Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnetsortuj malejąco
1 Daniel Wesołek 1988 Poznań #biegajzeSlawkiem 10,3km nie
2 Kamil Maćkowski 1983 Wełna 5,15km nie
3 Michał Ostach 1981 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
4 Anna Witek-Ast 1981 Poznań 1981 5,15km nie
5 Mariusz Konieczny 1973 Poznań 1973 5,15km nie
6 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
7 Justyna Mielczarek 1990 Suchy Las 5,15km nie
8 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 5,15km nie
9 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins 10,3km nie
10 Grzegorz Woźniak 1985 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
11 ANDRZEJ BOROWCZYK 1976 POZNAŃ ANDRZEJ BOROWCZYK 10,3km nie
12 roman woroch 1958 dopiewo KGHM Polkowice 5,15km NW nie
13 Katarzyna Chmielewska 1983 Poznań Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
14 Michał Gazda 1992 Poznań Constravia 5,15km nie
15 Robert Jagodziński 1973 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
16 Joanna Szypulińska 1988 Luboń 5,15km nie
17 IWONA KWIATECKA 1972 POZNAN Orki z... 10,3km nie
18 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM 10,3km nie
19 Mariusz Garcon 1995 Opalenica 5,15km nie
20 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run 10,3km nie
21 Janusz Mateja 1991 Poznań 5,15km nie
22 Mariusz Markiewicz 1979 Łowęcin Czy biegnie z nami Krzysztof? 5,15km nie
23 Maria Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins 10,3km nie
24 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
25 Maciej Pieszała 1987 Poznań 10,3km nie
26 Marcin Szóstak 1982 Mosina 10,3km nie
27 Przemysław Deigsler 1974 Poznań 1974 5,15km nie
28 Tomasz Marcinek 1984 Jasin Drużyna Zbója 10,3km nie
29 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners 10,3km nie
30 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk 5,15km nie
31 Anna Zwolińska 1987 Poznań 5,15km nie
32 Lech Wieliński 1966 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
33 Paweł Balcerzak 1993 Strzelno Siadło 10,3km nie
34 Jolanta Hojan 1984 Kiekrz 10,3km nie
35 Małgorzata Grzegorczyk 1992 Poznań 5,15km nie
36 Karol Wasilewski 1995 Poznań Husaria Race Team 10,3km nie
37 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław 5,15km nie
38 Mateusz Grochowski 1988 Luboń 5,15km nie
39 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo 10,3km nie
40 Aleksandra Przyborowska 1961 Poznań REMET TEAM 5,15km NW nie
41 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
42 Rafał Surmacz 1976 Przeźmierowo WKSB/CardioRunners 10,3km nie
43 Wojciech Smukalski 1977 Czerwonak 5,15km nie
44 Paweł Piniarski 1988 Poznań DPKJIP 10,3km nie
45 Magdalena Flisikowska-Wojciechowska 1974 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
46 Katarzyna Binek 1989 Poznań Night Runners 10,3km nie
47 Maciej Jankowski 1979 Poznań 10,3km nie
48 Sebastian Błotny 1977 Robakowo 5,15km nie
49 Marek Piechowiak 1982 Poznań 5,15km nie
50 Bartłomiej Bańka 1994 Poznań 10,3km nie
51 Marcin Mróz 1978 Zalasewo STR Poznań / Dzikie Bobry 10,3km nie
52 Julia Drwęska-Michalska 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
53 Beata Grzyb 1979 Poznań Kobiety Biegają 5,15km nie
54 Żaneta Janowska 1983 Rogoźno NW Włóczykije Oborniki 5,15km NW nie
55 Paula Bagińska 1991 Poznań #BiegajZeSławkiem 10,3km nie
56 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz 10,3km nie
57 Norbert Grzegorczyk 1992 Poznań 5,15km nie
58 Paweł Kromski 1967 ROKIETNICA Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
59 Dawid Chmiel 1990 Rabowice 10,3km nie
60 Maciej Górny 1982 Poznań 5,15km nie
61 Paweł Bednarczyk 1975 Babki 10,3km nie
62 Kamil Sójka 1989 DACHOWA 5,15km nie
63 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
64 Maciej Gudzio 1966 Czerwonak 5,15km NW nie
65 Lucyna Habelska 1976 Czerwonak 5,15km nie
66 Robert Mazur 1990 Mieścisko 5,15km nie
67 Piotr Starkowski 1989 Poznań 10,3km nie
68 ALEKSANDRA Żabko 1992 Poznań 10,3km nie
69 Marek Bandosz 1980 Swarzędz Pro366 5,15km nie
70 MAGDALENA BURDAJEWICZ 1980 Mosina 10,3km nie
71 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 5,15km nie
72 Marcel Maciejewski 1987 Poznań 10,3km nie
73 Artur Kąkol 1974 Duszniki 10,3km nie
74 Dariusz Michalski 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
75 Ewa Pawłowska 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
76 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp 5,15km nie
77 Mikołaj Adamczak 1989 plewiska 5,15km nie
78 Andrzej Angowski 1983 Poznań 5,15km nie
79 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ 10,3km nie
80 Roman Dehmel 1951 Poznan Goggle Pro Active Eyewear 5,15km nie
81 Mateusz Eder 1997 Poznań 10,3km nie
82 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań 5,15km nie
83 Mateusz Meliński 1973 Złotniki BTL Group 10,3km nie
84 Tomasz Niemir 1993 Koziegłowy 10,3km nie
85 Sebastian Borowczyk 1988 Poznań KB DęBIEC 10,3km nie
86 Justyna Tomczak 1991 Puszczykowo Bring Sally Up 10,3km nie
87 Wojciech Jaraszkiewicz 1984 Kaźmierz 5,15km nie
88 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki 5,15km nie
89 Artur Kaczmarek 1972 Swarzędz 10,3km nie
90 Marta Miciniak 1996 Kicin 10,3km nie
91 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
92 Anita Marcinkowska 1983 Luboń 10,3km nie
93 Marcin Tarnawski 1990 Biernatki 5,15km nie
94 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie
95 Małgorzata Muzyka-Kopera 1978 Paczkowo Powięź-run 5,15km nie
96 Przemek Pawłowski 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
97 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno 5,15km nie
98 PAWEŁ ROGOWSKI 1994 Poznań 10,3km nie
99 Michał Grec 1980 Luboń Poznań 5,15km NW nie
100 Krystian Brychczyński 1980 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie