Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
101 Katarzyna Hałas 1981 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
102 Roman Hemmerling 1991 Poznań 10,3km tak
103 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina 5,15km NW tak
104 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 5,15km nie
105 Jolanta Hojan 1984 Kiekrz 10,3km nie
106 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz 10,3km nie
107 Jakub Holak 1987 Poznań 5,15km tak
108 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań 5,15km nie
109 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań 5,15km nie
110 Aleksandra Jagodzińska 1975 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
111 Robert Jagodziński 1973 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
112 Dobrochna Janas 1976 Poznań 1976 10,3km nie
113 Robert Janczewski 1961 Baranowo 5,15km NW nie
114 Honorata Jandy 1975 Szamotuły KB Szamotuły/Pink Power 10,3km nie
115 Sebastian Jankowiak 1980 Kostrzyn EKOTEL Active Team 10,3km tak
116 Angelika Jankowiak 1983 Kostrzyn EKOTEL Active Team 5,15km tak
117 Kasia Jankowiak 1979 Puszczykowo Orange Polska 10,3km nie
118 Maciej Jankowski 1979 Poznań 10,3km nie
119 Żaneta Janowska 1983 Rogoźno NW Włóczykije Oborniki 5,15km NW nie
120 Wojciech Jaraszkiewicz 1984 Kaźmierz 5,15km nie
121 Hanna Jaraszkiewicz 1986 Poznań 5,15km nie
122 Paweł Jaroszczak 1994 Suchy Las 10,3km nie
123 Marcin Jasiński 1978 Rogoźno 10,3km tak
124 Bartosz Kabała 1995 Gostyń 10,3km tak
125 Artur Kaczmarek 1972 Swarzędz 10,3km nie
126 Anna Kaczmarek 1974 Swarzędz Anna Kaczmarek 10,3km nie
127 Artur Kąkol 1974 Duszniki 10,3km nie
128 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska 10,3km nie
129 Karolina Kapalka-Boratynska 1987 BIEDRUSKO 5,15km tak
130 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn 10,3km nie
131 Adam Kałamaja 1987 Poznań FC PAPIERZAKI 5,15km tak
132 Mateusz Kęsy 1989 Poznań 10,3km nie
133 Marcin Kinol 1973 Duszniki 10,3km nie
134 Agnieszka Klaja 1986 Poznań 10,3km tak
135 Przemysław Kliks 1981 Poznań 10,3km nie
136 ARKADIUSZ KLIMCZAK 1972 Poznań KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 10,3km tak
137 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk 10,3km nie
138 Marek Konieczka 1960 Biedrusko Natura Biedrusko 5,15km nie
139 Mariusz Konieczny 1973 Poznań 1973 5,15km nie
140 Zygmunt Kopacz 1984 MIędzyrzecz Open Nexus Taam 5,15km tak
141 Tadeusz Koroński 1970 Poznań 10,3km tak
142 Andrzej Koryciński 1990 Poznań Marciki 10,3km tak
143 Darek Kosiorek 1967 Poznań 10,3km tak
144 Szymon Kosmala 1985 Dąbrówka 10,3km nie
145 Paweł Kotecki 1992 Poznań Expansja Advertising 10,3km nie
146 Natalia Kozak-Szar 1975 Poznań 5,15km NW tak
147 Karolina Kozłowska 1983 Poznań 5,15km NW nie
148 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY 5,15km nie
149 Piotr Kołtowski 1979 Skórzewo 10,3km tak
150 Kuba Krause 1982 Poznań Natural Born Runners 5,15km tak
151 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
152 Paweł Kromski 1967 ROKIETNICA Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
153 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team 10,3km tak
154 Łukasz Krystkiewicz 1981 Tulce Minionki Dachsera 5,15km nie
155 Michał Kucharski 1981 Luboń 10,3km tak
156 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz 5,15km NW nie
157 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
158 Mariusz Kutyba 1980 Poznań Wolne Ślimaki 10,3km nie
159 Piotr Kwarta 1967 Czerwonak 5,15km NW nie
160 IWONA KWIATECKA 1972 POZNAN Orki z... 10,3km nie
161 Arkadiusz Kwiatkowski 1993 Mosina 5,15km nie
162 Natalia Lec 1980 Poznań Vege Runners 10,3km tak
163 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team 10,3km tak
164 Małgorzata Lesniewicz 1967 Koziegłowy Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
165 Piotr Lewandowski 1991 Poznań 10,3km nie
166 Maxime Limpens 1983 Kamionki 10,3km tak
167 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp 5,15km nie
168 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus 10,3km tak
169 Anna Lusiak 1983 Poznań 5,15km nie
170 Marcel Maciejewski 1987 Poznań 10,3km nie
171 Kamil Maćkowski 1983 Wełna 5,15km nie
172 Julietta Mąderek 1994 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
173 Renata Madoń 1973 Oborniki NW Włóczykije Oborniki 5,15km NW nie
174 Róża Mądrawska 1991 Koziegłowy Czerwonak Biega 10,3km nie
175 Weronika Magda 1995 Jastrowie 10,3km nie
176 Bartosz Majchrzak 1985 Poznań PKO BANK POLSKI 10,3km tak
177 Radosław Majewski 1979 Poznań Night Runners 5,15km tak
178 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 5,15km nie
179 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Marka Formy Piotr i Paweł 5,15km tak
180 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki 5,15km nie
181 Tomasz Marcinek 1984 Jasin Drużyna Zbója 10,3km nie
182 Anita Marcinkowska 1983 Luboń 10,3km nie
183 ALBERTO MARIN 1987 Poznan 10,3km nie
184 Mariusz Markiewicz 1979 Łowęcin Czy biegnie z nami Krzysztof? 5,15km nie
185 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel Śmigielska Grupa Nordic Walking 5,15km NW nie
186 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
187 Janusz Mateja 1991 Poznań 5,15km nie
188 Anna Matyba 1996 Poznań WKS Grunwald Poznań 5,15km tak
189 Daniel Matysiak 1985 Bugaj Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,3km nie
190 Robert Mazur 1990 Mieścisko 5,15km nie
191 Mateusz Meliński 1973 Złotniki BTL Group 10,3km nie
192 Łukasz Meller 1978 Luboń Dwuosobowy Klub Sportowy 10,3km tak
193 Patrycja Michalska 1996 Margonin Open Nexus Team 5,15km tak
194 Dariusz Michalski 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
195 Marta Miciniak 1996 Kicin 10,3km nie
196 Sebastian Miękus 1990 Jarocin Open Nexus Team 5,15km tak
197 Justyna Mielczarek 1990 Suchy Las 5,15km nie
198 Bartłomiej Mikołajczak 1978 Poznań HALFWORN Team 10,3km tak
199 Aleksandra Mikołajczak 1981 POZNAŃ HALFWORN Team 10,3km tak
200 Mikołaj Mikułan 1987 Poznań U.S Navy Seal 5,15km nie