Lista startowa - VIII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - NW

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 KLAUDIA ADAMAREK 2003 PARLIN Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
2 Maciej Antas 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
3 Piotr Augustyniak 1972 Wierzchowo Akademia Generowania Sukcesów i Talentów Piotr Augustyniak
4 Romuald Baranowski 1968 Płock Dynamic
5 Romuald Baranowski 1968 Płock Dynamic
6 IRENA BARTOSIŃSKA 1956 CHEŁMNO
7 MARIUSZ BARTOSIŃSKI 1955 CHEŁMNO
8 Lucyna Białecka 1965 Dąbrowa
9 Monika Bielecka 1978 Stargard TupTup Team
10 MATEUSZ BODZIUCH 2003 PARLIN Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
11 Piotr Brokos 1980 Barcin #slimakibarcin
12 Korneliusz Brzeziński 1998 Dąbrowa
13 Dominik Brzeziński 1990 Dąbrowa
14 Jerzy Buczkowski 1950 Żnin KS SOKÓŁ GĄSAWA
15 Iweta Burna 1973 Płock Face Nordic Walking Team
16 Wiktoria Buzała 2004 Szczepanowo SP Szczepanowo
17 JULIA DADOS 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
18 Elżbieta Danielewicz - Zabłocka 1978 Dąbrowa
19 Urszula Dębska 1952 Sucharzewo 6 KGW
20 Krystyna Decowska 1949 Bydgoszcz
21 Alojzy Domachowski 1952 Dąbrowa
22 LAURA DOMBEK 2003 PARLIN Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
23 FABIAN DOMBEK 2004 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
24 OLGA DRAJEM 2003 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
25 Maria Erdmann 1951 Dąbrowa seniorzy
26 Ryszard Federkiewicz 1956 Bydgoszcz
27 Aneta Figiel 1990 Dąbrowa
28 Jacek Furtak 1963 Mogilno
29 Halina Furtak 1967 Mogilno
30 Ewa Galczak 1974 Janikowo
31 PAWEŁ GAŁĄZKA 1964 Gniezno MUSZKIETEROWIE
32 Edward Gołębiewski 1950 Pobiedziska TKKF Płomień Pobiedziska
33 Ewa Graczykowska 1956 Bydgoszcz
34 MARIOLA GŁOWACKA-PŁOCHA 1983 DĄBROWA
35 anna hadowska 1954 jacewo
36 Anna Halczak 1981 Dąbrowa
37 EWA HAŁAS 1980 Kcynia Team Run Kcynia
38 Mieczysław Hyjek 1953 Głęboczek, gmina Szubin
39 Izabela Jagodzińska 1980 Bydgoszcz
40 Anna Janicka 1983 Dąbrowa
41 MATEUSZ JANICKI 1983 Dąbrowa Janiccy Team
42 Przemysław Jasiłek 1977 Radawnica
43 MARIANNA JÓŹWIAK 1973 WŁOCŁAWEK Serce Nordica Włocławek
44 ŁUKASZ JÓŹWIAK 1968 WŁOCŁAWEK Serce Nordica Włocławek
45 DOMINIK JÓŹWIAK 1994 WŁOCŁAWEK Serce Nordica Włocławek
46 Zofia Kaczmarek 1962 szczutki
47 Jarek Kaczmarek 1966 szczutki
48 Mirosław Kamiński 1962 Bartniczka PKP Radoszki
49 Alicja Kaniewska 1981 Kcynia Summer Island
50 Anna Karpińska 1987 Dąbrowa
51 Norbert Kaźmierczak 1976 Stargard TupTup Team
52 NATALIA KLEMENS 2004 SUCHARZEWO Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
53 KAROLINA KLEMENS 2002 SUCHARZEWO Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
54 Natalia Knast 1985 Mogilno
55 Lech Kowalski 1952 Gniewkowo
56 Małgorzata Kozakowska 1971 Rogowo Klub Sportowy Sokół Gąsawa
57 Roman KRIGER 1961 Papowo Toruńskie ROMKI
58 MARIA KROJNIAK 2003 DĄBROWA Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
59 Izabela Krojniak 1977 Dąbrowa Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
60 Piotr Krojniak 1973 Dąbrowa
61 Joanna Kubisztal 1974 Dąbrowa
62 Jan Kulczycki 1950 Gdańsk
63 Natalia Kwiatkowska 1985 Gniezno
64 LIDIA LAMENT 1955 INOWROCŁAW
65 Grzegorz Mądry 1959 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
66 KACPER MAZURKIEWICZ 2002 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
67 Jacek Małkiewicz 1961 Solec Kujawski
68 Agnieszka Mielecka 1969 Gąsawa KS IDMAR RACING TEAM
69 Kamińki Mirosław 1962 Bartniczka PKP Radoszki
70 Barbara Możdżeń 1961 Gniezno niezrzeszona
71 Łukasz Nizgórski 1982 Piła
72 Grzegorz Nowak 1975 Piechcin
73 Aleksandra Nowak 1989 Solec Kujawski
74 DOMINIK NOWAKOWSKI 2001 PARLINEK Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
75 Marta Okoń-Zawiejska 1977 Łódź
76 Renata Osińska 1981 Dąbrowa
77 Karolina Osińska 2003 Dąbrowa
78 ELŻBIETA PAWLIK 1966 Pruszcz
79 Agata Potrzebowska 1985 Bydgoszcz DEAF i #B3K
80 Marek Potrzebowski 1983 Bydgoszcz DEAF i #B3K
81 Joanna Powroźnik 1991 Głęboczek
82 Teresa Powroźnik 1963 Głęboczek
83 Katarzyna Pracka 1968 Włocławek Serce Nordica Włocławek
84 Zbigniew Pracki 1966 Włocławek Serce Nordica Włocławek
85 Zbigniew Płaczkiewicz 1954 Bydgoszcz
86 Marcin Radomski 1976 Płock Biegam W Sfetsze
87 Magdalena Rakoczy 1981 Bydgoszcz
88 Monika Ratajczak 1981 Mogilno
89 Beata Rozmarynowska 1976 Janowiec Wlkp Summer Island
90 Karolina Rozmarynowska 2002 Janowiec Wlkp Summer Island
91 Joanna Rychłowska 1980 Mogilno
92 Arleta Samulska 1987 Dąbrowa
93 Halina Sitarz 1951 Dąbrowa
94 ALBERT SKIERŚ 1970 SULECHÓW ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE
95 Grzegorz Śmigielski 1974 Mogilno
96 Patrycja Sośnicka 1992 Dąbrowa
97 Roma Sośnicka 1993 Dąbrowa
98 Olga Sośnicka 2003 Dąbrowa
99 Ewa Sośnicka 1961 Dąbrowa
100 Jan Stanisławski 1958 Poznan Marsz po Zdrowie Poznań
101 Marzena Stankowska 1975 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
102 KACPER STAWICKI 2001 MIERUCIN Niepubliczne Gimnazjum w Parlinie
103 Karol Stawniak 1948 Żnin KS Metraco Polkowice
104 Anna Stempniak 1970 Inowrocław
105 Anna Sulowska 1967 Dąbrowa
106 Małgorzata Szczudlik 1980 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
107 Katarzyna Szybczyńska 1969 Gąsawa Klub Sportowy Sokół Gąsawa
108 Mariola Szydełko 1977 Kcynia Summer Island
109 Joanna Tokarewicz 1975 Bydgoszcz Akademia Generowania Sukcesów i Talentów Piotr Augustyniak
110 Henryk TOMASZEWKI 1974 Tuczno
111 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz Po Zdrowie
112 Tatiana Urban 1971 Mogilno
113 Dariusz Urbanowicz 1964 Białe Błota
114 Janusz Więckowski 1970 Sierpc Biegam W Sfetsze
115 Filip Wiśniewski 2004 Szczepanowo
116 Marek Wojciechowski 1960 Gniezno NORDIC TEAM GNIEZNO
117 Angelika Zaręba 1979 Trzemeszno Kijkowe Trzemeszno
118 Ryszard Żbikowski 1956 Toruń spc
119 Bożena Zelkowska 1963 Dąbrowa
120 Julia Zielińska 1980 Dąbrowa
121 Joanna Zwolenkiewicz 1972 Gasawa KS SOKÓŁ GĄSAWA