Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Karnet
101 Mariusz Garcon 1995 Opalenica 5,15km nie
102 Robert Jagodziński 1973 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
103 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
104 Aleksandra Jagodzińska 1975 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
105 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 10,3km tak
106 Małgorzata Muzyka-Kopera 1978 Paczkowo Powięź-run 5,15km nie
107 Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 TEAM 10,3km nie
108 Sebastian Nicpoń 1981 Piła 10,3km nie
109 Mikołaj Adamczak 1989 plewiska 5,15km nie
110 ELKA NEKANDA-TREPKA 1973 Pobiedziska Pro366 10,3km tak
111 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska 10,3km nie
112 Wojciech Piestrzyński 1973 Popówko KB Intrex Poznań 5,15km tak
113 Daniel Wesołek 1988 Poznań #biegajzeSlawkiem 10,3km nie
114 Łukasz Pękala 1992 Poznań 10,3km tak
115 Anna Witek-Ast 1981 Poznań 1981 5,15km nie
116 Mariusz Konieczny 1973 Poznań 1973 5,15km nie
117 Filip Baranowski 1976 Poznań 10,3km tak
118 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins 10,3km nie
119 Radosław Majewski 1979 Poznań Night Runners 5,15km tak
120 ANDRZEJ BOROWCZYK 1976 POZNAŃ ANDRZEJ BOROWCZYK 10,3km nie
121 Bartłomiej Mikołajczak 1978 Poznań HALFWORN Team 10,3km tak
122 Katarzyna Chmielewska 1983 Poznań Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
123 Michał Gazda 1992 Poznań Constravia 5,15km nie
124 Dawid Stefański 1989 Poznań Dziewicza Góra Biega 10,3km tak
125 Mikołaj Węgrzynowski 1983 Poznań 5,15km tak
126 IWONA KWIATECKA 1972 POZNAN Orki z... 10,3km nie
127 Natalia Lec 1980 Poznań Vege Runners 10,3km tak
128 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM 10,3km nie
129 Marek Ozdoba 1978 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
130 Janusz Mateja 1991 Poznań 5,15km nie
131 Tadeusz Koroński 1970 Poznań 10,3km tak
132 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
133 Maciej Pieszała 1987 Poznań 10,3km nie
134 Dawid Bulczyński 1988 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
135 Przemysław Deigsler 1974 Poznań 1974 5,15km nie
136 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners 10,3km nie
137 Anna Zwolińska 1987 Poznań 5,15km nie
138 Aleksandra Mikołajczak 1981 POZNAŃ HALFWORN Team 10,3km tak
139 Rafał Paprzycki 1976 Poznań Natural Born Runners 10,3km tak
140 Małgorzata Grzegorczyk 1992 Poznań 5,15km nie
141 Karol Wasilewski 1995 Poznań Husaria Race Team 10,3km nie
142 Fabian Przedborski 1975 Poznan Open Nexus Team 5,15km tak
143 Aleksandra Przyborowska 1961 Poznań REMET TEAM 5,15km NW nie
144 Jakub Holak 1987 Poznań 5,15km tak
145 Piotr Ceranek 1994 Poznań 10,3km tak
146 Paweł Piniarski 1988 Poznań DPKJIP 10,3km nie
147 Darek Kosiorek 1967 Poznań 10,3km tak
148 Katarzyna Binek 1989 Poznań Night Runners 10,3km nie
149 Maciej Jankowski 1979 Poznań 10,3km nie
150 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań 1982 10,3km tak
151 Marek Piechowiak 1982 Poznań 5,15km nie
152 Bartłomiej Bańka 1994 Poznań 10,3km nie
153 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team 5,15km tak
154 Beata Grzyb 1979 Poznań Kobiety Biegają 5,15km nie
155 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
156 Paula Bagińska 1991 Poznań #BiegajZeSławkiem 10,3km nie
157 Piotr Szymański 1992 Poznań 5,15km tak
158 Norbert Grzegorczyk 1992 Poznań 5,15km nie
159 Adam Kałamaja 1987 Poznań FC PAPIERZAKI 5,15km tak
160 Maciej Górny 1982 Poznań 5,15km nie
161 ARKADIUSZ KLIMCZAK 1972 Poznań KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 10,3km tak
162 Piotr Starkowski 1989 Poznań 10,3km nie
163 ALEKSANDRA Żabko 1992 Poznań 10,3km nie
164 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 5,15km nie
165 Marcel Maciejewski 1987 Poznań 10,3km nie
166 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
167 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań 10,3km tak
168 Maciej Walentowski 1982 Poznań 5,15km tak
169 Andrzej Angowski 1983 Poznań 5,15km nie
170 Roman Dehmel 1951 Poznan Goggle Pro Active Eyewear 5,15km nie
171 Mateusz Eder 1997 Poznań 10,3km nie
172 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań 5,15km nie
173 Andrzej Koryciński 1990 Poznań Marciki 10,3km tak
174 Sebastian Borowczyk 1988 Poznań KB DęBIEC 10,3km nie
175 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
176 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
177 Jakub Pawlaczyk 1989 Poznań DWL DzikiBizon KKS 10,3km tak
178 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie
179 PAWEŁ ROGOWSKI 1994 Poznań 10,3km nie
180 Katarzyna Apanowicz 1988 Poznan Kobiety Biegają 5,15km tak
181 Grzegorz Łuczko 1985 Poznań Natural Born Runners Team 10,3km tak
182 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
183 Anna Lusiak 1983 Poznań 5,15km nie
184 Bartosz Majchrzak 1985 Poznań PKO BANK POLSKI 10,3km tak
185 Piotr Pękala 1967 Poznań dBkillers 5,15km NW nie
186 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań 10,3km tak
187 Roman Hemmerling 1991 Poznań 10,3km tak
188 Małgorzata Stępień 1982 Poznań Radosny Chmiel 5,15km tak
189 Tomasz Bojkowski 1979 Poznań 10,3km nie
190 Przemysław Stankowski 1976 Poznań 10,3km nie
191 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań 1956 5,15km nie
192 Lucyna Walaszczyk 1987 Poznan NBR Team 10,3km tak
193 Przemysław Kliks 1981 Poznań 10,3km nie
194 Julietta Mąderek 1994 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
195 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
196 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań ARO 5,15km nie
197 Tomasz Szał 1979 Poznań ETA UPS TEAM 10,3km tak
198 Joanna Gratkowska 1977 Poznań gRUNwal team Poznań 5,15km nie
199 Anna Matyba 1996 Poznań WKS Grunwald Poznań 5,15km tak
200 Beata Pękala 1967 Poznań 5,15km NW nie