Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
101 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
102 Jakub Holak 1987 Poznań 5,15km tak
103 Jakub Pawlaczyk 1989 Poznań DWL DzikiBizon KKS 10,3km tak
104 Jakub Puszyński 1987 Poznań 10,3km tak
105 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team 10,3km tak
106 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań 10,3km tak
107 Janusz Mateja 1991 Poznań 5,15km nie
108 Janusz Bandosz 1992 Swarzędz Pro366 5,15km nie
109 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań 5,15km nie
110 Jarek Rosa 1976 Poznań KB ILOVEZIEMEK / Natural Born Runners 10,3km tak
111 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
112 Joanna Szypulińska 1988 Luboń 5,15km nie
113 Joanna Gratkowska 1977 Poznań gRUNwal team Poznań 5,15km nie
114 Joanna Adamczak 1985 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
115 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega 5,15km nie
116 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ 10,3km nie
117 Jolanta Hojan 1984 Kiekrz 10,3km nie
118 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki 5,15km nie
119 Jolanta Woroch 1966 Dopiewo 5,15km NW nie
120 Jonasz Palacz 1990 Biedrusko 10,3km tak
121 Julia Drwęska-Michalska 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
122 Julietta Mąderek 1994 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
123 Julita Franczak 1983 Poznań 5,15km nie
124 Justyna Mielczarek 1990 Suchy Las 5,15km nie
125 Justyna Tomczak 1991 Puszczykowo Bring Sally Up 10,3km nie
126 Justyna Filipiak 1991 Poznań 10,3km nie
127 Kamil Maćkowski 1983 Wełna 5,15km nie
128 Kamil Sójka 1989 DACHOWA 5,15km nie
129 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
130 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp 5,15km nie
131 Karol Wasilewski 1995 Poznań Husaria Race Team 10,3km nie
132 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
133 Karolina Kapalka-Boratynska 1987 BIEDRUSKO 5,15km tak
134 Karolina Kozłowska 1983 Poznań 5,15km NW nie
135 Karolina Chraplewska 1981 Poznań Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km nie
136 Kasia Stroińska 2002 Oborniki Sks Oborniki 5,15km nie
137 Kasia Jankowiak 1979 Puszczykowo Orange Polska 10,3km nie
138 Katarzyna Chmielewska 1983 Poznań Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
139 Katarzyna Binek 1989 Poznań Night Runners 10,3km nie
140 Katarzyna Łatyszew 1974 Rakownia 5,15km tak
141 Katarzyna Apanowicz 1988 Poznan Kobiety Biegają 5,15km tak
142 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
143 Katarzyna Napierała 1976 Suchy Las 10,3km tak
144 Katarzyna Bartoszek 1986 Nienawiszcz Bartoszki team 5,15km nie
145 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners 10,3km nie
146 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań 5,15km nie
147 Kinga Borowiec 1982 Daszewice 10,3km nie
148 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
149 Krzysztof Haupt 1978 Suchy Las ZZSK Suchy Las 10,3km tak
150 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins 10,3km nie
151 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo # DRUŻYNA SZPIKU 10,3km tak
152 Krzysztof Śmichurski 1989 Rokietnica Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km tak
153 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
154 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 5,15km nie
155 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz 10,3km nie
156 Krzysztof Antkowiak 1986 Zalasewo 5,15km NW nie
157 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
158 Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 TEAM 10,3km nie
159 Krzysztof Piłat 1990 Poznań KB INTREX 10,3km tak
160 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10,3km nie
161 Krzysztof Wieczorek 1962 Gruszczyn SCIM 10,3km tak
162 Kuba Krause 1982 Poznań Natural Born Runners 5,15km tak
163 Lech Wieliński 1966 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
164 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
165 Lucyna Habelska 1976 Czerwonak 5,15km nie
166 Lucyna Walaszczyk 1987 Poznan NBR Team 10,3km tak
167 Lukasz Bartoszek 1984 Nienawiszcz Bartoszki team 5,15km nie
168 Maciej Pieszała 1987 Poznań 10,3km nie
169 Maciej Jankowski 1979 Poznań 10,3km nie
170 Maciej Górny 1982 Poznań 5,15km nie
171 Maciej Gudzio 1966 Czerwonak 5,15km NW nie
172 Maciej Walentowski 1982 Poznań 5,15km tak
173 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina 10,3km tak
174 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki Sks Oborniki 10,3km nie
175 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
176 Maciej Walczak 1982 Poznań 10,3km tak
177 Maciej Bulzacki 1978 Promienko 5,15km nie
178 Maciej Rudawski 1983 Trzciel Walk & Run Team Oborniki 5,15km NW nie
179 Magdalena Flisikowska-Wojciechowska 1974 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
180 MAGDALENA BURDAJEWICZ 1980 Mosina 10,3km nie
181 Magdalena Franczyszyn-Portka 1979 Poznań 5,15km nie
182 Magdalena Woschke 1975 Zalasewo Pro366 10,3km tak
183 Magdalena Bień 1979 Poznań SKLEPBIEGACZA 10,3km nie
184 Magdalena Pakulska 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo 5,15km nie
185 Malgorzata Tarnowska 1984 Swarzedz 10,3km tak
186 Marcel Maciejewski 1987 Poznań 10,3km nie
187 Marcin Szóstak 1982 Mosina 10,3km nie
188 Marcin Mróz 1978 Zalasewo STR Poznań / Dzikie Bobry 10,3km nie
189 Marcin Tarnawski 1990 Biernatki 5,15km nie
190 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie
191 Marcin Jasiński 1978 Rogoźno 10,3km tak
192 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Marka Formy Piotr i Paweł 5,15km tak
193 Marcin Stefaniak 1980 Dąbrówka STR POZNAŃ 10,3km nie
194 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
195 Marcin Szmajter 1975 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
196 Marcin Bojanowski 1980 Oborniki Walk & Run Team Oborniki 5,15km NW nie
197 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
198 Marcin Kinol 1973 Duszniki 10,3km nie
199 Marcin Ceglewski 1978 Poznań Harpagany Running Team 10,3km nie
200 Marek Ozdoba 1978 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak