Lista startowa - Bieg Tylko dla Jastrzębi 6,5km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Miasto Klub sportowy Fala
1 Dawid Bartłomiejczak Niechanowo
2 Sebastian Baszczyński Gniezno Fala 2
3 Dominik Białas Witkowo
4 Mateusz Biegaj Wrocław Fala 5
5 Maciej Bosacki Gniezno
6 Monika Brembor Oborniki Fala 1
7 Ilona Brusiło Warszawa Mamy Ruszamy
8 Norbert Bryk Strzalkowo Fala 2
9 Adam Błędzki Lubasz Dirty Sparrows
10 Piotr CIECHAN Dalki Fala 1
11 Hanna Ciesielska Murowana Goślina Lejdis Fala 3
12 Iga Częstochowska Skierniewice
13 Ireneusz Debowski Krosno Odrzańskie Fala 5
14 Ryszard Domański Gniezno Fala 3
15 Rafał Dudek Topola Reha-ort Złotów Fala 1
16 Jakub Durak Wałcz Fala 1
17 Natalia Dworacka Gniezno Fala 2
18 Michał Dworacki Gniezno Fala 2
19 Zbigniew Figas Gniezno
20 Radosław Fritzkowski Gniezno
21 Jakub Fryza Gniezno
22 Renata Gorzelańczyk Oborniki Fala 1
23 Mariusz Gronowski Gniezno Fala 3
24 Sławomir Grzybowski Janowiec wielkopolski Fala 1
25 Anna Gucka Chyby Chyby Run Fala 1
26 Adam Gucki Chyby Chyby Run Fala 1
27 Tomasz Gzyl Owieczki Wks Owieczki
28 ŁUKASZ GŁOWACKI POZNAŃ BAYWATCH Fala 3
29 Dawid Hernacki Gniezno Fala 4
30 Róża Inda Gniezno Fala 2
31 Wojtek Izydorek Września Night Runners Września Fala 2
32 Damian Jakubik Gniezno FCBylebydomety Fala 1
33 Piotr Kaczmarek Gniezno
34 Adrian Kaczmarek Gniezno Fala 5
35 Marcin Kaczor Gniezno Fala 2
36 Mariusz Kapela Gniezno
37 Anna Kąsowska Poznań
38 Roman Kędziora Strzałkowo WYBITE JEDYNKI Fala 1
39 Dawid Kędziora Strzałkowo WYBITE JEDYNKI Fala 1
40 Patryk Kędziora Strzałkowo WYBITE JEDYNKI Fala 1
41 Alicja Kierakowicz Krosno Odrzańskie Fala 5
42 Maja Kierzek Września Fala 2
43 Bartosz Kokott Gniezno Fala 2
44 Mateusz Konieczny Gniezno
45 Robert Konwiński Gniezno MIESZKO Akademia Fala 1
46 Jakub Koralewski Gniezno TeamKoral Fala 1
47 Dorota Kostańska Konojad
48 Beata Kostańska Konojad
49 Mateusz Krieger Gniezno
50 Mateusz Kropidłowski Owieczki Wks Owieczki
51 Mikołaj Kujawa Cielimowo Fala 3
52 Paula Kulig Gniezno
53 Krzysztof Kuszak Gniezno
54 Ania Kwasniewska Gniezno Fala 5
55 Mateusz Kwasniewski Gniezno Królewskie Morsy Gniezno Fala 5
56 Zuzanna Lewandowska Gniezno Fala 4
57 Dominik Lewandowski Niechanowo Fala 5
58 Sławomir Lewandowski gniezno Fala 2
59 Dawid Liczbiński Gniezno
60 Laura Marchwant Wałcz
61 Robert Marciniak Witkowo Fala 1
62 Monika Marcinkowska Gniezno Królewskie Morsy Gniezno Fala 5
63 Beata Marek-Walery Gniezno Fala 3
64 Mikołaj Marut Gniezno Fala 2
65 Anna Matysek Wałcz
66 Dagmara Mielniczuk Murowana Goślina Lejdis Fala 3
67 Jolanta Modzelewska Rakownia Lejdis Fala 3
68 Szymon Morzy Gniezno FC Byleby do mety Fala 4
69 Stanisław Morzy Jeziorany FC Byleby do mety Fala 1
70 Tomasz Myszyński Przezmierowo Fala 4
71 Maciej Myszyński Przezmierowo Fala 4
72 Anna Nowak Gniezno NOWAK TEAM Fala 1
73 MARIUSZ NOWAK Gniezno NOWAK TEAM Fala 1
74 Barbara Nowak Barcin Fala 1
75 Dawid Nowicki Łubowo 43L Spodenki nisko opuszczone
76 Krzysztof Obarski Dominowo Fala 2
77 ZOFIA OLEJNIK Kruszwica
78 IZABELA OLEJNIK Kruszwica
79 Radosław Olszewski Gniezno
80 Natalia Osowska Witkowo Fala 1
81 Sebastian Osowski Witkowo Fala 1
82 Bartosz Paczuła szczytniki duchowne
83 Hubert Pawlak Czerniejewo Fala 3
84 Damian Pałucki Dobrosołowo Fala 5
85 Adrian Perkowski Gniezno Fala 2
86 Mariusz Pietrowski Poznań Fala 2
87 Daniel Plewa Wągrowiec Fala 4
88 Michał Pokorzyński Żydowo Fala 2
89 Anna Polgert Barcin Fala 1
90 Barbara Polińska Września Fala 2
91 Marianna Przybysz Murowana Goślina Lejdis Fala 3
92 Mateusz Puszkarek Kostrzyn Wielkopolski NiewidzialniTeam Fala 4
93 Tomasz Rabiega Witkowo Fala 5
94 Mateusz Radziejewski Kostrzyn Wielkopolski NiewidzialniTeam Fala 4
95 Tomek Ratajczak Gniezno Królewskie Morsy Gniezno Fala 5
96 Natalia Rembowska Mosina Fala 2
97 Robert Reszkowski Toruń
98 Waldemar Rewers Gniezno
99 Patryk Romblewski Słupca WYBITE JEDYNKI Fala 1
100 Aneta Różewicka Gniezno Walka Gniezno Fala 1
101 Adrian Rurkowski Żodyń Husaria Race Team / Leszczyńska Akademia Biegowa
102 Igor Ryczkowski Gniezno Fala 2
103 Mariusz Sanger Gniezno Fala 2
104 Monika Sanger Gniezno Fala 3
105 Roman Sekulski Gniezno Fala 2
106 Dariusz Sieracki Bukówiec Górny WERNER KENKEL TIM Fala 4
107 Zbigniew Sikorski Witkowo Fala 1
108 MARTA SITKO PYZDRY
109 PIOTR SITKO PYZDRY
110 Sylwia Skibińska Janowiec Wlkp Fala 1
111 Krzysztof Śliwiński Jezierzyce Kościelne WERNER KENKEL TIM Fala 4
112 Marzena Sobkowiak Gniezno Fala 1
113 Dawid Sosiński Gniezno Imperial Fala 4
114 Arkadiusz Sosna Gniezno Fala 3
115 Krzysztof Stechlicki Czerniejewo Fala 1
116 Jarosław Stokowski Gorzkie Pole Borowo Młyn Team Fala 1
117 Patryk Stokowski Złotniczki Borowo Młyn Team Fala 1
118 DARIUSZ STRABURZYŃSKI Kórnik Fala 5
119 izabela Szacht Poznań Fala 2
120 Aleksandra Szturomska Gniezno FC Byleby do mety Fala 1
121 Maciej Szuta Gniezno Fala 2
122 Maciej Szymański Września Fala 2
123 Kasia Szymendera Środa Wielkopolska KS de Capoeira Menino é bom Fala 2
124 Tomasz Szymoniak Gniezno
125 Bartosz Tarnawski Śrem Fala 4
126 Przemysław Tokarz Gorzkie Pole Borowo Młyn Team Fala 1
127 Andrzej Tomczak Poznań BAYWATCH Fala 3
128 Sylwia Tomporowska Luboń BAYWATCH Fala 3
129 Oliwia Tomporowska Solec Kujawski BAYWATCH
130 Ariel Tomporowski Luboń BAYWATCH Fala 3
131 Łukasz Urban Łubowo 43L Spodenki nisko opuszczone
132 Tomasz Walczak Gniezno
133 Zyta Waraczewska Promnice
134 Joanna Wdowiak Poznań Fala 2
135 Martyna Wesołowska Poznań BAYWATCH Fala 3
136 Agnieszka Wietrzyńska Międzyrzecz Fala 1
137 Paulina Wiśniewska Luboń Fala 1
138 Jarek Wiśniewski Luboń Fala 1
139 Dawid Wojciechowski Gniezno Fala 3
140 MARCIN WOLSZCZAK Reda Fala 1
141 Blanka Zarzeczańska-Janasik Pecna Fala 2
142 Dawid Zawadzki Pobiedziska Wiewiór Team Fala 2
143 Klaudiusz Zawadzki Pobiedziska Wiewiór Team
144 Krzysztof Zioło Tarnowo Podgórne Fala 4
145 Ewa Zioło Tarnowo Podgórne Fala 4