Lista startowa - VIII Zimowy Bieg Dębowy Dąbrowa - 15km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy MP Grubasów Opłata
1 Agnieszka Adamczyk 1982 Nakło nad Notecią nie
2 Karolina Adamska 1979 Mogilno nie
3 Vanessa Andryszak 2001 Nowa Wieś Wielka Brzoza Biega nie
4 Sylwia Andrzejak 1969 Żołędowo MAW Biegacze nie
5 bartlomiej andrzejewski 1972 gniezno nie
6 Władysław Angiel 1937 Bydgoszcz TKKF Kolejarz Bydgoszcz nie
7 Jerzy Anzel 1966 Brodnica Brodnica Biega tak
8 Robert Baczewski 1971 Tczew Latif Team tak
9 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
10 Mikołaj Bąkowski 1977 Mrocza nie
11 Marcin Balcerzak 1973 Dąbrowa 33. BLTr Powidz nie
12 Katarzyna Banaszkiewicz 1968 Kaczory nie
13 Tomasz Barczak 1971 Bydgoszcz nie
14 Joanna Bartkowska 1979 Brzozówka KM UMK Toruń nie
15 Aneta Bartkowska 1991 Trzemeszno BOLT Trzemeszno nie
16 Marcin Bartoszek 1992 Janikowo nie
17 Joanna Basińska 1976 Świątniki Wielkie Altom Gniezno nie
18 Maciej Bechert 1969 Gniezno Night Runners Gniezno nie
19 Roman Berebecki 1951 Rypin KB LECH RYPIN nie
20 Mariusz Berendt 1978 Toruń TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY nie
21 Mateusz Bernaciak 1991 Mogilno Mogilno Team nie
22 Krzysztof Białous 1960 Bydgoszcz Niwzrzeszony nie
23 Wojciech Bielec 1981 Bydgoszcz nie
24 ADAM BIELEC 1989 SKĘPE WKB Maratończyk Włocławek nie
25 Magdalena Biernacka 1989 Żołędowo nie
26 Magdalena Biernat 1981 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO tak
27 Tomasz Biesiada 1975 Bydgoszcz TriSpace nie
28 Patryk Bińczarski 1981 Włocławek WKB Maratończyk Włocławek nie
29 Marcin Biniszkiewicz 1978 Tczew Latif Team tak
30 Daniel Biskup 1977 Turek KB Maraton Turek nie
31 Rita Biskupska 1990 Bydgoszcz KLINIKA TRIATHLONU BYDGOSZCZ nie
32 Ania Borawska 1977 Płock Mała Lady Pank Biegam dla Siebie nie
33 Krystian Borucki 1984 Gniezno Bosko.pl Gniezno tak
34 Andrzej Brymora 1975 Bydgoszcz nie
35 Justyna Brywczyńska 1978 Piechcin #slimakibarcin nie
36 Marzena Brzewińska 1974 Trzemeszno BOLT Trzemeszno/ Drużyna Nessi nie
37 Jacek Brzewiński 1972 Trzemeszno BOLT Trzemeszno nie
38 Jarosław Brzozowski 1964 Brzoza nie
39 Piotr Brzozowski 1992 Brzoza nie
40 Adam Brzykcy 1987 Żnin nie
41 Kazimierz Budzik 1953 Grudziądz Projkaz nie
42 Krzysztof Bukowski 1966 Inowrocław Stowarzyszenie krwiodawców'' Fara'' Inowrocław tak
43 Katarzyna Błochowicz 1979 Strzelno Strzelno Biega nie
44 Katarzyna Cabańska 1978 Barcin #slimakibarcin nie
45 Ewelina Centkowska 1979 Ciechocinek spc nie
46 Hubert Chudański 1985 Bydgoszcz SP PSP Bydgoszcz nie
47 Michał Chłopicki 1981 Gniezno Velux-Gniezno nie
48 Monika Cieślak 1986 Gębice nie
49 Szymon Cyranowicz 1995 Gębice no nie
50 Artur Czajka 1974 Włocławek Solvay Włocławek nie
51 Tomasz Czaplicki 1980 Strzelno nie
52 Mariusz Czapliński 1967 Gniezno Altom Gniezno nie
53 ANDRZEJ CZECHOROWSKI 1975 Posada Marathon Team Konin nie
54 Elżbieta Czerniak 1954 Borzykowo KB Kosynier Września nie
55 Henryk Czerniak 1948 Borzykowo KB Kosynier Września nie
56 Krzysztof Czerwiński 1996 Ośno Akademia Biegania Grudziądz nie
57 Rafał Czeszewski 1979 Toruń ANIRO RUN TEAM nie
58 KRZYSZTOF CZOŁGOSZEWSKI 1973 Inowrocław nie
59 Marek CZUK 1953 Toruń nie
60 Honorata Czyżewska 1979 Inowrocław nie
61 ROBERT CZYŻEWSKI 1975 Inowrocław nie
62 Emil Dado 1982 Bydgoszcz AtoS nie
63 Jerzy Dańczuk 1962 Bydgoszcz nie
64 RADOSŁAW DANIELAK 1973 Nieszawa Hotel nie
65 Michał Danielak 1976 Rożno-Parcele Orkiestra Wojskowa w Toruniu / Polkrys Team nie
66 Jan Dębski 1952 Sucharzewo 6 Sołtys nie
67 Mirosław Derenda 1978 Inowrocław 1 BLWL nie
68 Jacek Dobrowolski 1971 Inowrocław nie
69 Emilia Dobruchowska 1966 Inowrocław TG SOKÓŁ GNIEWKOWO nie
70 Paweł Dobuszyński 1977 Toruń Parkrun Toruń tak
71 Gracjana Domalska 1987 Obudno #slimakibarcin nie
72 Janusz Doman 1953 Brzoza UKS SZABLA BRZOZA nie
73 Adam Dołhun 1980 Bydgoszcz Run Pasja Bydgoszcz nie
74 Maciej Drożdżal 1985 Toruń WKB META LUBLINIEC / OSP ZELGNO nie
75 Marian Drożdżal 1949 Toruń nie
76 Michał Dryjański 1985 Kleczew Sokół Kleczew nie
77 Krzsztof Dumowski 1966 Łochowice nie
78 Andrzej Durałek 1976 Pruszcz Pomorski nie
79 Artur Dylewski 1983 Byczyna KS ZRYW RADZIEJÓW nie
80 Piotr Dziedzic 1975 Inowrocław TG Sokól Gniewkowo nie
81 Marcin Dziedziński 1995 Gniezno nie
82 Wiesław Fabjan 1960 Dobroszyce KubisiaTam Oleśnica nie
83 Marcin Fertykowski 1980 Strzelno nie
84 Aleksandra Fons 1983 PIŁA nie
85 Sławomir Foremski 1968 Torun TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY nie
86 Kinga Fortuna 1997 Janikowo OSP Janikowo nie
87 Marek Frąckowiak 1976 Rogowo nie
88 Anna Frączyk 1980 Toruń Parkrun Toruń nie
89 Karolina Fryca 1992 Toruń nie
90 Ania Gacka 1978 Sicienko Lupus Team nie
91 Rafał Gacka 1976 Sicienko Lupus Team tak
92 Ryszard Gajewski 1967 Aleksandrów Kujawski nie
93 Waldemar Gandurski 1959 Gniezno nie
94 Łukasz Gapiński 1983 Wąbrzeźno Start Wałycz nie
95 ZBIGNIEW GAPSKI 1953 STAROGARD GDAŃSKI nie
96 Wojciech Gawlik 1981 Bydgoszcz IWsp SZ nie
97 Piotr Gawryszewski 1973 Toruń nie
98 Krzysztof Gerka 1957 Brzuze KB LECH RYPIN tak
99 Jarosław Gierszewski 1975 Ciechocinek ZAŁOGA G nie
100 Dariusz Glinkiewicz 1978 Różankowo Tip top Różankowo nie
101 ARTUR GLIWKA 1980 Inowrocław 1 BLWL nie
102 Agnieszka Golak 1976 Wyrzeka Runner's Power nie
103 Krzysztof Gondek 1972 Nakło nad Notecią nie
104 bartosz górski 1983 toruń Toruń Multisport Team nie
105 Tomasz Górzyński 1976 Toruń TORUŃSKI KLUB TRIATHLONOWY tak
106 Arkadiusz Gołębiewski 1980 Ciechocinek Polkrys Team tak
107 Piotr Gołębiewski 1975 Bydgoszcz nie
108 Marek Gołembiewski 1972 Bydgoszcz Zespół Szkół nr 5 MS Bydgoszcz nie
109 Joanna Grabowska 1975 Toruń spc/KM UMK nie
110 Maria Grabowska 1972 Trzemeszno Fundacja Aktywne Trzemeszno nie
111 Grzegorz Grabowski 1965 Wasylewo Muzeum Polskich Biegów nie
112 Alicja Graczyk 1989 PAKOŚĆ PAKOŚĆ BIEGA nie
113 Anna Graczykowska 1986 Inowroclaw Decathlon Team Inowrocław nie
114 Marek Graczykowski 1982 Bydgoszcz nie
115 Błażej Gregor 1986 Piechcin SPWL Poznań nie
116 Bartłomiej Grobelski 1988 Janowiec Wielkopolski nie
117 Grażyna Grylewicz 1981 Mogilno nie
118 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo nie
119 Paulina Grzechnik 1982 Królikowo nie
120 Marek Grzechowiak 1995 Mogilno nie
121 Tomasz Grzechowiak 1970 Żnin tak
122 Arkadiusz Grzechowiak 1997 Żnin nie
123 Andrzej Grzelak 1986 Mogilno #slimakibarcin nie
124 Dawid Gulczyński 1987 Bydgoszcz nie
125 Aneta Gumowska 1981 Bydgoszcz nie
126 Jarek Guździoł 1978 Solec Kujawski Tkbm WILK Solec Kujawski nie
127 Dawid Gwiazda 1991 Mogilno GLZS Olimpia Dąbrowa nie
128 Igor Gwiazda 2003 Dąbrowa nie
129 Krzysztof Gładysz 1975 Świecie Gładziorki tak
130 Edyta Gładysz 1976 Świecie Gładziorki nie
131 Krzysztof Głogowski 1977 Koronowo KORONOWO NA BIEGOWO nie
132 Michał Głon 1990 Inowrocław Janusze Joggingu tak
133 Bogdan Hałasa 1960 Kruszwica nie
134 Robert Helsztajn 1969 Żnin Pałuki Running Team nie
135 Sylwester Hendrzak 1985 Łubianka Pluszowe nornice nie
136 NORBERT HOŁDERNY 1980 WITKOWO Altom Gniezno nie
137 Marek Jackiewicz 1965 Kruszwica nie
138 Marta Jakubowska 1976 Kalisz nie
139 Marcin Janczarski 1980 Toruń ANIRO RUN TEAM nie
140 Agnieszka Janczewska 1979 Pawłówek nie
141 Kazimierz Janiak 1954 Słupca PTTK Witkowo nie
142 Robert Janicki 1984 Bydgoszcz nie
143 Radzym Jankiewicz 1989 Mogilno nie
144 Beata Jarocka 1977 Dąbrowa Chełmińska nie
145 Hilary Jasiński 1961 Witkowo nie
146 Marcin Jaśkiewicz 1985 Mogilno Mogilno Team nie
147 Mirela Jaskulska 1965 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz nie
148 Kazimierz Jaskulski 1964 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz nie
149 Grażyna Jaszczerska 1965 Grudziądz Akademia Biegania Grudziądz nie
150 Paweł Jaszczerski 1993 Grudziądz AZS POLITECHNIKA GDAŃSKA nie
151 Marek Jaworski 1959 Toruń Niezrzeszony nie
152 JACEK JĘDRZEJCZYK 1973 INOWROCŁAW nie
153 Agnieszka Jeleń-Kotlarek 1984 Bydgoszcz Vege Runners nie
154 Dawid Jendrzejczak 1989 Barcin nie
155 Robert Jendrzejczak 1992 Barcin nie
156 Dawid Jeziorek 1987 Toruń TSŻ TORUŃ nie
157 ARTUR JÓŹWIAK 1974 WTÓREK nie
158 Daniel Kaczmarczyk 1975 Grębocin ANIRO RUN TEAM nie
159 Paweł Kaczmarek 1977 Kostrzyn Echo Ziemi Kostrzyńskiej nie
160 Adam Kaczmarek 1967 Mogilno nie
161 Ryszard Kadow 1972 Bydgoszcz TriSpace nie
162 Stefan Kamiński 1947 Toruń Rekreacja Toruń nie
163 Zofia Kanarkowska 2001 Żnin nie
164 Tomasz Kanarkowski 1968 Żnin nie
165 Stanisław Kanarkowski 1962 Czarnowo nizrzeszony nie
166 Anna Karpinska 1982 Jacewo OpenTeam nie
167 Paweł Karpinski 1978 Jacewo OpenTeam nie
168 EWA KATARZYNA KASIERSKA 1948 POZNAŃ WKB Meta Lubliniec tak
169 Paweł Kasprowicz 1996 Mogilno Latif Team nie
170 Andrzej Kasprzyk 1953 Słupca PTTK Witkowo nie
171 PIOTR KASPRZYK 1969 TORUŃ ANIRO RUN TEAM nie
172 Anna Kasztelan 1984 Rumianek nie
173 Mirosław Kaźmierski 1969 Kołodziejewo Janikowo na sportowo nie
174 Krzysztof Keler 1994 Inowrocław BBL INOWROCŁAW 2 nie
175 Zbigniew Kledzik 1991 Chomiąża Szlachecka Pałuki Running Team nie
176 Leszek Kmitta 1988 inowrocław Janusze Joggingu nie
177 Michał Kmitta 1986 Inowrocław Janusze Joggingu nie
178 Sławek Knast 1986 Mogilno Mogilno Team nie
179 Marcin KODRANC 1985 TRZEMESZNO nie
180 Szymon Kordyla 1992 Inowrocław BBL INOWROCŁAW nie
181 Mirosław Kordyla 1966 Inowrocław BBL INOWROCŁAW tak
182 Tomasz Kosiarski 1974 Bydgoszcz nie
183 Paweł Kossakowski 1983 Toruń Husaria Race Team nie
184 Hanna Kotwica 1996 Godawy Pałuki Running Team nie
185 Bartosz Kotłowski 1992 Ostromecko LKS Ostromecko nie
186 Michał Kowal 1978 Nakło nad Notecią REC-STAL tak
187 Krzysztof Kowalski 1983 Gniewkowo nie
188 Agnieszka Kozaczyńska 1978 Janikowo Janikowo na sportowo nie
189 Grzegorz Kozaczyński 1972 Janikowo nie
190 Robert Kozaczyński 1973 Janikowo Janikowo na sportowo nie
191 Rafał Kozłowski 1977 Konin nie
192 norbert kozłowski 1982 aleksandrów kujawski Polkrys Team nie
193 LUCYNA KRAJEWSKA 1976 ŻNIN Pałuki Running Team nie
194 ADAM KRAJEWSKI 1977 ŻNIN Pałuki Running Team nie
195 Maciej Krasnodębski 1985 Grudziądz nie
196 Piotr Krawczak 1986 Janowiec Wlkp PDO biega nie
197 Anna Król 1992 Toruń nie
198 andrzej królikowski 1960 lipka nie
199 Jarosław Kruczkowski 1969 Aleksandrów Kujawski Polkrys Team tak
200 PIOTR KRUPA 1981 Bydgoszcz Glinki Team nie