Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Marek Stryjakowski 1951 Poznań BULA TEAM 5,15km nie
2 Roman Dehmel 1951 Poznan Goggle Pro Active Eyewear 5,15km nie
3 Henryk Malinowski 1954 Rogoźno ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA 5,15km nie
4 Władysław Wieczorkowski 1956 Poznań 1956 5,15km nie
5 roman woroch 1958 dopiewo KGHM Polkowice 5,15km NW nie
6 Danuta Niklaus 1959 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
7 MAREK BOGUSZ 1959 Kostrzyn lub wybierz z listy 5,15km nie
8 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM 10,3km nie
9 Marek Konieczka 1960 Biedrusko Natura Biedrusko 5,15km nie
10 Robert Janczewski 1961 Baranowo 5,15km NW nie
11 Anna Kuczyńska 1961 Oborniki Nordic Walking Kiekrz 5,15km NW nie
12 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań 5,15km nie
13 Aleksandra Przyborowska 1961 Poznań REMET TEAM 5,15km NW nie
14 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina 10,3km tak
15 Dorota Dolata 1962 Kiekrz Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
16 Krzysztof Wieczorek 1962 Gruszczyn SCIM 10,3km tak
17 Romek Pietrzak 1963 Rakownia PIETRZAK TEAM QUADRATHLON 10,3km nie
18 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław 5,15km nie
19 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
20 Adam Szyszka 1965 Kicin 10,3km tak
21 Jolanta Woroch 1966 Dopiewo 5,15km NW nie
22 Krzysztof Szymczak 1966 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
23 Lech Wieliński 1966 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 5,15km nie
24 Maciej Gudzio 1966 Czerwonak 5,15km NW nie
25 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 5,15km nie
26 Paweł Kromski 1967 ROKIETNICA Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
27 Beata Pękala 1967 Poznań 5,15km NW nie
28 Małgorzata Lesniewicz 1967 Koziegłowy Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
29 Piotr Kwarta 1967 Czerwonak 5,15km NW nie
30 Darek Kosiorek 1967 Poznań 10,3km tak
31 Piotr Pękala 1967 Poznań dBkillers 5,15km NW nie
32 Ewa Wolska 1968 Czerwonak Ruukki 5,15km tak
33 Ewa Ewertowska 1968 Poznań Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
34 Ewa Gajda 1968 Swarzędz 1968 10,3km nie
35 Anna Szymczak 1969 Wałcz Drugi system11.pl 5,15km tak
36 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki 5,15km tak
37 Jarosław Olszewski 1969 Poznań Night Runners 10,3km nie
38 Tadeusz Koroński 1970 Poznań 10,3km tak
39 Dariusz Woźniak 1971 Ryczywół Woźniaki 10,3km tak
40 Iwona Maślanka 1971 Śmigiel Śmigielska Grupa Nordic Walking 5,15km NW nie
41 Bernadeta Piszczygłowa 1971 Gorzów Wielkopolski 10,3km nie
42 Radek Pawlak 1971 Baranowo 10,3km nie
43 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo # DRUŻYNA SZPIKU 10,3km tak
44 Krzysztof Zakrzewski 1971 Palędzie 3:33 TEAM 10,3km nie
45 Paweł Prüfer 1972 Kosieczyn 10,3km nie
46 Ryszard Nowakowski 1972 Gniezno Grupa Biegowa im. św. Stanisława Kostki 10,3km nie
47 ARKADIUSZ KLIMCZAK 1972 Poznań KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 10,3km tak
48 Bartłomiej Andrzejewski 1972 Gniezno 10,3km nie
49 IWONA KWIATECKA 1972 POZNAN Orki z... 10,3km nie
50 Krzysztof Zachwieja 1972 Tarnowo Podgórne Tarnowo Podgórne Biega 5,15km nie
51 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina 5,15km NW tak
52 Alina Bukowska 1972 Poznań Orki z .... 5,15km nie
53 Marek Włoszyński 1972 Luboń 10,3km tak
54 Artur Kaczmarek 1972 Swarzędz 10,3km nie
55 Mariusz Woźniak 1973 Poznań Woźniaki 10,3km tak
56 Renata Madoń 1973 Oborniki NW Włóczykije Oborniki 5,15km NW nie
57 Kinga Haremza 1973 Poznań Night Runners 10,3km nie
58 Rafał Czerwiński 1973 Suchy Las Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
59 Bartosz Kolański 1973 Poznań run for jfk 10,3km nie
60 Wojciech Piestrzyński 1973 Popówko KB Intrex Poznań 5,15km tak
61 Aleksandra Ambrosius 1973 POZNAŃ Sisters 5,15km NW nie
62 Mateusz Meliński 1973 Złotniki BTL Group 10,3km nie
63 ELKA NEKANDA-TREPKA 1973 Pobiedziska Pro366 10,3km tak
64 Robert Jagodziński 1973 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
65 Monika Prosianowska 1973 JANOWIEC WLKP. 5,15km NW nie
66 Marcin Kinol 1973 Duszniki 10,3km nie
67 Tomasz Borodycz 1973 Witkowo Witkowo Biega 10,3km nie
68 Mariusz Konieczny 1973 Poznań 1973 5,15km nie
69 Magdalena Flisikowska-Wojciechowska 1974 Kicin Biegacze Juniora - Runners Team 5,15km NW nie
70 Artur Kąkol 1974 Duszniki 10,3km nie
71 Lidia Wawrzyniak 1974 Owińska KB Gepard Murowana Goślina 5,15km nie
72 Anna Kaczmarek 1974 Swarzędz Anna Kaczmarek 10,3km nie
73 Anetta Ogińska 1974 Poznań 10,3km nie
74 Katarzyna Łatyszew 1974 Rakownia 5,15km tak
75 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 10,3km tak
76 Przemysław Deigsler 1974 Poznań 1974 5,15km nie
77 Norbert Wasiakowski 1974 Pobiedziska Orange Polska 10,3km nie
78 Marcin Szmajter 1975 Promnice Gold Fish Promnice 5,15km tak
79 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ 10,3km nie
80 Magdalena Woschke 1975 Zalasewo Pro366 10,3km tak
81 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska 10,3km nie
82 Aleksandra Jagodzińska 1975 Owińska Jagoda Team 10,3km nie
83 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus 10,3km tak
84 Norbert Paradowski 1975 Poznań 5,15km nie
85 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team 5,15km tak
86 Honorata Jandy 1975 Szamotuły KB Szamotuły/Pink Power 10,3km nie
87 Natalia Kozak-Szar 1975 Poznań 5,15km NW tak
88 Paweł Bednarczyk 1975 Babki 10,3km nie
89 Monika Pawlik 1975 Kicin Biegacze Juniora Runners Team 5,15km NW nie
90 Fabian Przedborski 1975 Poznan Open Nexus Team 5,15km tak
91 Magdalena Pakulska 1976 Poznań Piątkowo na Biegowo 5,15km nie
92 Lucyna Habelska 1976 Czerwonak 5,15km nie
93 Rafał Paprzycki 1976 Poznań Natural Born Runners 10,3km tak
94 Dobrochna Janas 1976 Poznań 1976 10,3km nie
95 Przemysław Stankowski 1976 Poznań 10,3km nie
96 Filip Baranowski 1976 Poznań 10,3km tak
97 Dominik Stolinski 1976 poznan Radosny Chmiel 10,3km tak
98 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ 10,3km nie
99 ANDRZEJ BOROWCZYK 1976 POZNAŃ ANDRZEJ BOROWCZYK 10,3km nie
100 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie