Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Karnet
101 Przemysław Stankowski 1976 Poznań 10,3km nie
102 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska 10,3km nie
103 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy 10,3km nie
104 Lucyna Walaszczyk 1987 Poznan NBR Team 10,3km tak
105 Honorata Jandy 1975 Szamotuły KB Szamotuły/Pink Power 10,3km nie
106 Przemysław Kliks 1981 Poznań 10,3km nie
107 Julietta Mąderek 1994 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
108 Natalia Chorążyczewska 1986 oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km tak
109 Tomasz Szał 1979 Poznań ETA UPS TEAM 10,3km tak
110 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
111 Dominik Stolinski 1976 poznan Radosny Chmiel 10,3km tak
112 Bartosz Burek 1986 Poznań Jakdojade 10,3km nie
113 Róża Mądrawska 1991 Koziegłowy Czerwonak Biega 10,3km nie
114 Paweł Prüfer 1972 Kosieczyn 10,3km nie
115 Marcin Stefaniak 1980 Dąbrówka STR POZNAŃ 10,3km nie
116 Ewa Gajda 1968 Swarzędz 1968 10,3km nie
117 Radek Pawlak 1971 Baranowo 10,3km nie
118 Katarzyna Napierała 1976 Suchy Las 10,3km tak
119 Radosław Skrzypczak 1977 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
120 Marek Rutka 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM 10,3km nie
121 Romek Pietrzak 1963 Rakownia PIETRZAK TEAM QUADRATHLON 10,3km nie
122 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk 10,3km nie
123 Jakub Puszyński 1987 Poznań 10,3km tak
124 Piotr Lewandowski 1991 Poznań 10,3km nie
125 Seweryn Socha 1985 Poznań STR Poznan/Dzikie Bobry 10,3km tak
126 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus 10,3km tak
127 Daniel Matysiak 1985 Bugaj Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,3km nie
128 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
129 Antoni Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
130 Mateusz Nochowicz 1990 Poznań TRIGAR.PL 10,3km tak
131 Bartłomiej Andrzejewski 1972 Gniezno 10,3km nie
132 Mateusz Moroń 1994 Poznań 10,3km nie
133 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski 10,3km nie
134 Bartosz Kabała 1995 Gostyń 10,3km tak
135 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las 10,3km nie
136 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki Sks Oborniki 10,3km nie
137 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
138 Michał Pikusa 1987 Poznań 10,3km nie
139 Patryk Bieniek 1980 Poznań Aflofarm Activ Team 10,3km nie
140 Adrian Wegner 1991 Poznan Poznań 10,3km tak
141 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn 10,3km nie
142 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team 10,3km tak
143 ALBERTO MARIN 1987 Poznan 10,3km nie
144 Witold Sempruch 1997 Poznań 10,3km tak
145 Marta Baier-Jastrząbek 1979 Rożnowo Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km nie
146 Szymon Kosmala 1985 Dąbrówka 10,3km nie
147 Piotr Nowaczyk 1981 Poznań Dąbrowski Team 10,3km tak
148 Magdalena Woschke 1975 Zalasewo Pro366 10,3km tak
149 Anna Czarnkowska 1986 Robakowo 10,3km nie
150 Sylwester Swat 1993 Przeźmierowo SWAT Team 10,3km tak
151 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ 10,3km nie
152 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
153 Paweł Bogusz 1982 Poznań Cybina Team 10,3km tak
154 Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 TEAM 10,3km nie
155 Maciej Walczak 1982 Poznań 10,3km tak
156 Anetta Ogińska 1974 Poznań 10,3km nie
157 Rafał Czerwiński 1973 Suchy Las Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
158 Krzysztof Piłat 1990 Poznań KB INTREX 10,3km tak
159 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań 10,3km tak
160 Dobrochna Janas 1976 Poznań 1976 10,3km nie
161 Patryk Cichoracki 1984 Grudziądz #JulkaTeam 10,3km nie
162 Marcin Kinol 1973 Duszniki 10,3km nie
163 Waldemar Szyszłowski 1985 Poznań 10,3km tak
164 Karolina Chraplewska 1981 Poznań Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km nie
165 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10,3km nie
166 Łukasz Meller 1978 Luboń Dwuosobowy Klub Sportowy 10,3km tak
167 Marcin Ceglewski 1978 Poznań Harpagany Running Team 10,3km nie
168 Justyna Filipiak 1991 Poznań 10,3km nie
169 Jarek Rosa 1976 Poznań KB ILOVEZIEMEK / Natural Born Runners 10,3km tak
170 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ 10,3km nie
171 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska 10,3km nie
172 Martyna Tabaczyńska 1992 Poznań Night Runners 10,3km tak
173 Zbyszek Miś 1988 Poznań płomien zagorzyce 10,3km nie
174 Krzysztof Wieczorek 1962 Gruszczyn SCIM 10,3km tak
175 Agnieszka Klaja 1986 Poznań 10,3km tak
176 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz 1990 10,3km nie
177 Błażej Burek 1984 Skórzewo Jakdojade 10,3km nie
178 Mateusz Kęsy 1989 Poznań 10,3km nie
179 Paweł Oliński 1984 Gruszczyn 10,3km tak
180 Paweł Wichłacz 1983 Szreniawa KB MANIAC Poznań 10,3km nie
181 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM 10,3km nie
182 Kinga Borowiec 1982 Daszewice 10,3km nie
183 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
184 Magdalena Bień 1979 Poznań SKLEPBIEGACZA 10,3km nie
185 Łukasz Przybylski 1988 Zalasewo Finder Polska Team 10,3km nie
186 Weronika Magda 1995 Jastrowie 10,3km nie
187 Mariusz Woźniak 1973 Poznań Woźniaki 10,3km tak
188 Jonasz Palacz 1990 Biedrusko 10,3km tak
189 Sebastian Nicpoń 1981 Piła 10,3km nie
190 Kasia Jankowiak 1979 Puszczykowo Orange Polska 10,3km nie
191 Aleksandra Jagodzińska 1975 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
192 Mateusz Brylewski 1986 Poznań Sklepbiegacza.pl Polonez Poznań 10,3km nie
193 Paweł Kotecki 1992 Poznań Expansja Advertising 10,3km nie
194 Mariusz Kutyba 1980 Poznań Wolne Ślimaki 10,3km nie
195 Przemysław Żołdak 1977 Witkowo Piątkowo na Biegowo 10,3km nie
196 Kamil Maćkowski 1983 Wełna 5,15km nie
197 Michał Ostach 1981 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
198 Anna Witek-Ast 1981 Poznań 1981 5,15km nie
199 Mariusz Konieczny 1973 Poznań 1973 5,15km nie
200 Justyna Mielczarek 1990 Suchy Las 5,15km nie