Lista startowa - Grand Prix Dziewiczej Góry w Biegach Górskich 2018 / 2019

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans Karnet
1 Bogumiła Andrzejak 1969 Suchy Las Ruukki 5,15km tak
2 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań 10,3km tak
3 Katarzyna Apanowicz 1988 Poznan Kobiety Biegają 5,15km tak
4 Filip Baranowski 1976 Poznań 10,3km tak
5 Agnieszka Basińska 1974 Paczkowo Pro366 10,3km tak
6 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz 10,3km nie
7 Karolina Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
8 Antoni Bogusiewicz 1983 Poznań JANOWY MŁYN 10,3km tak
9 Paweł Bogusz 1982 Poznań Cybina Team 10,3km tak
10 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
11 Kinga Borowiec 1982 Daszewice 10,3km nie
12 Krzysztof Bruss 1971 Zalasewo # DRUŻYNA SZPIKU 10,3km tak
13 Dawid Bulczyński 1988 Poznań gRUNwald Team Poznań 10,3km tak
14 Piotr Ceranek 1994 Poznań 10,3km tak
15 Natalia Chorążyczewska 1986 oborniki Obornicki Klub Lekkoatletyczny 10,3km tak
16 Wojciech Cieślewicz 1984 Gruszczyn Platinum 5,15km tak
17 Dariusz Cybulski 1981 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
18 Rafał Czerwiński 1973 Suchy Las Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
19 Iza Dąbrowska 1977 Poznań Mud Goats 5,15km tak
20 Roman Dehmel 1951 Poznan Goggle Pro Active Eyewear 5,15km nie
21 Przemysław Deigsler 1974 Poznań 1974 5,15km nie
22 Wojtek Dolata 1982 Poznań Piotr i Paweł Marka Formy 10,3km tak
23 Adam Dziadas 1992 Poznań Open Nexus Team 5,15km tak
24 Piotr Gabryel 1980 Tuczno 10,3km tak
25 Anna Gabryel 1981 Tuczno 5,15km tak
26 Michał Gazda 1992 Poznań Constravia 5,15km nie
27 Maria Gorczyca 1997 Kobylnica WKS Grunwald Poznań 5,15km tak
28 Aneta Grzybowska 1975 Poznań Zgrupka Team 5,15km tak
29 Lucyna Habelska 1976 Czerwonak 5,15km nie
30 Anna Hampel 1981 Poznań 5,15km tak
31 Krzysztof Haupt 1978 Suchy Las ZZSK Suchy Las 10,3km tak
32 Roman Hemmerling 1991 Poznań 10,3km tak
33 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina 5,15km NW tak
34 KRZYSZTOF HERNIK 1966 POZNAŃ HERNIK TEAM 5,15km nie
35 Jakub Holak 1987 Poznań 5,15km tak
36 Dobrochna Janas 1976 Poznań 1976 10,3km nie
37 Honorata Jandy 1975 Szamotuły KB Szamotuły/Pink Power 10,3km nie
38 Sebastian Jankowiak 1980 Kostrzyn EKOTEL Active Team 10,3km tak
39 Angelika Jankowiak 1983 Kostrzyn EKOTEL Active Team 5,15km tak
40 Kasia Jankowiak 1979 Puszczykowo Orange Polska 10,3km nie
41 Marcin Jasiński 1978 Rogoźno 10,3km tak
42 Bartosz Kabała 1995 Gostyń 10,3km tak
43 Michał Kaniewski 1975 Poznań Orange Polska 10,3km nie
44 Karolina Kapalka-Boratynska 1987 BIEDRUSKO 5,15km tak
45 Adam Kałamaja 1987 Poznań FC PAPIERZAKI 5,15km tak
46 Agnieszka Klaja 1986 Poznań 10,3km tak
47 ARKADIUSZ KLIMCZAK 1972 Poznań KLUB BIEGACZA RTV EURO AGD 10,3km tak
48 Mariusz Konieczny 1973 Poznań 1973 5,15km nie
49 Zygmunt Kopacz 1984 MIędzyrzecz Open Nexus Taam 5,15km tak
50 Tadeusz Koroński 1970 Poznań 10,3km tak
51 Andrzej Koryciński 1990 Poznań Marciki 10,3km tak
52 Darek Kosiorek 1967 Poznań 10,3km tak
53 Szymon Kosmala 1985 Dąbrówka 10,3km nie
54 Natalia Kozak-Szar 1975 Poznań 5,15km NW tak
55 Karolina Kozłowska 1983 Poznań 5,15km NW nie
56 Piotr Kołtowski 1979 Skórzewo 10,3km tak
57 Kuba Krause 1982 Poznań Natural Born Runners 5,15km tak
58 Paweł Kromski 1967 ROKIETNICA Nordic Walking Kiekrz Poland 5,15km NW nie
59 Jakub Krych 1982 Poznań Kapitan Bomba Team 10,3km tak
60 Michał Kucharski 1981 Luboń 10,3km tak
61 Monika Kupczak 1995 Buk Bukowski Klub Biegacza 10,3km tak
62 Natalia Lec 1980 Poznań Vege Runners 10,3km tak
63 Monika Lehmann 1994 Skoki RehaBalance Team 10,3km tak
64 Maxime Limpens 1983 Kamionki 10,3km tak
65 Tomasz Lisiecki 1975 Luboń Trzynastka Plus 10,3km tak
66 Anna Lusiak 1983 Poznań 5,15km nie
67 Julietta Mąderek 1994 Poznań Open Nexus Team 10,3km tak
68 Bartosz Majchrzak 1985 Poznań PKO BANK POLSKI 10,3km tak
69 Radosław Majewski 1979 Poznań Night Runners 5,15km tak
70 Marcin Malinowski 1978 Komorniki Marka Formy Piotr i Paweł 5,15km tak
71 Jolanta Marchwicka 1977 Leszno Lucky Luki 5,15km nie
72 Anita Marcinkowska 1983 Luboń 10,3km nie
73 ALBERTO MARIN 1987 Poznan 10,3km nie
74 Maciej Matecki 1965 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina 10,3km nie
75 Janusz Mateja 1991 Poznań 5,15km nie
76 Anna Matyba 1996 Poznań WKS Grunwald Poznań 5,15km tak
77 Daniel Matysiak 1985 Bugaj Klub Sportowy Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski 10,3km nie
78 Łukasz Meller 1978 Luboń Dwuosobowy Klub Sportowy 10,3km tak
79 Patrycja Michalska 1996 Margonin Open Nexus Team 5,15km tak
80 Sebastian Miękus 1990 Jarocin Open Nexus Team 5,15km tak
81 Bartłomiej Mikołajczak 1978 Poznań HALFWORN Team 10,3km tak
82 Aleksandra Mikołajczak 1981 POZNAŃ HALFWORN Team 10,3km tak
83 Katarzyna Napierała 1976 Suchy Las 10,3km tak
84 ELKA NEKANDA-TREPKA 1973 Pobiedziska Pro366 10,3km tak
85 Jan Niedziałkowski 1984 Poznań 10,3km tak
86 Mateusz Nochowicz 1990 Poznań TRIGAR.PL 10,3km tak
87 Piotr Nowaczyk 1981 Poznań Dąbrowski Team 10,3km tak
88 Sylwia Nowaczyk 1977 Tulce Drużyna Szpiku 5,15km NW nie
89 Anna Nowaczyk 1977 Borówiec 5,15km NW nie
90 Sławka Olejniczak 1977 Poznań Ciastki.pz / parkrun Poznań 5,15km tak
91 Paweł Oliński 1984 Gruszczyn 10,3km tak
92 Marek Ozdoba 1978 Poznań KB Intrex Poznań 10,3km tak
93 Jonasz Palacz 1990 Biedrusko 10,3km tak
94 Rafał Paprzycki 1976 Poznań Natural Born Runners 10,3km tak
95 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina 10,3km tak
96 Jakub Pawlaczyk 1989 Poznań DWL DzikiBizon KKS 10,3km tak
97 Łukasz Pękala 1992 Poznań 10,3km tak
98 Marek Piechowiak 1982 Poznań 5,15km nie
99 Wojciech Piestrzyński 1973 Popówko KB Intrex Poznań 5,15km tak
100 Daria Piętka 1987 Poznań Piotr i Paweł 5,15km tak