Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Karnet
101 Anna Siudak 1980 Tulce 5,15km tak
102 Maciej Walentowski 1982 Poznań 5,15km tak
103 Paweł Prüfer 1972 Kosieczyn 10,3km nie
104 Janusz Mateja 1991 Poznań 5,15km nie
105 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp 5,15km nie
106 Andrzej Angowski 1983 Poznań 5,15km nie
107 Mariusz Garcon 1995 Opalenica 5,15km nie
108 Marcin Kinol 1973 Duszniki 10,3km nie
109 Mateusz Eder 1997 Poznań 10,3km nie
110 Mikołaj Adamczak 1989 plewiska 5,15km nie
111 Hanna Jaraszkiewicz 1986 Poznań 5,15km nie
112 Ewa Pawłowska 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
113 Joanna Szypulińska 1988 Luboń 5,15km nie
114 Malgorzata Tarnowska 1984 Swarzedz 10,3km tak
115 Marek Pietrzak 1980 Zalasewo 10,3km tak
116 Piotr Ceranek 1994 Poznań 10,3km tak
117 Bartosz Kabała 1995 Gostyń 10,3km tak
118 Piotr Gabryel 1980 Tuczno 10,3km tak
119 Paweł Oliński 1984 Gruszczyn 10,3km tak
120 Jakub Holak 1987 Poznań 5,15km tak
121 Kinga Borowiec 1982 Daszewice 10,3km nie
122 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski 10,3km nie
123 Anna Lusiak 1983 Poznań 5,15km nie
124 Wojciech Smukalski 1977 Czerwonak 5,15km nie
125 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno 5,15km nie
126 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo 10,3km nie
127 Bartłomiej Andrzejewski 1972 Gniezno 10,3km nie
128 Robert Janczewski 1961 Baranowo 5,15km NW nie
129 Mateusz Kęsy 1989 Poznań 10,3km nie
130 PAWEŁ ROGOWSKI 1994 Poznań 10,3km nie
131 Mateusz Moroń 1994 Poznań 10,3km nie
132 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las 10,3km nie
133 Przemek Pawłowski 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
134 Mateusz Grochowski 1988 Luboń 5,15km nie
135 Paweł Wichłacz 1983 Szreniawa KB MANIAC Poznań 10,3km nie
136 Adrian Wegner 1991 Poznan Poznań 10,3km tak
137 Michał Grec 1980 Luboń Poznań 5,15km NW nie
138 Sylwia Nowaczyk 1977 Tulce Drużyna Szpiku 5,15km NW nie
139 Martyna Tabaczyńska 1992 Poznań Night Runners 10,3km tak
140 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners 10,3km nie
141 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
142 Katarzyna Binek 1989 Poznań Night Runners 10,3km nie
143 Radosław Majewski 1979 Poznań Night Runners 5,15km tak
144 Sebastian Borowczyk 1988 Poznań KB DęBIEC 10,3km nie
145 Paweł Bogusz 1982 Poznań Cybina Team 10,3km tak
146 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 5,15km nie
147 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
148 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
149 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań 10,3km tak
150 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
151 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
152 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega 5,15km nie
153 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10,3km nie
154 Róża Mądrawska 1991 Koziegłowy Czerwonak Biega 10,3km nie
155 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
156 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
157 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
158 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
159 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
160 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
161 Marcin Stefaniak 1980 Dąbrówka STR POZNAŃ 10,3km nie
162 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team 5,15km tak
163 Dawid Bulczyński 1988 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
164 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań 5,15km nie
165 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
166 Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 TEAM 10,3km nie
167 Maria Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins 10,3km nie
168 Paweł Wachowiak 1998 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
169 Joanna Adamczak 1985 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
170 Iwona Grzelakowska 1979 Poznań wkurw_team 5,15km NW nie
171 Beata Grzyb 1979 Poznań Kobiety Biegają 5,15km nie
172 Katarzyna Apanowicz 1988 Poznan Kobiety Biegają 5,15km tak
173 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań 1982 10,3km tak
174 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus 10,3km tak
175 Natalia Lec 1980 Poznań Vege Runners 10,3km tak
176 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska 10,3km nie
177 Kasia Jankowiak 1979 Puszczykowo Orange Polska 10,3km nie
178 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska 10,3km nie
179 Bartosz Majchrzak 1985 Poznań PKO BANK POLSKI 10,3km tak
180 Iza Dąbrowska 1977 Poznań Mud Goats 5,15km tak
181 Julia Drwęska-Michalska 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
182 Magdalena Flisikowska-Wojciechowska 1974 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
183 Dariusz Michalski 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
184 Katarzyna Chmielewska 1983 Poznań Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
185 Aleksandra Jagodzińska 1975 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
186 Robert Jagodziński 1973 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
187 Anna Witek-Ast 1981 Poznań 1981 5,15km nie
188 Karol Wasilewski 1995 Poznań Husaria Race Team 10,3km nie
189 Magdalena Pakulska 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo 5,15km nie
190 Przemysław Żołdak 1977 Witkowo Piątkowo na Biegowo 10,3km nie
191 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 5,15km nie
192 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Marka Formy Piotr i Paweł 5,15km tak
193 Tomasz Borodycz 1973 Witkowo Witkowo Biega 10,3km nie
194 Krzysztof Wieczorek 1962 Gruszczyn SCIM 10,3km tak
195 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki 5,15km nie
196 Roman Dehmel 1951 Poznan Goggle Pro Active Eyewear 5,15km nie
197 Michał Gazda 1992 Poznań Constravia 5,15km nie
198 Lucyna Walaszczyk 1987 Poznan NBR Team 10,3km tak
199 Waldemar Warguła 1980 Rakownia Kibolski KS 10,3km tak
200 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk 10,3km nie