Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco Dystans Karnet
1 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina 5,15km NW tak
2 Filip Baranowski 1976 Poznań 10,3km tak
3 Maxime Limpens 1983 Kamionki 10,3km tak
4 Łukasz Pękala 1992 Poznań 10,3km tak
5 Lucyna Habelska 1976 Czerwonak 5,15km nie
6 Monika Prosianowska 1973 JANOWIEC WLKP. 5,15km NW nie
7 Paweł Bednarczyk 1975 Babki 10,3km nie
8 Anna Czarnkowska 1986 Robakowo 10,3km nie
9 Przemysław Kliks 1981 Poznań 10,3km nie
10 Robert Mazur 1990 Mieścisko 5,15km nie
11 Magdalena Franczyszyn-Portka 1979 Poznań 5,15km nie
12 Kamil Sójka 1989 DACHOWA 5,15km nie
13 Michał Zboralski 1975 POZNAŃ 10,3km nie
14 Arkadiusz Kwiatkowski 1993 Mosina 5,15km nie
15 Maciej Gudzio 1966 Czerwonak 5,15km NW nie
16 Justyna Mielczarek 1990 Suchy Las 5,15km nie
17 Maciej Górny 1982 Poznań 5,15km nie
18 Kamil Maćkowski 1983 Wełna 5,15km nie
19 Tadeusz Koroński 1970 Poznań 10,3km tak
20 Adam Szyszka 1965 Kicin 10,3km tak
21 Jakub Puszyński 1987 Poznań 10,3km tak
22 Katarzyna Łatyszew 1974 Rakownia 5,15km tak
23 Katarzyna Napierała 1976 Suchy Las 10,3km tak
24 Adrian Dariusz Badziński 1989 Buk 5,15km nie
25 Tomasz Niemir 1993 Koziegłowy 10,3km nie
26 Maciej Pieszała 1987 Poznań 10,3km nie
27 Justyna Filipiak 1991 Poznań 10,3km nie
28 Piotr Kwarta 1967 Czerwonak 5,15km NW nie
29 Kinga Ilnicka- Borowczyk 1977 Poznań 5,15km nie
30 Radek Pawlak 1971 Baranowo 10,3km nie
31 Marcin Szóstak 1982 Mosina 10,3km nie
32 Joanna Zboralska 1976 POZNAŃ 10,3km nie
33 Wojciech Jaraszkiewicz 1984 Kaźmierz 5,15km nie
34 Julita Franczak 1983 Poznań 5,15km nie
35 Darek Kosiorek 1967 Poznań 10,3km tak
36 Jonasz Palacz 1990 Biedrusko 10,3km tak
37 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań 10,3km tak
38 Anna Hampel 1981 Poznań 5,15km tak
39 Marcin Jasiński 1978 Rogoźno 10,3km tak
40 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina 10,3km tak
41 Marek Piechowiak 1982 Poznań 5,15km nie
42 Karolina Kozłowska 1983 Poznań 5,15km NW nie
43 Natalia Plewa 1982 Oborniki 10,3km nie
44 Weronika Magda 1995 Jastrowie 10,3km nie
45 Maciej Jankowski 1979 Poznań 10,3km nie
46 Jolanta Woroch 1966 Dopiewo 5,15km NW nie
47 Michał Pikusa 1987 Poznań 10,3km nie
48 Bartłomiej Bańka 1994 Poznań 10,3km nie
49 Paweł Ślaziński 1977 Zbrudzewo 10,3km nie
50 Sebastian Błotny 1977 Robakowo 5,15km nie
51 Sebastian Nicpoń 1981 Piła 10,3km nie
52 Bartek Łysiak 1984 Dąbrówka 10,3km nie
53 Maciej Walczak 1982 Poznań 10,3km tak
54 Kamila Łasocha 1982 Poznań 10,3km nie
55 Anetta Ogińska 1974 Poznań 10,3km nie
56 Beata Pękala 1967 Poznań 5,15km NW nie
57 Marcel Maciejewski 1987 Poznań 10,3km nie
58 Piotr Starkowski 1989 Poznań 10,3km nie
59 MAGDALENA BURDAJEWICZ 1980 Mosina 10,3km nie
60 Maciej Bulzacki 1978 Promienko 5,15km nie
61 Artur Kąkol 1974 Duszniki 10,3km nie
62 ALEKSANDRA Żabko 1992 Poznań 10,3km nie
63 Michał Kucharski 1981 Luboń 10,3km tak
64 Marek Włoszyński 1972 Luboń 10,3km tak
65 Karolina Kapalka-Boratynska 1987 BIEDRUSKO 5,15km tak
66 Agnieszka Klaja 1986 Poznań 10,3km tak
67 Anita Marcinkowska 1983 Luboń 10,3km nie
68 Marta Miciniak 1996 Kicin 10,3km nie
69 Jolanta Hojan 1984 Kiekrz 10,3km nie
70 Krzysztof Antkowiak 1986 Zalasewo 5,15km NW nie
71 Marcin Tarnawski 1990 Biernatki 5,15km nie
72 Elżbieta Chwiałkowska 1964 Sierosław 5,15km nie
73 Marta Staszak 1992 Poznań 5,15km NW nie
74 Piotr Lewandowski 1991 Poznań 10,3km nie
75 Artur Kaczmarek 1972 Swarzędz 10,3km nie
76 Agnieszka Wroe 1981 Poznan 10,3km nie
77 Małgorzata Grzegorczyk 1992 Poznań 5,15km nie
78 Marcin Paszkiewicz 1976 Poznań 10,3km nie
79 Anna Zwolińska 1987 Poznań 5,15km nie
80 Witold Sempruch 1997 Poznań 10,3km tak
81 Anna Gabryel 1981 Tuczno 5,15km tak
82 Roman Hemmerling 1991 Poznań 10,3km tak
83 Piotr Szymański 1992 Poznań 5,15km tak
84 ALBERTO MARIN 1987 Poznan 10,3km nie
85 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz 10,3km nie
86 Anna Nowaczyk 1977 Borówiec 5,15km NW nie
87 Szymon Kosmala 1985 Dąbrówka 10,3km nie
88 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz 10,3km nie
89 Norbert Paradowski 1975 Poznań 5,15km nie
90 Tomasz Bojkowski 1979 Poznań 10,3km nie
91 Dawid Chmiel 1990 Rabowice 10,3km nie
92 Bartosz Tarnawski 1981 Śrem 5,15km nie
93 Ewelina Kasprzak 1981 Gruszczyn 10,3km nie
94 Norbert Grzegorczyk 1992 Poznań 5,15km nie
95 Przemysław Stankowski 1976 Poznań 10,3km nie
96 Adrian Sierzant 1989 Poznan 5,15km tak
97 Waldemar Szyszłowski 1985 Poznań 10,3km tak
98 Natalia Kozak-Szar 1975 Poznań 5,15km NW tak
99 Piotr Kołtowski 1979 Skórzewo 10,3km tak
100 Mikołaj Węgrzynowski 1983 Poznań 5,15km tak