Mateusz Moroń 1994 Poznań 10,3km nie
156 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski 10,3km nie
157 Robert Janczewski 1961 Baranowo 5,15km NW nie
158 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las 10,3km nie
159 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki Sks Oborniki 10,3km nie
160 Renata Madoń 1973 Oborniki NW Włóczykije Oborniki 5,15km NW nie
161 Marek Konieczka 1960 Biedrusko Natura Biedrusko 5,15km nie
162 Michał Pikusa 1987 Poznań 10,3km nie
163 Patryk Bieniek 1980 Poznań Aflofarm Activ Team 10,3km nie
164 Karolina Kozłowska 1983 Poznań 5,15km NW nie
165 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
166 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn 10,3km nie
167 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
168 Marcin Bojanowski 1980 Oborniki Walk & Run Team Oborniki 5,15km NW nie
169 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
170 ALBERTO MARIN 1987 Poznan 10,3km nie
171 Norbert Paradowski 1975 Poznań 5,15km nie
172 Marta Baier-Jastrząbek 1979 Rożnowo Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km nie
173 Szymon Kosmala 1985 Dąbrówka 10,3km nie
174 Monika Prosianowska 1973 JANOWIEC WLKP. 5,15km NW nie
175 Magdalena Franczyszyn-Portka 1979 Poznań 5,15km nie
176 Anna Czarnkowska 1986 Robakowo 10,3km nie
177 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ 10,3km nie
178 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
179 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz 5,15km NW nie
180 Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 TEAM 10,3km nie
181 Mikołaj Mikułan 1987 Poznań U.S Navy Seal 5,15km nie
182 Anetta Ogińska 1974 Poznań 10,3km nie
183 Lukasz Bartoszek 1984 Nienawiszcz Bartoszki team 5,15km nie
184 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
185 Maciej Bulzacki 1978 Promienko 5,15km nie
186 Dobrochna Janas 1976 Poznań 1976 10,3km nie
187 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega 5,15km nie
188 Hanna Bandosz 1977 Swarzędz Pro366 5,15km nie
189 Michał Dublaga 1989 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
190 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
191 Patryk Cichoracki 1984 Grudziądz #JulkaTeam 10,3km nie
192 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
193 Marcin Kinol 1973 Duszniki 10,3km nie
194 Karolina Chraplewska 1981 Poznań Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km nie
195 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10,3km nie
196 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań 5,15km nie
197 Marcin Ceglewski 1978 Poznań Harpagany Running Team 10,3km nie
198 Justyna Filipiak 1991 Poznań 10,3km nie
199 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ 10,3km nie
200 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska 10,3km nie