Lista startowa - V UNIWERSYTECKA ZADYSZKA im. Jerzego Żeligowskiego

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Ewelina Bączek 1993 Poznań 10km
2 Józef Bednarski 1946 Poznań Night Runners 5km
3 Kamil Bogucki 1994 Międzyrzecz 10km
4 RADOSŁAW BUCHOWSKI 1982 Poznań AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
5 Adam Budzyła 1980 Poznań 10km
6 Agnieszka Chełkowska 1993 Gniezno ComBio Run 5km
7 Elżbieta Chwiałkowska 1964 sierosław 5km
8 Małgorzata Ciastowska 1991 Poznań UAM sekcja koszykówki 10km
9 Jarosław Ciastowski 1959 Poznań CIACHA I CZAPY 10km
10 Sylwester Cichowlas 1975 Poznań Jeżyce Biegają 10km
11 AGATA CIEPLAK-PILC 1966 Pila 5km
12 Sebastian Ciesielski 1979 Poznań Kibole w biegu / Pakieciarze Team 10km
13 Damian Cieślak 1993 Opoczno 5km
14 Andrzej Czapczyk 1991 Poznań CIACHA I CZAPY 10km
15 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań UKS CITYZEN_/B3 10km
16 Sławomir Durczak 1977 Nekla 10km
17 Agnieszka Dzięcielska 1976 Poznań 5km
18 Łukasz Filipiak 1992 Przeźmierowo 10km
19 Mateusz Filipiak 1996 Kaźmierz 10km
20 Damian Filoda 1989 Ryczywoł 17 WIELKOPOLSKA BRYGADA ZMECHANIZOWANA 10km
21 Agnieszka flaum 1984 Poznań AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
22 Agnieszka flaum 1984 Poznań AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
23 Michał Foltyniewicz 1992 Poznań AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
24 Karolina Gądek 1999 Suchy Las 5km
25 Dominik Gajda 1992 Plewiska 5km
26 Adrian Goliński 1992 Poznań Piątkowo na Biegowo AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
27 KAZIMIERZ GRYCMAN 1972 CIECHOWICE AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
28 Małgorzata Hadyńska 1969 Poznań 5km
29 Przemysław Hoffmann 1976 Złotkowo 10km
30 Rozalia Ignerska 1982 Poznań 10km
31 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwald Team Poznań 10km
32 Monika Jadczak 2001 Krotoszyn AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
33 Przemysław Janowski 1977 Poznań 10km
34 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN 10km
35 Piotr Jasiński 1971 Poznań FORMATIQ RUN 10km
36 Krzysztof Jędrzejewski 1978 Poznań Oski Team 5km
37 Kasia Jonasz 1991 Gorzów Wlkp. 10km
38 Damian Jóś 1990 Szamotuły Drużyna Szpiku 5km
39 Marcin Jóźwiak 1982 Poznań 10km
40 Marcin Jóźwiak 1982 Poznań 10km
41 Marek Kądzielak 1975 Rogalinek Drużyna Szpiku AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
42 Michał Kalka 1988 Poznań 5km
43 Jacek Karaś 1979 Poznań DRUŻYNA SZPIKU / Patrioci Poznań 10km
44 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań 10km
45 Arkadiusz Kiereś 1975 Gorzkie Pole 10km
46 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM 5km
47 Joanna Klak 1983 Śrem Słodziaki 5km
48 TOMEK KLEIST 1971 KŁODAWA 10km
49 Paweł Kobielski 1994 Włocławek 5km
50 Joanna Konstańczak 1983 Poznań Night Runners 10km
51 Piotr Kopeć 1993 Poznań ComBio Run 5km
52 Dorota Kruszelnicka 1978 Mściszewo # DRUŻYNA SZPIKU 5km
53 Jakub Kubiak 1980 Poznań Wilda Biega / QbArts.pl 5km
54 Barbara Kulesza-Gulczyńska 1989 Poznań AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
55 Klaudia Kłeczek 1994 Olecko 10km
56 Tomasz Leśniewski 1962 Poznań 10km
57 Tomasz Liśkiewicz 1980 Poznań UKS CITYZEN_/BE3 5km
58 Adam Lochyński 2000 Wągrowiec Czerwony Smok Wągrowiec 5km
59 Maciej Machowiak 1972 Poznań Mach Team 5km
60 Sylwia Machowiak 1975 Poznań Mach Team 5km
61 Henryk Maćkowiak 1970 Poznań 5km
62 Patrycjusz Maj 1982 Poznań 5km
63 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners 10km
64 Michał Majewski 1984 Bierzglinek Spin Force Runners 10km
65 Arkadiusz Mąka 1981 Poznań Polonia Bydgoszcz SLA 5km
66 Marcin Malak 1981 Poznań Umultowo 5km
67 Kinga Manuszkiewicz 1991 Chyby 10km
68 Karolina Modelska 1989 Konin 10km
69 Tomasz Musiał 1974 Rydzyna SzymanowskiTeam PSP 5km
70 Ewa Myszker 1996 Nekla 5km
71 Maciej Najderek 1982 Poznań NAJDERKI4 AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
72 Marcin Nawrocki 1986 Poznań Lena i Pola Team 10km
73 Katarzyna Nowińska 1997 Poznań Drużyna Biegu Jońca 5km
74 Ewa Nowińska 1969 Poznań Drużyna Biegu Jońca 5km
75 Piotr Olbryś 1974 Gruszczyn 10km
76 Kajetan M. Olszewski 1979 Koziegłowy Szybcy i (nie)Wściekli 10km
77 Magdalena Opieka 1996 Poznań 10km
78 Michał Orlicki 1981 Poznań RAMIRENT 10km
79 Anna Pastusiak 1994 Zalasewo 10km
80 HALLIK PIETROWSKA 1965 Poznań KTOSTAKI biegają 5km
81 MARIUSZ PIETROWSKI 1962 Poznań KTOSTAKI biegają 5km
82 Mikołaj Pietz 1979 poznań CBN TRI TEAM AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
83 Maciej Pilc 1979 Poznań Dres i Laczki AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
84 Marianna Plucinska 1991 Poznań ComBio Run 5km
85 Dariusz Przybylak 1977 Swarzędz Przybylak Team AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
86 Artur Przybysz 1993 Poznań Biegaj po Endorfiny 10km
87 Dawid Rajczyk 1994 Władysławów 10km
88 Agnieszka Rasińska 1991 Poznań ComBio Run 5km
89 Michał Rojewski 1983 Poznań Naramowice Biegają 5km
90 Maciej Rozmarynowski 1981 Turek 5km
91 Arkadiusz Rychter 1994 WŁADYSŁAWÓW 10km
92 Renata Sander 1982 Poznań NightRunners Poznań 10km
93 Ewa Skrzypczak 1978 Poznań 5km
94 Krzysztof Skrzypczak 1982 Poznań 10km
95 Dariusz Solecki 1962 Poznan Piątkowo na Biegowo - Poznań 10km
96 Adam Soszyński 1996 Poznań Soszu Team AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
97 Rafał Starzyński 1990 Poznań AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
98 Agnieszka Stawicka 1977 Poznań 10km
99 Agnieszka Stefaniak 1976 Poznan 5km
100 Agnieszka Stoińska 1970 Poznań 5km
101 Karol Stoiński 1970 Poznań 5km
102 Anna Szczucińska 1979 Poznań AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
103 Jakub Szostak 1978 Poznań (poznań- stare miasto) Piątkowo na Biegowo 10km
104 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają 10km
105 Maciej Szymaniak 1974 Poznań 5km
106 Maria Słapek 1978 Poznań 10km
107 Piotr Twardogórski 1994 Tłoki 10km
108 Robert Walczak 1980 Zielona Góra Cytadela by Night TRI Team AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
109 Maciej Walczuk 1985 Poznań 10km
110 Mateusz Walkowiak 1989 Oborniki 10km
111 Małgorzata Wawrzyniak 1979 Poznań Parkrun Poznań AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
112 Norbert Witkowski 1993 Konin 10km
113 Michał Wójciak 1986 Luboń Szybkie Ślimaki 5km
114 Grażyna Wojtkowiak 1960 Poznań Babcia Biega/ Szybkie Ślimaki 5km
115 Robert Wojtkowiak 1983 Poznań Szybkie Ślimaki 5km
116 Joanna Wojtkowiak 1991 Poznań Piątkowo na Biegowo / Szybkie Ślimaki 5km
117 Marek Wolski 1989 Opalenica AQUATHLON (pływanie 700m na basenie + bieg 5km)
118 Dagmara Woźniak 1994 Poznań 5km
119 Kamila Wylegała 1982 Czarnków VirtualRunnerClub / runnersclub.pl / Piątkowo na Biegowo 5km
120 Arkadiusz Żabierek 1993 Konin 5km
121 Magdalena Zając 1972 Poznań 10km
122 Karol Zaricki 1996 Nowogródek pomorski dzikie wiewiórki 10km
123 Monika Zaród 1983 Poznan 10km
124 Waldek Zawadzki 1977 Poznań 10km
125 Klaudiusz Zawadzki 1975 Poznań Poznań 10km
126 Andrzej Zieleziński 1985 Poznań ComBio Run 5km
127 Piotr Łączyński 1978 Poznań LKS Nafciarz Łubnica 5km
128 Piotr Ługowski 1958 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU/ WSZYSTKOOBIEGANIKU 10km
129 Juliusz Łukaszewski 1964 Poznań Łuk Team 5km