Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019 - dzieci bieg 6

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Bianka Adamczewska 2008 Poznań
2 Oliwia Bandosz 2009 Swarzędz Pro366
3 Jagoda Bandosz 2011 Swarzędz Pro366
4 Barbara Baranowska 2010 Poznań Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
5 Adam Baranowski 2005 Poznań
6 Olga Bernat 2009 Suchy Las PSS Poznań
7 Oliver Bogusz 2014 Golęczewo
8 Laura Bogusz 2016 Golęczewo
9 Jan Bulzacki 2006 Promienko Huragan Pobiedziska
10 Wiktoria Błotna 2012 Robakowo
11 Hubert Cierzniak 2007 Wierzyce
12 Laura Ciesielska 2009 Swarzędz Pro366
13 Nathan Dersley 2009 Poznan
14 Wojciech Dudziak 2011 Koziegłowy
15 Jan Frąckowiak 2016 Poznań
16 Liwia Frąckowiak 2012 Zalasewo przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu
17 Kuba Giera 2015 Poznań TS Polonia Poznań
18 Lidia Golińska 2005 Poznań
19 Justyna Golińska 2008 Poznań
20 Adam Górczyński 2007 Dalewo MOS Śrem
21 Kacper Górczyński 2010 Dalewo MOS Śrem
22 Ksawery Gołda 2009 Pobiedziska - Letnisko Niezrzeszony
23 Zofia Grochowska 2015 Luboń
24 Franciszek Grochowski 2013 Luboń
25 Dominik Grzyb 2011 Poznań Natural Born Runners Team
26 Jakub Haupt 2008 Suchy Las
27 Maciej Haupt 2005 Suchy Las
28 Matylda Jóźwik 2011 Miękowo
29 Paweł Jóźwik 2014 Miękowo
30 Malwina Juchiewicz 2004 Poznań
31 Tomasz Karalus 2013 Krosinko
32 Łucja Karalus 2011 Krosinko
33 Zuzanna Karczmarczyk 2009 Skórzewo SP nr 1 Skórzewo
34 Dragomir Karczmarczyk 2012 Skórzewo Przedszkole Kolorowa Wyspa Skórzewo
35 Nikodem Kobyliński 2015 Swarzędz Przedszkole nr 5 Zielona Półnutka w Swarzędzu
36 Filip Kolański 2012 Poznań Przedszkole Wesola gromada
37 Łukasz Konwiński 2008 Poznan Kapitan Bomba Team
38 Nina Kopczyńska 2010 Kicin
39 Leon Kopczynski 2013 Kicin
40 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań
41 Justyna Kozłowska 2005 Poznań 1983
42 ALICJA KOZŁOWSKA 2014 koziegłowy Odkrywcy
43 Jaś Kołtowski 2011 Skórzewo
44 Grześ Kołtowski 2013 Skórzewo
45 ARKADIUSZ KROMA 2007 OPALENICA
46 GRZEGORZ KROMA 2009 OPALENICA
47 Konrad Krych 2008 Poznań Kapitan Bomba Team
48 Amelia Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH
49 Mateusz Krystkiewicz 2009 Tulce SZKOŁA PODSTAWOWA W TULCACH
50 Tymon KUJACZYŃSKI 2012 Swarzędz Przedszkole nr 5 Zielona Półnutka w Swarzędzu
51 Patrycja Lis 2011 Gościejewo
52 Bartosz Lis 2010 Gościejewo
53 Janusz Lusiak 2014 Poznań
54 Stanisław Lusiak 2013 Poznań
55 Miłosz Lusiak 2010 Poznań UKS Przemysł Poznań
56 Szymon Lusiak 2006 Poznań UKS Przemysł Poznań
57 Hanna Maciąga 2012 jasin
58 Szymon Maciąga 2010 jasin
59 Filip Maciąga 2008 jasin
60 Agata Maćkowska 2010 Wełna Szkoła Podstawowa im. Józefa Wybickiego w Parkowie
61 Jagoda Maćkowska 2012 Wełna Przedszkole Słoneczne Skrzaty w Parkowie
62 Kinga Malinowska 2007 Komorniki MY LIFE MY WAY
63 Paweł Marcinek 2012 Jasin Drużyna Zbója
64 Jan Markiewicz 2012 Łowęcin przedszkole Zielona Półnutka w Swarzędzu
65 Laura Markiewicz 2009 Łowęcin Łowęcin
66 Deborah Mazurek 2010 Garby
67 Teofil Mazurek 2016 Garby
68 Anastazja Mazurek 2013 Garby
69 Marcel Mazurek 2007 Garby
70 Mateusz Meliński 2005 Złotniki AZS Poznań
71 Brygida Michalska 2014 Koziegłowy Biegacze Juniora - Runners Team
72 Natasha Mierzejewska 2011 Swarzędz Pro366
73 Filip Mierzejewski 2014 Swarzędz Pro366
74 Dorota Nowak-Łażewska 2007 Poznań Niepubliczna SP Otwarte Drzwi
75 Leonard Otocki 2008 Poznań SP 51
76 Hanna Ożarek 2012 Biskupice Przedszkole JUNIOR Jerzykowo
77 Wojciech Ożarek 2014 Biskupice Przedszkole JUNIOR Jerzykowo
78 Kajetan Piniarski 2013 Poznań DPKJIP
79 Jakub Protasewicz 2008 Rokietnica Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
80 Martyna Przyborowska 2012 Promnice PARK DZIEJE
81 Kacper Przybylski 2012 Borówiec Koń Rafał
82 Szymon Przybylski 2007 Borówiec Koń Rafał
83 Edward Roguski 2016 Poznań
84 Maria Ślazińska 2016 Śrem Pitek i Mery
85 Piotr Ślaziński 2008 Zbrudzewo PitekMery
86 Klaudia Smela 2010 Luboń Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
87 Oliwia Smela 2012 Luboń Akademia Lekkoatletyczna Marcina Urbasia
88 Zuzanna Stańczyk 2016 Poznań
89 Antonina Stańczyk 2010 Poznań
90 Anna Stańczyk 2012 Poznań
91 Wiktor Starosta 2015 Leszno
92 Jan Stefaniak 2006 Dąbrówka AZS Poznań
93 Jagoda Stolarska 2012 Swarzędz Przedszkole Zielona Półnutka
94 Zuzia Szmajter 2004 Promnice Gold Fish Promnice
95 Maurycy Szmajter 2007 Promnice Gold Fish Promnice
96 Ulka Szmajter 2009 Promnice Gold Fish Promnice
97 Staś Szymczak 2010 Poznań SP89 Poznań
98 Wojtek Szymczak 2008 Poznań SP89 Poznań
99 Bartosz Szymczak 2004 Wałcz Drugi system11.pl
100 Liliana Taberska 2013 Luboń