Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Bartek Łysiak 1984 Dąbrówka 10,3km nie
2 Grzegorz Łuczko 1985 Poznań Natural Born Runners Team 10,3km tak
3 Katarzyna Łatyszew 1974 Rakownia 5,15km tak
4 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
5 Anna Zwolińska 1987 Poznań 5,15km nie
6 Przemysław Żołdak 1977 Witkowo Piątkowo na Biegowo 10,3km nie
7 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ 10,3km nie
8 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ 10,3km nie
9 Paweł Zaremba 1982 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
10 Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 TEAM 10,3km nie
11 Piotr Zachwieja 2002 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
12 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
13 ALEKSANDRA Żabko 1992 Poznań 10,3km nie
14 Marek Włoszyński 1972 Luboń 10,3km tak
15 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
16 Dariusz Woźniak 1971 Ryczywół Woźniaki 10,3km tak
17 Grzegorz Woźniak 1985 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
18 Mariusz Woźniak 1973 Poznań Woźniaki 10,3km tak
19 Magdalena Woschke 1975 Zalasewo Pro366 10,3km tak
20 roman woroch 1958 dopiewo KGHM Polkowice 5,15km NW nie
21 Jolanta Woroch 1966 Dopiewo 5,15km NW nie
22 Ewa Wolska 1968 Czerwonak Ruukki 5,15km tak
23 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega 5,15km nie
24 Anna Witek-Ast 1981 Poznań 1981 5,15km nie
25 Patrycja Wikierska 1979 Poznań UKS CITYZEN_/BE3 5,15km tak
26 Lech Wieliński 1966 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
27 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań 1956 5,15km nie
28 Maria Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins 10,3km nie
29 Łukasz Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins / #nbrteam 10,3km tak
30 Krzysztof Wieczorek 1962 Gruszczyn SCIM 10,3km tak
31 Paweł Wichłacz 1983 Szreniawa KB MANIAC Poznań 10,3km nie
32 Daniel Wesołek 1988 Poznań #biegajzeSlawkiem 10,3km nie
33 Mikołaj Węgrzynowski 1983 Poznań 5,15km tak
34 Adrian Wegner 1991 Poznan Poznań 10,3km tak
35 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
36 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań 10,3km tak
37 Karol Wasilewski 1995 Poznań Husaria Race Team 10,3km nie
38 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska 10,3km nie
39 Waldemar Warguła 1980 Rakownia Kibolski KS 10,3km tak
40 Maciej Walentowski 1982 Poznań 5,15km tak
41 Maciej Walczak 1982 Poznań 10,3km tak
42 Lucyna Walaszczyk 1987 Poznan NBR Team 10,3km tak
43 Paweł Wachowiak 1998 Szamotuły KB Szamotuły 5,15km nie
44 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10,3km nie
45 Justyna Tomczak 1991 Puszczykowo Bring Sally Up 10,3km nie
46 Marta Terlecka 1979 Szczytniki 31 Baza Lotnictwa Taktycznego 5,15km tak
47 Malgorzata Tarnowska 1984 Swarzedz 10,3km tak
48 Marcin Tarnawski 1990 Biernatki 5,15km nie
49 Bartosz Tarnawski 1981 Śrem 5,15km nie
50 Martyna Tabaczyńska 1992 Poznań Night Runners 10,3km tak
51 Waldemar Szyszłowski 1985 Poznań 10,3km tak
52 Adam Szyszka 1965 Kicin 10,3km tak
53 Joanna Szypulińska 1988 Luboń 5,15km nie
54 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
55 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
56 Anna Szymczak 1969 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
57 Piotr Szymański 1992 Poznań 5,15km tak
58 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
59 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
60 Marcin Szóstak 1982 Mosina 10,3km nie
61 Ania Szmajter 1978 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
62 Marcin Szmajter 1975 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
63 Tomasz Szał 1979 Poznań ETA UPS TEAM 10,3km tak
64 Sylwester Swat 1993 Przeźmierowo SWAT Team 10,3km tak
65 Rafał Surmacz 1976 Przeźmierowo WKSB/CardioRunners 10,3km nie
66 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy 10,3km nie
67 Marek Stryjakowski 1951 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
68 Marta Stryjakowska 1981 Poznań BULA TEAM 10,3km nie
69 Kasia Stroińska 2002 Oborniki Sks Oborniki 5,15km nie
70 Dominik Stolinski 1976 poznan Radosny Chmiel 10,3km tak
71 Małgorzata Stępień 1982 Poznań Radosny Chmiel 5,15km tak
72 Dawid Stefański 1989 Poznań Dziewicza Góra Biega 10,3km tak
73 Marcin Stefaniak 1980 Dąbrówka STR POZNAŃ 10,3km nie
74 Marta Staszak 1992 Poznań 5,15km NW nie
75 Piotr Starkowski 1989 Poznań 10,3km nie
76 Przemysław Stankowski 1976 Poznań 10,3km nie
77 Emilia Stachowiak 1987 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
78 Agnieszka Solecka 1982 Swarzędz Pro366 10,3km tak
79 Kamil Sójka 1989 DACHOWA 5,15km nie
80 Seweryn Socha 1985 Poznań STR Poznan/Dzikie Bobry 10,3km tak
81 Wojciech Smukalski 1977 Czerwonak 5,15km nie
82 Krzysztof Śmichurski 1989 Rokietnica Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km tak
83 Paweł Ślaziński 1977 Zbrudzewo 10,3km nie
84 Radosław Skrzypczak 1977 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
85 Artur Skała 1976 Swarzędz Platinum 5,15km tak
86 Anna Siudak 1980 Tulce 5,15km tak
87 Marta Sip 1990 Poznań HERNIK TEAM 5,15km nie
88 Mariusz Sikorski 1990 Poznań Open Nexus Team 5,15km tak
89 Adrian Sierzant 1989 Poznan 5,15km tak
90 Natalia Siejek 1988 Rokietnica Powiat Poznański / Kobiety Biegają 10,3km tak
91 Witold Sempruch 1997 Poznań 10,3km tak
92 Hubert Sawiński 1989 Ryczywół BIEGOŻERCY 5,15km nie
93 Marek Rutka 1978 Poznań MUAY RUNNING TEAM 10,3km nie
94 Maciej Rudawski 1983 Trzciel Walk & Run Team Oborniki 5,15km NW nie
95 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań 1982 10,3km tak
96 Jarek Rosa 1976 Poznań KB ILOVEZIEMEK / Natural Born Runners 10,3km tak
97 PAWEŁ ROGOWSKI 1994 Poznań 10,3km nie
98 Jakub Puszyński 1987 Poznań 10,3km tak
99 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz 1990 10,3km nie
100 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ 10,3km nie