Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy Dystans Karnet
1 Paweł Bednarczyk 1975 Babki 10,3km nie
2 Radek Pawlak 1971 Baranowo 10,3km nie
3 Robert Janczewski 1961 Baranowo 5,15km NW nie
4 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
5 Karolina Kapalka-Boratynska 1987 BIEDRUSKO 5,15km tak
6 Marek Konieczka 1960 Biedrusko Natura Biedrusko 5,15km nie
7 Jonasz Palacz 1990 Biedrusko 10,3km tak
8 Marcin Tarnawski 1990 Biernatki 5,15km nie
9 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ 10,3km nie
10 Anna Nowaczyk 1977 Borówiec 5,15km NW nie
11 Daniel Matysiak 1985 Bugaj Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,3km nie
12 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk 5,15km nie
13 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
14 Mateusz Mizera 1988 Czerlejno 5,15km nie
15 Wojciech Smukalski 1977 Czerwonak 5,15km nie
16 Maciej Gudzio 1966 Czerwonak 5,15km NW nie
17 Lucyna Habelska 1976 Czerwonak 5,15km nie
18 Ewa Wolska 1968 Czerwonak Ruukki 5,15km tak
19 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10,3km nie
20 Piotr Kwarta 1967 Czerwonak 5,15km NW nie
21 Bartek Łysiak 1984 Dąbrówka 10,3km nie
22 Marcin Stefaniak 1980 Dąbrówka STR POZNAŃ 10,3km nie
23 Szymon Kosmala 1985 Dąbrówka 10,3km nie
24 Kamil Sójka 1989 DACHOWA 5,15km nie
25 Kinga Borowiec 1982 Daszewice 10,3km nie
26 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
27 roman woroch 1958 dopiewo KGHM Polkowice 5,15km NW nie
28 Jolanta Woroch 1966 Dopiewo 5,15km NW nie
29 Artur Kąkol 1974 Duszniki 10,3km nie
30 Marcin Kinol 1973 Duszniki 10,3km nie
31 Michał Ostach 1981 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
32 Grzegorz Woźniak 1985 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
33 Lech Wieliński 1966 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
34 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
35 Bartłomiej Andrzejewski 1972 Gniezno 10,3km nie
36 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski 10,3km nie
37 Bartosz Kabała 1995 Gostyń 10,3km tak
38 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo 10,3km nie
39 Patryk Cichoracki 1984 Grudziądz #JulkaTeam 10,3km nie
40 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn 10,3km nie
41 Krzysztof Wieczorek 1962 Gruszczyn SCIM 10,3km tak
42 Paweł Oliński 1984 Gruszczyn 10,3km tak
43 Wojciech Cieślewicz 1984 Gruszczyn Platinum 5,15km tak
44 Monika Prosianowska 1973 JANOWIEC WLKP. 5,15km NW nie
45 Sebastian Miękus 1990 Jarocin Open Nexus Team 5,15km tak
46 Tomasz Marcinek 1984 Jasin Drużyna Zbója 10,3km nie
47 Weronika Magda 1995 Jastrowie 10,3km nie
48 Maxime Limpens 1983 Kamionki 10,3km tak
49 Wojciech Jaraszkiewicz 1984 Kaźmierz 5,15km nie
50 Adam Szyszka 1965 Kicin 10,3km tak
51 Magdalena Flisikowska-Wojciechowska 1974 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
52 Marta Miciniak 1996 Kicin 10,3km nie
53 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
54 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
55 Jolanta Hojan 1984 Kiekrz 10,3km nie
56 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz 10,3km nie
57 Dorota Dolata 1962 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
58 Maria Gorczyca 1997 Kobylnica WKS Grunwald Poznań 5,15km tak
59 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Marka Formy Piotr i Paweł 5,15km tak
60 Paweł Prüfer 1972 Kosieczyn 10,3km nie
61 Sebastian Jankowiak 1980 Kostrzyn EKOTEL Active Team 10,3km tak
62 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn lub wybierz z listy 5,15km nie
63 Angelika Jankowiak 1983 Kostrzyn EKOTEL Active Team 5,15km tak
64 Karina Lisiak 1990 Kostrzyn wlkp 5,15km nie
65 Sebastian Suchorski 1980 Kostrzyn Wlkp Kostrzyński Klub Biegowy 10,3km nie
66 Julia Drwęska-Michalska 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
67 Dariusz Michalski 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
68 Tomasz Niemir 1993 Koziegłowy 10,3km nie
69 Róża Mądrawska 1991 Koziegłowy Czerwonak Biega 10,3km nie
70 Małgorzata Lesniewicz 1967 Koziegłowy Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
71 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki 5,15km nie
72 Joanna Szypulińska 1988 Luboń 5,15km nie
73 Michał Kucharski 1981 Luboń 10,3km tak
74 Mateusz Grochowski 1988 Luboń 5,15km nie
75 Marek Włoszyński 1972 Luboń 10,3km tak
76 Anita Marcinkowska 1983 Luboń 10,3km nie
77 Michał Grec 1980 Luboń Poznań 5,15km NW nie
78 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus 10,3km tak
79 Łukasz Meller 1978 Luboń Dwuosobowy Klub Sportowy 10,3km tak
80 Łukasz Kołodziej 1993 Ludomy BIEGOŻERCY 5,15km nie
81 Patrycja Michalska 1996 Margonin Open Nexus Team 5,15km tak
82 Zygmunt Kopacz 1984 MIędzyrzecz Open Nexus Taam 5,15km tak
83 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega 5,15km nie
84 Robert Mazur 1990 Mieścisko 5,15km nie
85 Marcin Szóstak 1982 Mosina 10,3km nie
86 MAGDALENA BURDAJEWICZ 1980 Mosina 10,3km nie
87 Arkadiusz Kwiatkowski 1993 Mosina 5,15km nie
88 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina 5,15km NW tak
89 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina 10,3km tak
90 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
91 Lukasz Bartoszek 1984 Nienawiszcz Bartoszki team 5,15km nie
92 Katarzyna Bartoszek 1986 Nienawiszcz Bartoszki team 5,15km nie
93 Natalia Plewa 1982 Oborniki 10,3km nie
94 Michał Chorążyczewski 1981 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km nie
95 Natalia Chorążyczewska 1986 oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km tak
96 Maciej Adamczyk 1981 Oborniki Sks Oborniki 10,3km nie
97 Renata Madoń 1973 Oborniki NW Włóczykije Oborniki 5,15km NW nie
98 Marcin Bojanowski 1980 Oborniki Walk & Run Team Oborniki 5,15km NW nie
99 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz 5,15km NW nie
100 Kasia Stroińska 2002 Oborniki Sks Oborniki 5,15km nie