Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
101 Rafał Surmacz 1976 Przeźmierowo WKSB/CardioRunners 10,3km nie
102 Katarzyna Napierała 1976 Suchy Las 10,3km tak
103 Jarek Rosa 1976 Poznań KB ILOVEZIEMEK / Natural Born Runners 10,3km tak
104 Artur Skała 1976 Swarzędz Platinum 5,15km tak
105 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ 10,3km nie
106 Mirosław Fręśko 1976 Poznań 1976 5,15km nie
107 Przemysław Żołdak 1977 Witkowo Piątkowo na Biegowo 10,3km nie
108 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań 5,15km tak
109 Iza Dąbrowska 1977 Poznań Mud Goats 5,15km tak
110 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki 5,15km nie
111 Anna Nowaczyk 1977 Borówiec 5,15km NW nie
112 Sebastian Błotny 1977 Robakowo 5,15km nie
113 Joanna Gratkowska 1977 Poznań gRUNwal team Poznań 5,15km nie
114 Wojciech Smukalski 1977 Czerwonak 5,15km nie
115 Hanna Bandosz 1977 Swarzędz Pro366 5,15km nie
116 Przemek Pawłowski 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
117 Sylwia Nowaczyk 1977 Tulce Drużyna Szpiku 5,15km NW nie
118 Paweł Ślaziński 1977 Zbrudzewo 10,3km nie
119 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań 5,15km nie
120 Radosław Skrzypczak 1977 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
121 Ewa Pawłowska 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
122 Łukasz Meller 1978 Luboń Dwuosobowy Klub Sportowy 10,3km tak
123 Małgorzata Muzyka-Kopera 1978 Paczkowo Powięź-run 5,15km nie
124 Marcin Frydrych 1978 Rokietnica Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
125 Marcin Mróz 1978 Zalasewo STR Poznań / Dzikie Bobry 10,3km nie
126 Krzysztof Haupt 1978 Suchy Las ZZSK Suchy Las 10,3km tak
127 Ania Szmajter 1978 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
128 Bartłomiej Mikołajczak 1978 Poznań HALFWORN Team 10,3km tak
129 Marcin Ceglewski 1978 Poznań Harpagany Running Team 10,3km nie
130 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
131 Marcin Jasiński 1978 Rogoźno 10,3km tak
132 Marek Rutka 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM 10,3km nie
133 Maciej Bulzacki 1978 Promienko 5,15km nie
134 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Marka Formy Piotr i Paweł 5,15km tak
135 Marek Ozdoba 1978 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
136 Maciej Jankowski 1979 Poznań 10,3km nie
137 Tomasz Bojkowski 1979 Poznań 10,3km nie
138 Radosław Majewski 1979 Poznań Night Runners 5,15km tak
139 Magdalena Bień 1979 Poznań SKLEPBIEGACZA 10,3km nie
140 Tomasz Szał 1979 Poznań ETA UPS TEAM 10,3km tak
141 Piotr Kołtowski 1979 Skórzewo 10,3km tak
142 Mariusz Markiewicz 1979 Łowęcin Czy biegnie z nami Krzysztof? 5,15km nie
143 Iwona Grzelakowska 1979 Poznań wkurw_team 5,15km NW nie
144 Magdalena Franczyszyn-Portka 1979 Poznań 5,15km nie
145 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins 10,3km nie
146 Beata Grzyb 1979 Poznań Kobiety Biegają 5,15km nie
147 Marta Baier-Jastrząbek 1979 Rożnowo Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km nie
148 Patrycja Wikierska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3 5,15km tak
149 Kasia Jankowiak 1979 Puszczykowo Orange Polska 10,3km nie
150 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań 10,3km tak
151 Marta Terlecka 1979 Szczytniki 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 5,15km tak
152 Anna Siudak 1980 Tulce 5,15km tak
153 Patryk Bieniek 1980 Poznań Aflofarm Activ Team 10,3km nie
154 Sebastian Jankowiak 1980 Kostrzyn EKOTEL Active Team 10,3km tak
155 Mariusz Kutyba 1980 Poznań Wolne Ślimaki 10,3km nie
156 Marek Pietrzak 1980 Zalasewo 10,3km tak
157 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
158 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań 10,3km tak
159 Michał Grec 1980 Luboń Poznań 5,15km NW nie
160 Piotr Gabryel 1980 Tuczno 10,3km tak
161 Marek Bandosz 1980 Swarzędz Pro366 5,15km nie
162 Waldemar Warguła 1980 Rakownia Kibolski KS 10,3km tak
163 Natalia Lec 1980 Poznań Vege Runners 10,3km tak
164 Marcin Stefaniak 1980 Dąbrówka STR POZNAŃ 10,3km nie
165 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy 10,3km nie
166 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10,3km nie
167 MAGDALENA BURDAJEWICZ 1980 Mosina 10,3km nie
168 Marcin Bojanowski 1980 Oborniki Walk & Run Team Oborniki 5,15km NW nie
169 Michał Kucharski 1981 Luboń 10,3km tak
170 Anna Gabryel 1981 Tuczno 5,15km tak
171 Bartosz Tarnawski 1981 Śrem 5,15km nie
172 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM 10,3km nie
173 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
174 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
175 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn 10,3km nie
176 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera 5,15km nie
177 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki Sks Oborniki 10,3km nie
178 Michał Chorążyczewski 1981 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km nie
179 Anna Witek-Ast 1981 Poznań 1981 5,15km nie
180 Sebastian Nicpoń 1981 Piła 10,3km nie
181 Aleksandra Mikołajczak 1981 POZNAŃ HALFWORN Team 10,3km tak
182 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
183 Piotr Nowaczyk 1981 Poznań Dąbrowski Team 10,3km tak
184 Przemysław Kliks 1981 Poznań 10,3km nie
185 Anna Hampel 1981 Poznań 5,15km tak
186 Karolina Chraplewska 1981 Poznań Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km nie
187 Michał Ostach 1981 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
188 Kinga Borowiec 1982 Daszewice 10,3km nie
189 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
190 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań 1982 10,3km tak
191 Małgorzata Stępień 1982 Poznań Radosny Chmiel 5,15km tak
192 Kuba Krause 1982 Poznań Natural Born Runners 5,15km tak
193 Maciej Walentowski 1982 Poznań 5,15km tak
194 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team 10,3km tak
195 Paweł Bogusz 1982 Poznań Cybina Team 10,3km tak
196 Maciej Górny 1982 Poznań 5,15km nie
197 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
198 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz 10,3km nie
199 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
200 Maciej Walczak 1982 Poznań 10,3km tak