Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
101 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Team 10,3km nie
102 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM 10,3km nie
103 Aleksandra Przyborowska 1961 Poznań REMET TEAM 5,15km NW nie
104 Fabian Przedborski 1975 Poznan Open Nexus Team 5,15km tak
105 Paweł Prüfer 1972 Kosieczyn 10,3km nie
106 Monika Prosianowska 1973 JANOWIEC WLKP. 5,15km NW nie
107 Natalia Plewa 1982 Oborniki 10,3km nie
108 Krzysztof Piłat 1990 Poznań KB INTREX 10,3km tak
109 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski 10,3km nie
110 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań ARO 5,15km nie
111 Paweł Piniarski 1988 Poznań DPKJIP 10,3km nie
112 Michał Pikusa 1987 Poznań 10,3km nie
113 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo 10,3km nie
114 Marek Pietrzak 1980 Zalasewo 10,3km tak
115 Romek Pietrzak 1963 Rakownia PIETRZAK TEAM QUADRATHLON 10,3km nie
116 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł 5,15km tak
117 Maciej Pieszała 1987 Poznań 10,3km nie
118 Wojciech Piestrzyński 1973 Popówko KB Intrex Poznań 5,15km tak
119 Marek Piechowiak 1982 Poznań 5,15km nie
120 Łukasz Pękala 1992 Poznań 10,3km tak
121 Piotr Pękala 1967 Poznań dBkillers 5,15km NW nie
122 Beata Pękala 1967 Poznań 5,15km NW nie
123 Przemek Pawłowski 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
124 Ewa Pawłowska 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
125 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
126 Radek Pawlak 1971 Baranowo 10,3km nie
127 Jakub Pawlaczyk 1989 Poznań DWL DzikiBizon KKS 10,3km tak
128 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie
129 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina 10,3km tak
130 Norbert Paradowski 1975 Poznań 5,15km nie
131 Rafał Paprzycki 1976 Poznań Natural Born Runners 10,3km tak
132 Jonasz Palacz 1990 Biedrusko 10,3km tak
133 Magdalena Pakulska 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo 5,15km nie
134 Marek Ozdoba 1978 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
135 Michał Ostach 1981 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
136 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
137 Paweł Oliński 1984 Gruszczyn 10,3km tak
138 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań 5,15km tak
139 Anetta Ogińska 1974 Poznań 10,3km nie
140 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
141 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run 10,3km nie
142 Piotr Nowaczyk 1981 Poznań Dąbrowski Team 10,3km tak
143 Sylwia Nowaczyk 1977 Tulce Drużyna Szpiku 5,15km NW nie
144 Anna Nowaczyk 1977 Borówiec 5,15km NW nie
145 Mateusz Nochowicz 1990 Poznań TRIGAR.PL 10,3km tak
146 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
147 Tomasz Niemir 1993 Koziegłowy 10,3km nie
148 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań 10,3km tak
149 Sebastian Nicpoń 1981 Piła 10,3km nie
150 ELKA NEKANDA-TREPKA 1973 Pobiedziska Pro366 10,3km tak
151 Katarzyna Napierała 1976 Suchy Las 10,3km tak
152 Małgorzata Muzyka-Kopera 1978 Paczkowo Powięź-run 5,15km nie
153 Marcin Mróz 1978 Zalasewo STR Poznań / Dzikie Bobry 10,3km nie
154 Mateusz Moroń 1994 Poznań 10,3km nie
155 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno 5,15km nie
156 Zbyszek Miś 1988 Poznań płomien zagorzyce 10,3km nie
157 Mikołaj Mikułan 1987 Poznań U.S Navy Seal 5,15km nie
158 Bartłomiej Mikołajczak 1978 Poznań HALFWORN Team 10,3km tak
159 Aleksandra Mikołajczak 1981 POZNAŃ HALFWORN Team 10,3km tak
160 Justyna Mielczarek 1990 Suchy Las 5,15km nie
161 Sebastian Miękus 1990 Jarocin Open Nexus Team 5,15km tak
162 Marta Miciniak 1996 Kicin 10,3km nie
163 Dariusz Michalski 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
164 Patrycja Michalska 1996 Margonin Open Nexus Team 5,15km tak
165 Łukasz Meller 1978 Luboń Dwuosobowy Klub Sportowy 10,3km tak
166 Mateusz Meliński 1973 Złotniki BTL Group 10,3km nie
167 Robert Mazur 1990 Mieścisko 5,15km nie
168 Daniel Matysiak 1985 Bugaj Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,3km nie
169 Anna Matyba 1996 Poznań WKS Grunwald Poznań 5,15km tak
170 Janusz Mateja 1991 Poznań 5,15km nie
171 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
172 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel Śmigielska Grupa Nordic Walking 5,15km NW nie
173 Mariusz Markiewicz 1979 Łowęcin Czy biegnie z nami Krzysztof? 5,15km nie
174 ALBERTO MARIN 1987 Poznan 10,3km nie
175 Anita Marcinkowska 1983 Luboń 10,3km nie
176 Tomasz Marcinek 1984 Jasin Drużyna Zbója 10,3km nie
177 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki 5,15km nie
178 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 5,15km nie
179 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Marka Formy Piotr i Paweł 5,15km tak
180 Radosław Majewski 1979 Poznań Night Runners 5,15km tak
181 Bartosz Majchrzak 1985 Poznań PKO BANK POLSKI 10,3km tak
182 Weronika Magda 1995 Jastrowie 10,3km nie
183 Róża Mądrawska 1991 Koziegłowy Czerwonak Biega 10,3km nie
184 Renata Madoń 1973 Oborniki NW Włóczykije Oborniki 5,15km NW nie
185 Julietta Mąderek 1994 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
186 Kamil Maćkowski 1983 Wełna 5,15km nie
187 Marcel Maciejewski 1987 Poznań 10,3km nie
188 Anna Lusiak 1983 Poznań 5,15km nie
189 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus 10,3km tak
190 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp 5,15km nie
191 Maxime Limpens 1983 Kamionki 10,3km tak
192 Piotr Lewandowski 1991 Poznań 10,3km nie
193 Małgorzata Lesniewicz 1967 Koziegłowy Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
194 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team 10,3km tak
195 Natalia Lec 1980 Poznań Vege Runners 10,3km tak
196 Arkadiusz Kwiatkowski 1993 Mosina 5,15km nie
197 IWONA KWIATECKA 1972 POZNAN Orki z... 10,3km nie
198 Piotr Kwarta 1967 Czerwonak 5,15km NW nie
199 Mariusz Kutyba 1980 Poznań Wolne Ślimaki 10,3km nie
200 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak