Lista startowa - „Bieg bez Granic“ - „Lauf ohne Grenzen”

×

Komunikat o błędzie

  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 24 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
  • Notice: Undefined variable: responsive w include() (linia 54 z /home/maraton1/domains/panel2.maraton1.pro-linuxpl.com/public_html/sites/all/themes/bootstrap/templates/views/views-view-table.tpl.php).
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Justyna Baraniecka 1981 Głogów Wafle
2 René Bertel 1976 Frankfurt SC Frankfurt
3 Arkadiusz Blacharski 1992 Torzym Team Kopeć
4 Martin Bludau 1985 Guben
5 Thoralf Bölicke 1970 Frankfurt (Oder)
6 Rafał Borowiak 1983 Słubice Jokś Team
7 Nico Brunkow 1977 Friedland Volkssport Klein Briesen
8 Maciej Brzdąk 1977 Słubice Słubicka Akademia Biegowa
9 Christian Buhl 1979 Frankfurt Oder
10 Krzysztof Bukiel 1961 Kostrzyn nad Odrą Twój Styl - Produkcja Kartonów
11 Piotr Cal 1969 Świebodzin @5KRunEveryDayStreakRunner
12 Wojciech Chciuk 1988 Kowalów
13 Małgorzata Ciepiela 1993 Słubice
14 Zbigniew Ciosek 1976 Słubice SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA
15 Przemysław Cukiernik 1982 Zielona Góra Harpagan ZG
16 Karsten Diesel 1970 Frankfurt (Oder)
17 Magdalena Dietrich 1985 Fuerstenwalde
18 Maurice Döhler 2007 Forst LTSV Forst 1990 e.V.
19 Manuela Döhler 1971 Forst LTSV Forst 1990 e.V.
20 Miro Dorenburg 1983 Frankfurt Oder SV Union booßen
21 Francesca Dupke 1982 Berlin
22 Paweł Dziedzic 1987 Cybinka KP PSP SŁUBICE
23 Marcin Frankowski 1979 Słubice Fundacja Grupy Pomagamy
24 Andreas Freudenberg 1979 Frankfurt (Oder) SC kbz. e.V.
25 Robert Glatzer 1997 Wustermark OT Elstal
26 Karsten Glatzer 1993 Frankfurt (Oder)
27 Andre Globisch 1971 Petershagen Team Erdinger Alkoholfrei
28 Adam Gocki 1986 Słubice
29 Filip Górecki 1986 Gorzów Wierzbicki Running Project
30 Monika Grieco 1958 Berlin Comrunners Berlin
31 Christoph Guhl 1991 Frankfurt Oder
32 Jarosław Guzik 1985 Słubice Multisport FSL
33 Ola Guzik 1994 Słubice
34 Marko Haff 1970 Frankfurt(Oder)
35 Fabian Hagedorn 1992 Berlin
36 Julius Hausmann 1998 Eisenhüttenstadt
37 Sarah Heidenreich 1989 Frankfurt an der Oder
38 Jörg Heidenreich 1982 Frankfurt(Oder)
39 Sven Hertelt 1983 Berlin
40 Peter Heyse 1980 Müllrose
41 Caroline Hopp 1968 Berlin Sky-Runners
42 Jerzy Hołubowicz 1986 Urad
43 Marcel Iskow 2004 Frankfurt (Oder) OSV Holzinger Frankfurt (Oder)
44 Renata Jarczewska 1967 Goleniów
45 Frank Jatzlauk 1967 Kolkwitz Dahlitz
46 Rafał Jeżak 1983 Słubice
47 Jan Kaczmarek 1947 Mieszkowice
48 Maciej Kaczmarek 1980 Kargowa
49 Ewa Kiedrowicz 1985 Kunowice SŁUBICKA AKADEMIA BIEGOWA / CZAS APOKALIPSY
50 Krzysztof Kluba 1987 Słubice
51 Norbert Kluge 1950 Frankfurt (Oder) Bohlig Lauf Team FFO
52 Ingrid Koal 1949 Cottbus NLLB Cottbus
53 Gerd Koal 1952 Cottbus NLLB Cottbus
54 Oliwier Komejsza 2007 Słubice Polonia Słubice
55 Maciej Konczyński 1985 Słubice Słubicka Akademia Biegowa
56 Bartosz Kotlarski 1989 Głogów
57 Leszek Koziar 1980 Glogow Wafle
58 Robin Krause 1977 Frankfurt (Oder)
59 Sigrid Krüger 1950 Frankfurt (Oder) MSV TRIPOINT Frankfurt (O)
60 Stefan Kühlberg 1978 Frankfurt (Oder) will.i.amy
61 Peggy Kühnel 1971 Cottbus LTSV
62 Edward Kulikowski 1962 Słubice Słubicka Akademia Biegowa
63 BOGDAN KULIŃSKI 1959 GŁOGÓW Karate Kyokushin Głogów
64 Oleksandr Kulyk 1990 Frankfurt Oder ACS Team Ukraine
65 Monika Kuperszmit 1979 Cybinka
66 Rebecca Labus 1980 Groß Lindow SV Blau-Weiß Groß Lindow 1909 e. V.
67 Robert Lange 1977 Frankfurt (Oder)
68 Timo Lück 1973 Treplin Box-Club Ffo
69 Leonhard Machel 1999 Frankfurt SV Blau-Gelb Bleyen
70 Krzysztof Maćkowiak 1987 Słubice Fundacja Grupy Pomagam
71 Steffi Mattke 1978 Guben
72 Mike Mattke 1972 Guben
73 Mariusz Matuk 1977 Górzyca ICT foxy fit
74 Cathleen Meier 1990 Frankfurt Oder Ffo macht Sport
75 Radek Michalczak 1982 Zielona Góra Electric Flash
76 Ewelina MICHNOWICZ 1992 Krosno Odrzańskie
77 Claudia Miske 1973 Frankfurt Oder Team Stützrad
78 Helmut Mitze 1960 Kleinmachnow Gotorun
79 Karola Mitze 1965 Kleinmachnow Gotorun
80 Andreas Möbis 1961 Teupitz Teupitz am See
81 Peter Mücksch 1962 Frankfurt (Oder)
82 Paulina Muzia 1988 Szczawno
83 Mariusz Niedzwiecki 1978 Slubice Fundacja Grupy Pomagam
84 Frank Niemeyer 1962 Hamburg
85 Maryia Nikaniuk 1992 Frankfurt Oder
86 Sascha Nowak 1986 Frankfurt an der Oder Ffo macht Sport
87 Markus Nowak 1978 Berlin TBR Berlin
88 Emilia Nowotczynska 2003 Słubice Fundacja Grupy Pomagam
89 Katarzyna Olechnowicz 1977 Kunowice
90 Siegmund Ollnow 1956 Müllrose Bohlig Lauf Team FFO
91 René Pachmann 1980 Frankfurt (Oder)
92 Ariel Pawelczyk 1985 Słubice
93 Mariusz Pawelec 1972 Zielona Góra KB Forest Gump
94 Przemysław Pędzioch 1986 Zielona Góra
95 Michael Petermann 1983 Frankfurt (Oder)
96 Kamila Polak 1983 Szlichtyngowa
97 Norbert Polczynski 1993 Frankfurt (Oder) Polizei Frankfurt (Oder)
98 Kirsten Pötsch 1975 Frankfurt Ffo macht Sport
99 Michael Pötsch 1965 Frankfurt Oder Bohlig-Laufteam Frankfurt (Oder)/ MSV Tripoint FF/O
100 Sylwester Przelazły 1980 Gorzów Wielkopolski Wierzbicki Running Project
101 jürgen radue 1953 ffo Bohlig Lauf Team
102 Czeslaw Radziwon 1968 Torzym Emons
103 Rafał Rutkowski 1977 Słubice Basket Oldboys Słubice
104 Roman Rybkowski 1957 Poznań
105 Alice Sander 1981 Schulzendorf TeamSvenFrancisco
106 Dominika Sawko 2003 Czetowice
107 Stephan Schillhaneck-Demke 1959 Berlin SBLT Motor Kamtschatka-Konstantinopel
108 Sarina Schmiedeberg 1990 Frankfurt
109 Werner Schmoll 1943 Frankfurt (Oder) kein
110 Dana Schrobitz 1973 Frankfurt Oder
111 Holger Schrobitz 1971 Frankfurt Oder
112 Marco Schulz 1983 Frankfurt Oder
113 Joachim Schwitalla 1946 Berlin Berlin Runners
114 Julia Seher 1987 Kleinmachnow
115 Thomas Siepert 1972 Frankfurt Oder Team Stützrad
116 Patryk Sochocki 1995 Żagań Krwiobieganie Zielona Góra
117 Karolina Stawowa 1996 Gorzów Wielkopolski DZIKIE DZIKI GORZÓW
118 Stefanie Steinke 1984 Frankfurt (Oder) LG IHP Frankfurt
119 Zbigniew Stengert 1977 Szczawno
120 grzegorz stępniak 1978 słubice
121 Paula Stettnisch 1996 Frankfurt (Oder)
122 Roland Stolz 1975 Frankfurt (Oder)
123 Rafał Stuła 1991 Nowa Sól
124 Dirk Suckow 1966 Jacobsdorf
125 Tomasz Szeligowski 1979 Gorzów Wielkopolski
126 Daniel Szurka 1977 Słubice NaszeSlubicePL
127 ARKADIUSZ Terlikowski 1976 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa
128 Peter Thätner 1960 Frankfurt (Oder) Bohlig Lauf Team
129 PRZEMEK UGORSKI 1975 SŁUBICE
130 Grzegorz Ulanowski 1974 Słubice STORMRIDER
131 Krzysztof Waloszczyk 1982 Ruda Śląska
132 Franzi Waltemate 1987 Berlin TeamSvenFrancisco / ASV Zeuthen
133 Gernot Walter 1968 Berlin LaufPuma.de
134 Magdalena Warzych 1977 Rzepin
135 Betty Weiss 1975 Frankfurt
136 Jens Welenga 1978 Frankfurt (Oder)
137 Katja Werner 1977 Frankfurt (Oder) Ffo macht Sport
138 Gunja Wittsack 1974 Frankfurt Oder
139 Marek Wittsack 1974 Frankfurt Oder
140 Monika Wojciechowska 1979 Frankfurt (Oder) Słubicka Akademia Biegowa
141 Mady Wolff 1971 Frankfurt Oder Ffo macht Sport
142 Anna Zagubień 1988 Gorzów Wlkp.
143 Beate Ziegler 1964 Berlin BSG AOK Nordost
144 Dana Zschech 1976 Grünheide (Mark) LAT Petershagen
145 Mateusz Żyłka 1992 Słubice Fundacja Grupa Pomagamy
146 Iwona Łobaczewska 1973 Smardzów Wafle
147 Katarzyna Łysik 1994 Poznań