Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj rosnąco Klub sportowy Dystans Karnet
101 Tadeusz Koroński 1970 Poznań 10,3km tak
102 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
103 Maciej Pieszała 1987 Poznań 10,3km nie
104 Dawid Bulczyński 1988 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
105 Przemysław Deigsler 1974 Poznań 1974 5,15km nie
106 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners 10,3km nie
107 Anna Zwolińska 1987 Poznań 5,15km nie
108 Aleksandra Mikołajczak 1981 POZNAŃ HALFWORN Team 10,3km tak
109 Rafał Paprzycki 1976 Poznań Natural Born Runners 10,3km tak
110 Małgorzata Grzegorczyk 1992 Poznań 5,15km nie
111 Karol Wasilewski 1995 Poznań Husaria Race Team 10,3km nie
112 Fabian Przedborski 1975 Poznan Open Nexus Team 5,15km tak
113 Aleksandra Przyborowska 1961 Poznań REMET TEAM 5,15km NW nie
114 Jakub Holak 1987 Poznań 5,15km tak
115 Piotr Ceranek 1994 Poznań 10,3km tak
116 Paweł Piniarski 1988 Poznań DPKJIP 10,3km nie
117 Darek Kosiorek 1967 Poznań 10,3km tak
118 Katarzyna Binek 1989 Poznań Night Runners 10,3km nie
119 Maciej Jankowski 1979 Poznań 10,3km nie
120 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań 1982 10,3km tak
121 Marek Piechowiak 1982 Poznań 5,15km nie
122 Bartłomiej Bańka 1994 Poznań 10,3km nie
123 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team 5,15km tak
124 Beata Grzyb 1979 Poznań Kobiety Biegają 5,15km nie
125 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
126 Paula Bagińska 1991 Poznań #BiegajZeSławkiem 10,3km nie
127 Piotr Szymański 1992 Poznań 5,15km tak
128 Norbert Grzegorczyk 1992 Poznań 5,15km nie
129 Adam Kałamaja 1987 Poznań FC PAPIERZAKI 5,15km tak
130 Maciej Górny 1982 Poznań 5,15km nie
131 ARKADIUSZ KLIMCZAK 1972 Poznań KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 10,3km tak
132 Piotr Starkowski 1989 Poznań 10,3km nie
133 ALEKSANDRA Żabko 1992 Poznań 10,3km nie
134 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 5,15km nie
135 Marcel Maciejewski 1987 Poznań 10,3km nie
136 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
137 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań 10,3km tak
138 Maciej Walentowski 1982 Poznań 5,15km tak
139 Andrzej Angowski 1983 Poznań 5,15km nie
140 Roman Dehmel 1951 Poznan Goggle Pro Active Eyewear 5,15km nie
141 Mateusz Eder 1997 Poznań 10,3km nie
142 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań 5,15km nie
143 Andrzej Koryciński 1990 Poznań Marciki 10,3km tak
144 Sebastian Borowczyk 1988 Poznań KB DęBIEC 10,3km nie
145 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
146 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
147 Jakub Pawlaczyk 1989 Poznań DWL DzikiBizon KKS 10,3km tak
148 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie
149 PAWEŁ ROGOWSKI 1994 Poznań 10,3km nie
150 Katarzyna Apanowicz 1988 Poznan Kobiety Biegają 5,15km tak
151 Grzegorz Łuczko 1985 Poznań Natural Born Runners Team 10,3km tak
152 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
153 Anna Lusiak 1983 Poznań 5,15km nie
154 Bartosz Majchrzak 1985 Poznań PKO BANK POLSKI 10,3km tak
155 Piotr Pękala 1967 Poznań dBkillers 5,15km NW nie
156 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań 10,3km tak
157 Roman Hemmerling 1991 Poznań 10,3km tak
158 Małgorzata Stępień 1982 Poznań Radosny Chmiel 5,15km tak
159 Tomasz Bojkowski 1979 Poznań 10,3km nie
160 Przemysław Stankowski 1976 Poznań 10,3km nie
161 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań 1956 5,15km nie
162 Lucyna Walaszczyk 1987 Poznan NBR Team 10,3km tak
163 Przemysław Kliks 1981 Poznań 10,3km nie
164 Julietta Mąderek 1994 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
165 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
166 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań ARO 5,15km nie
167 Tomasz Szał 1979 Poznań ETA UPS TEAM 10,3km tak
168 Joanna Gratkowska 1977 Poznań gRUNwal team Poznań 5,15km nie
169 Anna Matyba 1996 Poznań WKS Grunwald Poznań 5,15km tak
170 Beata Pękala 1967 Poznań 5,15km NW nie
171 Alina Bukowska 1972 Poznań Orki z .... 5,15km nie
172 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
173 Dominik Stolinski 1976 poznan Radosny Chmiel 10,3km tak
174 Bartosz Burek 1986 Poznań Jakdojade 10,3km nie
175 Hanna Jaraszkiewicz 1986 Poznań 5,15km nie
176 Natalia Kozak-Szar 1975 Poznań 5,15km NW tak
177 Julita Franczak 1983 Poznań 5,15km nie
178 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
179 Radosław Skrzypczak 1977 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
180 Marek Rutka 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM 10,3km nie
181 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk 10,3km nie
182 Jakub Puszyński 1987 Poznań 10,3km tak
183 Piotr Lewandowski 1991 Poznań 10,3km nie
184 Seweryn Socha 1985 Poznań STR Poznan/Dzikie Bobry 10,3km tak
185 Emilia Stachowiak 1987 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
186 Aleksandra Ambrosius 1973 POZNAŃ Sisters 5,15km NW nie
187 Iza Dąbrowska 1977 Poznań Mud Goats 5,15km tak
188 Marek Stryjakowski 1951 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
189 Antoni Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
190 Mateusz Nochowicz 1990 Poznań TRIGAR.PL 10,3km tak
191 Mateusz Moroń 1994 Poznań 10,3km nie
192 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
193 Michał Pikusa 1987 Poznań 10,3km nie
194 Adam Dziadas 1992 Poznań Open Nexus Team 5,15km tak
195 Patryk Bieniek 1980 Poznań Aflofarm Activ Team 10,3km nie
196 Karolina Kozłowska 1983 Poznań 5,15km NW nie
197 Adrian Wegner 1991 Poznan Poznań 10,3km tak
198 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team 10,3km tak
199 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
200 Kuba Krause 1982 Poznań Natural Born Runners 5,15km tak