Lista startowa - VII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - dystans 5km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Edyta Adamczyk 1978 Strzałkowo
2 Dorota Balcerzak 1969 Inowrocław BBL Inowrocław
3 Anna Barczak 1988 Mogilno Husaria Race Team
4 Agnieszka Barczak 1981 Janikowo AgnieszkaAB
5 Irena Bednarek 1968 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
6 Agnieszka Biegała 1982 Inowrocław BBL INOWROCŁAW
7 Monika Bińczarska 1981 Włocławek
8 Sylwia Blim 1980 Wilczyn Zmasakrowani
9 Maciej Blim 1978 Wilczyn Zmasakrowani
10 Judyta Borzymowska 2000 Mogilno
11 Dominik Brzeziński 1990 Dąbrowa
12 Magdalena Burzyńska 1995 Gąsawa
13 Jakub Centka 1998 Złotów
14 Michał Centka 1978 Złotów
15 Katarzyna Centka 1979 Złotów
16 Łukasz Chełminiak 1986 Mogilno N&H Team
17 WIKTOR CHILLA 1977 BYDGOSZCZ -
18 Bartłomiej Chlebowski 1991 Mogilno Carsekt Finanse
19 BOŻENA CHMIELECKA 1961 Kruszwica
20 Agnieszka Ciesielska 1981 Nakło
21 Adrian Ciesielski 2003 Nakło Nad Notecią
22 Maciej Cyrok 1993 Dąbrowa
23 Patrycja Czajkowska 1986 Włocławek
24 Maciej Czajkowski 2003 Włocławek
25 Marcin Czerwiński 1985 Kruszwica BB 06
26 Sławomir Czubachowski 1979 Padniewko Szybkie Rysie Team
27 Daniel Czyżewski 1995 Barcin #slimakibarcin
28 Sławomir Damas 1988 Mogilno
29 Leszek Drozdowicz 1975 Inowrocław
30 Radosław Drzazgowski 1972 Strzelno
31 Anna Durałek 1976 Pruszcz Pomorski
32 Ilona Dzido-Mielcarek 1980 RADZIEJÓW KS ZRYW RADZIEJÓW
33 Elżbieta Fertykowska 1982 Strzelno
34 Tadeusz Frąszczak 1955 Janikowo REMBIS Janikowo
35 Tomasz Furtak 1974 Mogilno
36 Dariusz Gabryszak 1978 Strzelno
37 Michał Gappa 1972 Więcbork
38 grzegorz gola 1971 markowo
39 Katarzyna Górecka 1993 Bydgoszcz
40 Halina Górna 1983 Jankowo Dolne
41 Łukasz Goździcki 1998 Mogilno
42 BOGUSŁAW GOŁATA 1959 INOWROCŁAW biegam z żoną
43 Ewa Gołata 1962 Inowrocław BBL Inowrocław
44 Agnieszka Grzechowiak 1973 Żnin
45 Jan Huruk 1960 Słupsk
46 Andrzej Hłond 1962 Łabiszyn #PowiatŻnińskiAktywnie
47 Anna Jakubowska 1984 Brześć KS ZRYW RADZIEJÓW
48 Aleksander Jakubowski 1972 Kalisz
49 Justyna Jaśkiewicz 1996 Mogilno Wodna Akademia
50 Piotr Jaszczerski 1964 Grudziądz
51 Piotr Jetter 1971 Fabianki UKS
52 BEATA JÓŹWIAK 1976 WTÓREK
53 Michał Juchniewicz 1977 Nowawieś Pałucka
54 Lidia Kaliska 1975 Inowrocław
55 Łukasz Karpiński 1979 Bydgoszcz
56 Radosław Katulski 1984 Gąsawa
57 Paweł Kawczyński 1990 Gąsawa
58 Kamil Kaźmierczak 1996 Dąbrowa
59 DANIEL KĘDZIERSKI 1975 Mogilno Stanley Black & Decker
60 Hubert Kisiel 1985 Trzemeszno
61 Piotr Koch 1962 Mogilno
62 Joanna Kowalska 1977 Trzemeszno
63 Andrzej Kowalski 1985 Trzemeszno
64 Miłosz Kowalski 2001 Gniewkowo
65 Wojciech Kowalski 1980 Kleczew
66 Mikołaj Kowalski 1984 Mogilno
67 Mateusz Kozaczyński 2002 Janikowo Janikowo na sportowo
68 Bartosz Kozak 1996 Toruń
69 Joanna Krawczuk 1987 WIERZCHWOWO DWORZEC
70 Katarzyna Krenc 1989 Koło
71 Krzysztof Krenc 1985 Koło
72 jadwiga królikowska 1968 lipka
73 Katarzyna Krzewińska 2001 Mogilno
74 Magda Kubiak 1980 Trzemeszno
75 Igor Kubicki 1991 poznań
76 Szymon Kufel 1990 Świekatowo
77 Wiesława Kujawska 1971 Mogilno
78 Agata Kujawska 2000 Mogilno
79 Zenon Kujawski 1971 Mogilno
80 Miłosz Kujawski 2001 Mogilno
81 Dorota Kujda 1980 Osielsko
82 Arkadiusz Kujda 1979 Osielsko 1 Brygady Logistyczna Bydgoszcz
83 Marcin Kuś 1979 Bydgoszcz Aktywna Bydgoszcz
84 Karolina Laskowska 1983 Fabianki GKJ Fabianki
85 JANUSZ Lenc 1953 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz
86 Agnieszka Lewandowska 1985 Dąbrowa
87 Michał Libner 2002 Mogilno Carsekt Finanse
88 Patrycja Lubocka 2001 Toruń Parkrun Toruń
89 Michał Maciejewski 1977 Poznań
90 Paweł Maciejewski 1983 Poznań
91 Krzysztof Magdziarz 1972 Bydgoszcz OLADENTAL.PL
92 Lucjan Marek 1982 Barcin
93 Anna Marek 1982 Barcin
94 Marek Michalak 1984 Kruszwica
95 Rafał Michalczyk 1985 Kruszwica
96 Marta Michniewicz 1985 Toruń
97 Kacper Mikołajczyk 1998 Mogilno
98 Sławomir Modlinski 1975 Inowrocław MAGNUM
99 Radosław Mogileński 1982 Mogilno Duet NiN
100 Monika Moritz 1981 Barcin Salon Kosmetyczny MORANI Barcin
101 Paweł Nalewalski 1976 Mogilno Mogilno Team
102 Zofia Niemczewska 1984 Łabiszyn Łabiszyn Runners
103 Mirosław Niemczewski 1976 Łabiszyn Łabiszyn Runners
104 Julia Nowak 2004 Barcin
105 Marta Nowak 1998 Mogilno
106 Monika Nowicka 1998 Mogilno
107 Wojciech Partyka 1980 Janikowo
108 Mariusz Pawłowski 1976 Marzęcice Kurzętnik Biega
109 Wiesław Perszke 1960 Jabłonowo Pomorskie
110 Justyna Piątek 1989 Gdańsk
111 Paulina Piechocka 1988 Mogilno
112 Przemyslaw Piechocki 1986 Mogilno
113 Aneta Piekut 1974 Mogilno
114 Radosław Pięta 1979 Mogilno Mogilno Team
115 Katarzyna Pietek 1977 Bolechowo
116 Piotr Podolski 2002 Łazieniec
117 Michał Podolski 2003 Łazieniec
118 Joanna Proch 1988 Mogilno Wodna Akademia
119 Ewelina Prusinowska 1986 Dąbrowa
120 Andrzej Pydyn 1961 Złotów
121 Magdalena Rataj 1999 Kierzkowo Idealnie Niedoskonali
122 Paweł Rezulak 1988 Orchowo Witkowo Biega
123 Barbara Rosinska 1981 Trzemeszno BOLT Trzemeszno
124 Anna Rozmarynowicz 1979 Dąbrowa Chełmińska Wolność
125 Jacek Rozmarynowski 1977 Janowiec Wlkp Summer Island
126 Alina Rybacka-Gruszczyńska 1987 Warszawa
127 Wojciech Rychlewski 1987 Inowrocław
128 Filip Sadłowski 1991 Mogilno Mogilno Team
129 Ewa Sak 1981 Naklo nad Notecią
130 Sławomir Sarnecki 1976 Janikowo
131 Arkadiusz Sitko 1977 Kołodziejewo Szybkie Rysie Team
132 Mariusz Sitko 1981 Janikowo Szybkie Rysie
133 BARBARA SKULSKA-SALITA 1963 GNIEZNO Altom Gniezno
134 Agnieszka Ślebioda 1979 Kleczew Sokół Kleczew
135 Magdalena Śmigielska 1982 Zbytowo
136 Agata Sobol 2004 Nakło nad Notecią
137 Aleksandra Sobolewska 1994 Bydgoszcz Reebok Run Crew Bydgoszcz
138 Tomasz Sosiński 1975 Gniezno
139 Michał Sośnicki 1999 Sucharzewo Carsekt Finanse
140 Kinga Stachowska 1981 Mrocza
141 Anita Stempniak 1995 Inowrocław
142 Rafał Stępień 1977 Mogilno Carsekt Finanse
143 Karolina Sudol 1978 Bydgoszcz
144 Leszek Sulowski 1996 Dąbrowa
145 Julian Świerczyński 2001 Radziejów KS ZRYW RADZIEJÓW
146 Tomasz Szajda 1979 Gniezno Karkonosz Running Team
147 Sebastian Szczepaniak 1989 Mogilno Carsekt Finanse
148 Robert Szociński 1965 Inowrocław 2 Pułk Inżynieryjny
149 ŁUKASZ SZPULECKI 1989 JEZIORA WIELKIE Zmasakrowani
150 Agnieszka Szynkiewicz 1978 Aleksandrów Kujawski Polkrysu team
151 Przemysław Szyperski 1979 Inowrocław
152 Agnieszka Szyszkowska 1973 Mogilno
153 Agnieszka Tomaszewska 1979 Łabiszyn
154 Marta Turek 1988 Żnin TRIBA BOSIR BARCIN
155 Łukasz Tylkowski 1991 Inowrocław
156 Wojciech Urbański 1977 Inowrocław 56 Baza Lotnicza
157 Svitlana Vasyliuk 1985 Inowrocław
158 Mateusz Wawer 1997 Mogilno Carsekt Finanse
159 Michał Werner 1990 Łabiszyn Łabiszyn Runners
160 Sylwia Wełniak 1984 Mogilno
161 Bogusław Wełniak 1980 Mogilno Mogilno Team
162 Łukasz Wiechetek 1982 Gąsawa
163 Dominika Wiktorowicz 1987 Łabiszyn Łabiszyn Runners
164 Konrad Wiśniewski 2004 Aleksandrów Kujawski
165 Robert Wiśniewski 2004 Aleksandrów Kujawski
166 Maja Wojciechowska 2004 Barcin
167 Marika Wójcik 1992 Inowrocław Decathlon Team Inowrocław
168 Hanna Wójcik - Kłos 1985 Janikowo Kolorowa Drużyna Nessi
169 Przemysław Wojtasik 1985 Strzelno
170 Oliwia Wróblewska 2004 Barcin
171 Marcin Zacharenko 1976 Huta Palędzka Carsekt Finanse
172 Adam Zachaś 1998 Mogilno Carsekt Finanse
173 Szymon Zakrzewski 1989 Mogilno Mogilno Team
174 Ewa Zarecka 1991 Gniewkowo
175 Łukasz Zemski 1989 Mogilno
176 Bartłomiej Zieliński 1993 Mogilno Carsekt Finanse
177 Błażej Zielonka 1965 Aleksandrów Kujawski