Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Dystanssortuj malejąco Karnet
1 Dariusz Woźniak 1971 Ryczywół Woźniaki 10,3km tak
2 Daniel Wesołek 1988 Poznań #biegajzeSlawkiem 10,3km nie
3 Łukasz Pękala 1992 Poznań 10,3km tak
4 Krzysztof Haupt 1978 Suchy Las ZZSK Suchy Las 10,3km tak
5 Filip Baranowski 1976 Poznań 10,3km tak
6 Krzysztof Grzyb 1979 Poznań Klub Biegacza RTV Euro AGD/Smashing Pąpkins 10,3km nie
7 Grzegorz Woźniak 1985 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
8 ANDRZEJ BOROWCZYK 1976 POZNAŃ ANDRZEJ BOROWCZYK 10,3km nie
9 Bartłomiej Mikołajczak 1978 Poznań HALFWORN Team 10,3km tak
10 Robert Jagodziński 1973 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
11 Dawid Stefański 1989 Poznań Dziewicza Góra Biega 10,3km tak
12 IWONA KWIATECKA 1972 POZNAN Orki z... 10,3km nie
13 Natalia Lec 1980 Poznań Vege Runners 10,3km tak
14 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM 10,3km nie
15 Marek Ozdoba 1978 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
16 Sebastian Jankowiak 1980 Kostrzyn EKOTEL Active Team 10,3km tak
17 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run 10,3km nie
18 Tadeusz Koroński 1970 Poznań 10,3km tak
19 Maria Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins 10,3km nie
20 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo # DRUŻYNA SZPIKU 10,3km tak
21 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
22 Maciej Pieszała 1987 Poznań 10,3km nie
23 Dawid Bulczyński 1988 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
24 Marcin Szóstak 1982 Mosina 10,3km nie
25 Tomasz Marcinek 1984 Jasin Drużyna Zbója 10,3km nie
26 Adam Szyszka 1965 Kicin 10,3km tak
27 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners 10,3km nie
28 Michał Kucharski 1981 Luboń 10,3km tak
29 Paweł Balcerzak 1993 Strzelno Siadło 10,3km nie
30 Aleksandra Mikołajczak 1981 POZNAŃ HALFWORN Team 10,3km tak
31 Jolanta Hojan 1984 Kiekrz 10,3km nie
32 Rafał Paprzycki 1976 Poznań Natural Born Runners 10,3km tak
33 Karol Wasilewski 1995 Poznań Husaria Race Team 10,3km nie
34 Piotr Gabryel 1980 Tuczno 10,3km tak
35 Adam Pietrzak 1990 Gowarzewo 10,3km nie
36 Marek Pietrzak 1980 Zalasewo 10,3km tak
37 Piotr Ceranek 1994 Poznań 10,3km tak
38 Rafał Surmacz 1976 Przeźmierowo WKSB/CardioRunners 10,3km nie
39 Paweł Piniarski 1988 Poznań DPKJIP 10,3km nie
40 Darek Kosiorek 1967 Poznań 10,3km tak
41 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
42 Katarzyna Binek 1989 Poznań Night Runners 10,3km nie
43 Maciej Jankowski 1979 Poznań 10,3km nie
44 Sebastian Rubinowski 1982 Poznań 1982 10,3km tak
45 Bartłomiej Bańka 1994 Poznań 10,3km nie
46 Marcin Mróz 1978 Zalasewo STR Poznań / Dzikie Bobry 10,3km nie
47 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
48 Paula Bagińska 1991 Poznań #BiegajZeSławkiem 10,3km nie
49 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz 10,3km nie
50 Krzysztof Śmichurski 1989 Rokietnica Fizjoterapia Biegacza / PRO366 10,3km tak
51 Dawid Chmiel 1990 Rabowice 10,3km nie
52 Maxime Limpens 1983 Kamionki 10,3km tak
53 Paweł Bednarczyk 1975 Babki 10,3km nie
54 ARKADIUSZ KLIMCZAK 1972 Poznań KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 10,3km tak
55 ELKA NEKANDA-TREPKA 1973 Pobiedziska Pro366 10,3km tak
56 Piotr Starkowski 1989 Poznań 10,3km nie
57 Waldemar Warguła 1980 Rakownia Kibolski KS 10,3km tak
58 ALEKSANDRA Żabko 1992 Poznań 10,3km nie
59 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 10,3km tak
60 MAGDALENA BURDAJEWICZ 1980 Mosina 10,3km nie
61 Marcel Maciejewski 1987 Poznań 10,3km nie
62 Michał Szurkowski 1983 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
63 Artur Kąkol 1974 Duszniki 10,3km nie
64 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań 10,3km tak
65 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team 10,3km tak
66 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ 10,3km nie
67 Mateusz Eder 1997 Poznań 10,3km nie
68 Piotr Kołtowski 1979 Skórzewo 10,3km tak
69 Mateusz Meliński 1973 Złotniki BTL Group 10,3km nie
70 Tomasz Niemir 1993 Koziegłowy 10,3km nie
71 Andrzej Koryciński 1990 Poznań Marciki 10,3km tak
72 Sebastian Borowczyk 1988 Poznań KB DęBIEC 10,3km nie
73 Justyna Tomczak 1991 Puszczykowo Bring Sally Up 10,3km nie
74 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
75 Artur Kaczmarek 1972 Swarzędz 10,3km nie
76 Natalia Siejek 1988 Rokietnica Powiat Poznański / Kobiety Biegają 10,3km tak
77 Marta Miciniak 1996 Kicin 10,3km nie
78 Marek Włoszyński 1972 Luboń 10,3km tak
79 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
80 Anita Marcinkowska 1983 Luboń 10,3km nie
81 Jakub Pawlaczyk 1989 Poznań DWL DzikiBizon KKS 10,3km tak
82 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie
83 Malgorzata Tarnowska 1984 Swarzedz 10,3km tak
84 PAWEŁ ROGOWSKI 1994 Poznań 10,3km nie
85 Grzegorz Łuczko 1985 Poznań Natural Born Runners Team 10,3km tak
86 Bartosz Majchrzak 1985 Poznań PKO BANK POLSKI 10,3km tak
87 Paweł Ślaziński 1977 Zbrudzewo 10,3km nie
88 Marcin Jasiński 1978 Rogoźno 10,3km tak
89 Tomasz Borodycz 1973 Witkowo Witkowo Biega 10,3km nie
90 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina 10,3km tak
91 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań 10,3km tak
92 Bartek Łysiak 1984 Dąbrówka 10,3km nie
93 Natalia Plewa 1982 Oborniki 10,3km nie
94 Agnieszka Solecka 1982 Swarzędz Pro366 10,3km tak
95 Anna Kaczmarek 1974 Swarzędz Anna Kaczmarek 10,3km nie
96 Roman Hemmerling 1991 Poznań 10,3km tak
97 Michał Chorążyczewski 1981 Oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km nie
98 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz 10,3km nie
99 Tomasz Bojkowski 1979 Poznań 10,3km nie
100 Łukasz Wieczorek 1984 Szamotuły Smashing Pąpkins / #nbrteam 10,3km tak