Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019 - dzieci bieg 6

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Patryk Winkel 2008 Poznań
2 Deborah Mazurek 2010 Garby
3 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań
4 Tomasz Karalus 2013 Krosinko
5 Bianka Adamczewska 2008 Poznań
6 Anastazja Mazurek 2013 Garby
7 Teofil Mazurek 2016 Garby
8 Wojciech Dudziak 2011 Koziegłowy
9 Łucja Karalus 2011 Krosinko
10 Hubert Cierzniak 2007 Wierzyce
11 Malwina Juchiewicz 2004 Poznań
12 Matylda Jóźwik 2011 Miękowo
13 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań
14 Nina Kopczyńska 2010 Kicin
15 Paweł Jóźwik 2014 Miękowo
16 Hanna Maciąga 2012 jasin
17 Leon Kopczynski 2013 Kicin
18 Wiktor Starosta 2015 Leszno
19 Szymon Maciąga 2010 jasin
20 Lidia Golińska 2005 Poznań
21 Jan Frąckowiak 2016 Poznań
22 Patrycja Lis 2011 Gościejewo
23 Filip Maciąga 2008 jasin
24 Justyna Golińska 2008 Poznań
25 Oliver Bogusz 2014 Golęczewo
26 Karolina Tyczyńska 2016 Czerwonak
27 Janusz Lusiak 2014 Poznań
28 Jakub Haupt 2008 Suchy Las
29 Wiktoria Błotna 2012 Robakowo
30 Laura Bogusz 2016 Golęczewo
31 Jaś Kołtowski 2011 Skórzewo
32 Stanisław Lusiak 2013 Poznań
33 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA
34 Maciej Haupt 2005 Suchy Las
35 Bartosz Lis 2010 Gościejewo
36 Adam Baranowski 2005 Poznań
37 Nathan Dersley 2009 Poznan
38 Grześ Kołtowski 2013 Skórzewo
39 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA
40 Franciszek Grochowski 2013 Luboń
41 Liliana Taberska 2013 Luboń
42 Antonina Stańczyk 2010 Poznań
43 Zofia Grochowska 2015 Luboń
44 Marcel Mazurek 2007 Garby
45 Anna Stańczyk 2012 Poznań
46 Edward Roguski 2016 Poznań
47 Weronika Tyczyńska 2009 Czerwonak Czerwonak Biega
48 Ksawery Gołda 2009 Pobiedziska - Letnisko Niezrzeszony
49 Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem
50 Kacper Górczyński 2010 Dalewo MOS Śrem
51 Brygida Michalska 2014 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team
52 Martyna Przyborowska 2012 Promnice PARK DZIEJE
53 Klaudia Smela 2010 Luboń Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
54 Oliwia Smela 2012 Luboń Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
55 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
56 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
57 Amelia Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH
58 Mateusz Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH
59 Dominik Grzyb 2011 Poznań Natural Born Runners Team
60 Leonard Otocki 2008 Poznań SP 51
61 Justyna Kozłowska 2005 Poznań 1983
62 Oliwia Bandosz 2009 Swarzędz Pro366
63 Jagoda Bandosz 2011 Swarzędz Pro366
64 Laura Ciesielska 2009 Swarzędz Pro366
65 Natasha Mierzejewska 2011 Swarzędz Pro366
66 Filip Mierzejewski 2014 Swarzędz Pro366
67 Łukasz Konwiński 2008 Poznan Kapitan Bomba Team
68 Konrad Krych 2008 Poznań Kapitan Bomba Team
69 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań
70 Mateusz Meliński 2005 Złotniki AZS Poznań
71 Jan Bulzacki 2006 Promienko Huragan Pobiedziska
72 ALICJA KOZŁOWSKA 2014 koziegłowy Odkrywcy
73 Kajetan Piniarski 2013 Poznań DPKJIP
74 Bartosz Szymczak 2004 Wałcz Drugi system11.pl
75 Kacper Przybylski 2012 Borówiec Koń Rafał
76 Szymon Przybylski 2007 Borówiec Koń Rafał
77 Zuzia Szmajter 2004 Promnice Gold Fish Promnice
78 Maurycy Szmajter 2007 Promnice Gold Fish Promnice
79 Ulka Szmajter 2009 Promnice Gold Fish Promnice
80 Piotr Łakomy 2012 Swarzędz Przedszkole nr 5. Zielona Półnutka w Swarzędzu
81 Krzysztof Łakomy 2015 Swarzędz Przedszkole nr 5. Zielona Półnutka w Swarzędzu
82 Filip Kolański 2012 Poznań Przedszkole Wesola gromada
83 Miłosz Lusiak 2010 Poznań UKS Przemysł Poznań
84 Szymon Lusiak 2006 Poznań UKS Przemysł Poznań
85 Laura Markiewicz 2009 Łowęcin Łowęcin
86 Zofia Więckowska 2012 Swarzędz przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu
87 Katarzyna Więckowska 2014 Swarzędz przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu
88 Helena Wilanowska 2012 Czerlejno przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu
89 Liwia Frąckowiak 2012 Zalasewo przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu
90 Jan Markiewicz 2012 Łowęcin przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu
91 Jagoda Stolarska 2012 Swarzędz Przedszkole Zielona Półnutka
92 Jan Stefaniak 2006 Dąbrówka AZS Poznań
93 Dorota Nowak-Łażewska 2007 Poznań Niepubliczna SP Otwarte Drzwi
94 Paweł Marcinek 2012 Jasin Drużyna Zbója
95 Staś Szymczak 2010 Poznań SP89 Poznań
96 Wojtek Szymczak 2008 Poznań SP89 Poznań
97 Nikodem Kobyliński 2015 Swarzędz Przedszkole nr 5 Zielona Półnutka w Swarzędzu
98 Tymon KUJACZYŃSKI 2012 Swarzędz Przedszkole nr 5 Zielona Półnutka w Swarzędzu
99 Kinga Malinowska 2007 Komorniki MY LIFE MY WAY
100 Kuba Giera 2015 Poznań TS Polonia Poznań