Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Adam Szyszka 1965 Kicin 10,3km tak
2 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo 10,3km nie
3 Adam Kałamaja 1987 Poznań FC PAPIERZAKI 5,15km tak
4 Adam Dziadas 1992 Poznań Open Nexus Team 5,15km tak
5 Adrian Wegner 1991 Poznan Poznań 10,3km tak
6 Adrian Sierzant 1989 Poznan 5,15km tak
7 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk 5,15km nie
8 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 10,3km tak
9 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
10 Agnieszka Solecka 1982 Swarzędz Pro366 10,3km tak
11 Agnieszka Klaja 1986 Poznań 10,3km tak
12 ALBERTO MARIN 1987 Poznan 10,3km nie
13 Aleksandra Mikołajczak 1981 POZNAŃ HALFWORN Team 10,3km tak
14 Aleksandra Przyborowska 1961 Poznań REMET TEAM 5,15km NW nie
15 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina 5,15km NW tak
16 ALEKSANDRA Żabko 1992 Poznań 10,3km nie
17 Aleksandra Ambrosius 1973 POZNAŃ Sisters 5,15km NW nie
18 Aleksandra Jagodzińska 1975 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
19 Alina Bukowska 1972 Poznań Orki z .... 5,15km nie
20 ANDRZEJ BOROWCZYK 1976 POZNAŃ ANDRZEJ BOROWCZYK 10,3km nie
21 Andrzej Angowski 1983 Poznań 5,15km nie
22 Andrzej Koryciński 1990 Poznań Marciki 10,3km tak
23 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team 5,15km tak
24 Anetta Ogińska 1974 Poznań 10,3km nie
25 Angelika Jankowiak 1983 Kostrzyn EKOTEL Active Team 5,15km tak
26 Ania Szmajter 1978 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
27 Anita Marcinkowska 1983 Luboń 10,3km nie
28 Anna Witek-Ast 1981 Poznań 1981 5,15km nie
29 Anna Zwolińska 1987 Poznań 5,15km nie
30 Anna Lusiak 1983 Poznań 5,15km nie
31 Anna Kaczmarek 1974 Swarzędz Anna Kaczmarek 10,3km nie
32 Anna Matyba 1996 Poznań WKS Grunwald Poznań 5,15km tak
33 Anna Siudak 1980 Tulce 5,15km tak
34 Anna Czarnkowska 1986 Robakowo 10,3km nie
35 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz 5,15km NW nie
36 Anna Szymczak 1969 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
37 Anna Hampel 1981 Poznań 5,15km tak
38 Anna Gabryel 1981 Tuczno 5,15km tak
39 Anna Nowaczyk 1977 Borówiec 5,15km NW nie
40 Antoni Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
41 ARKADIUSZ KLIMCZAK 1972 Poznań KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 10,3km tak
42 Arkadiusz Kwiatkowski 1993 Mosina 5,15km nie
43 Arkadiusz Szymczak 1990 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
44 Artur Skała 1976 Swarzędz Platinum 5,15km tak
45 Artur Kąkol 1974 Duszniki 10,3km nie
46 Artur Kaczmarek 1972 Swarzędz 10,3km nie
47 Bartek Łysiak 1984 Dąbrówka 10,3km nie
48 Bartosz Majchrzak 1985 Poznań PKO BANK POLSKI 10,3km tak
49 Bartosz Burek 1986 Poznań Jakdojade 10,3km nie
50 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk 10,3km nie
51 Bartosz Kabała 1995 Gostyń 10,3km tak
52 Bartosz Przybysz 1990 Swarzędz 1990 10,3km nie
53 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
54 Bartosz Tarnawski 1981 Śrem 5,15km nie
55 Bartłomiej Mikołajczak 1978 Poznań HALFWORN Team 10,3km tak
56 Bartłomiej Bańka 1994 Poznań 10,3km nie
57 Bartłomiej Andrzejewski 1972 Gniezno 10,3km nie
58 Beata Grzyb 1979 Poznań Kobiety Biegają 5,15km nie
59 Beata Pękala 1967 Poznań 5,15km NW nie
60 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski 10,3km nie
61 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki 5,15km tak
62 Błażej Burek 1984 Skórzewo Jakdojade 10,3km nie
63 Daniel Wesołek 1988 Poznań #biegajzeSlawkiem 10,3km nie
64 Daniel Matysiak 1985 Bugaj Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,3km nie
65 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
66 Darek Kosiorek 1967 Poznań 10,3km tak
67 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł 5,15km tak
68 Dariusz Woźniak 1971 Ryczywół Woźniaki 10,3km tak
69 Dariusz Michalski 1988 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km nie
70 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
71 Dawid Stefański 1989 Poznań Dziewicza Góra Biega 10,3km tak
72 Dawid Bulczyński 1988 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
73 Dawid Chmiel 1990 Rabowice 10,3km nie
74 Dobrochna Janas 1976 Poznań 1976 10,3km nie
75 Dominik Stolinski 1976 poznan Radosny Chmiel 10,3km tak
76 Dorota Królak-Dublaga 1990 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
77 Dorota Dolata 1962 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
78 ELKA NEKANDA-TREPKA 1973 Pobiedziska Pro366 10,3km tak
79 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław 5,15km nie
80 Emanuela Adamczyk 1996 Tanowo #teambiegiwlkp 5,15km nie
81 Emilia Stachowiak 1987 Poznań #teambiegiwlkp 5,15km nie
82 Ewa Pawłowska 1977 Siekierki Wielkie 5,15km nie
83 Ewa Wolska 1968 Czerwonak Ruukki 5,15km tak
84 Ewa Gajda 1968 Swarzędz 1968 10,3km nie
85 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
86 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn 10,3km nie
87 Fabian Przedborski 1975 Poznan Open Nexus Team 5,15km tak
88 Filip Baranowski 1976 Poznań 10,3km tak
89 Grzegorz Woźniak 1985 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
90 Grzegorz Łuczko 1985 Poznań Natural Born Runners Team 10,3km tak
91 Grzegorz Pisarczyk 1989 Poznań ARO 5,15km nie
92 Hanna Jaraszkiewicz 1986 Poznań 5,15km nie
93 Hanna Bandosz 1977 Swarzędz Pro366 5,15km nie
94 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 5,15km nie
95 Honorata Jandy 1975 Szamotuły KB Szamotuły/Pink Power 10,3km nie
96 Hubert Sawiński 1989 Ryczywół BIEGOŻERCY 5,15km nie
97 IWONA KWIATECKA 1972 POZNAN Orki z... 10,3km nie
98 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel Śmigielska Grupa Nordic Walking 5,15km NW nie
99 Iwona Grzelakowska 1979 Poznań wkurw_team 5,15km NW nie
100 Iza Dąbrowska 1977 Poznań Mud Goats 5,15km tak