Tropem Wilczym Poznań - biegi dzieci

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Bianka Adamczewska 2008 Poznań Olimpia Poznań
2 Karolina Anders 2013 Mrowino
3 Zofia Anders 2016 Mrowino
4 Zofia Andrzejak 2008 Borówiec
5 Wojciech Appelt 2006 Potasze
6 Aleksandra Bączkiewicz 2011 Poznań
7 Antonina Bączkiewicz 2015 Poznań
8 MICHAŁ BARTNICZAK 2007 JARCIN SP NR 2 JAROCIN
9 Julia Bieleń 2013 Poznań MUAY RUNNING TEAM
10 Łucja Bieleń 2016 Poznań MUAY RUNNING TEAM
11 Inga Bojewska 2009 Nochowo Szkoła Podstawowa w Nochowie
12 Filip Borawski 2009 Luboń Sp2 Luboń
13 Julia Borowiec 2009 Daszewice
14 Igor Brodowski 2007 Poznań
15 Filip Brodowski 2010 Poznań
16 Iga Błoch 2011 POZNAN MUAY Runnig Team
17 Antoni Chmielewski 2009 Luboń
18 Magdalena Drzymała 2009 Oborniki
19 Marek Drzymała 2013 Oborniki
20 Weronika Dukarska 2006 Poznań
21 Dawid Dymek 2006 STĘSZEW
22 Jakub Engler 2013 Poznań
23 Weronika Frąckowiak 2011 Poznań Jeżyce Biegają
24 Wojtek Górski 2013 Sulęcinek A kuku
25 BARTOSZ GRABIAK 2012 POZNAŃ
26 Szymon Grądziel 2009 Węgierki Węgierki
27 Mateusz Grądziel 2011 Węgierki Węgierki
28 Ola Greberska 2009 Szczytniki Struś Kardio
29 Zofia Greberska 2007 Szczytniki Struś Kardio
30 Wojciech Grupa 2009 Poznań SP nr 85
31 Anna Grupa 2013 Mielno Przedszkole nr 26
32 AMELIA GRZESIK 2011 MOSINA
33 Jakub Gunia 2007 Murowana Goślina
34 Miłosz Gunia 2006 Murowana Goślina
35 Kacper Henc 2006 Poznań
36 Gabriela Hoffman 2013 Poznań Ptkwo
37 Wiktor Hojny 2011 Poznań
38 Szymon Hojny 2006 Poznań
39 Bianka Jóźwiak 2013 Lusówko
40 Wiktoria Kabat 2006 Poznań SP 35 Poznań
41 Jakub Kaczmarek 2012 Poznań
42 Kacper Kadlec 2007 Poznań KOKA SPORT
43 Wiktoria Kajca 2010 Luboń juvenia puszczykowo
44 Artur Kaźmierczak 2009 Poznań SP 89 POZNAŃ
45 Agata Kaźmierczak 2006 Poznań Sp 66
46 Oskar Kiełbasiński 2010 Poznań
47 Julia Klepacka 2011 Zawonia
48 Emilia Kocełak 2007 POZNAŃ
49 Izabela Kocełak 2009 POZNAŃ
50 Aleksandra Kocełak 2013 POZNAŃ
51 Filip Kolański 2012 Poznań Przedszkole Wesoła Gromada
52 Maciej Kordylewski 2009 MOSINA
53 Mateusz Kordylewski 2009 MOSINA
54 Wojtek Kowalczyk 2012 Poznań
55 Maciej Kowalczyk 2014 Poznań
56 Szymon Kozierski 2010 Poznań
57 Filip Kozierski 2012 Poznań
58 Alicja Kozłowska 2014 KOZIEGŁOWY
59 Tomek Kranc 2008 Poznań
60 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica
61 Marta Kucharczyk 2013 Poznań Przedszkole Kubusia Puchatka
62 Sebastian Kuczyński 2010 Poznań Drużyna Szpiku
63 Ignacy Kurkiewicz 2010 Plewiska
64 Mateusz Kwasiżur 2008 POZNAN MUAY RUNNING TEAM
65 Franek Kwiatek 2012 Poznań
66 Paweł Lasak 2007 Poznań SP 20
67 Natalia Latanowicz 2012 Poznań
68 Bartosz Latanowicz 2013 Poznań
69 Tomasz Lehmann 2012 Poznań
70 Victoria Lehmann 2011 Poznań
71 Antonina Lorenz 2010 Kiekrz Kibolski KS
72 Igor Maćkowiak 2011 Poznań
73 Marcel Majewski 2011 Poznań
74 Wiktoria Malinowska 2009 Poznań Poznań
75 Jędrzej Marciniak 2010 orzechowo
76 Joachim marciniak 2007 orzechowo
77 Zuzanna Marcinkowska 2008 Poznań szkoła podstawowa 57
78 Julia Marcinkowska 2010 Poznań szkoła podstawowa 57 Poznań
79 Antonina Mikołajczyk 2012 Biedrusko
80 Nadia Molak 2009 Poznań
81 Antonina Morawska 2011 Zalasewo
82 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica
83 Leon Napierała 2008 Poznań
84 Rozalia Napierała 2010 Poznań POSM nr 2
85 Jakub Niżewski 2007 Czapury SP 20 Poznań
86 Mateusz Nowak 2012 Poznan Euro Bike Kaczmarek Electric Team
87 Iga Owczarczak 2012 Luboń
88 Jan Panas 2012 Poznan
89 Zosia Perz 2010 Poznań Zespół Szkół Zakonu Pijarów Poznań
90 Patryk Piechocki 2011 Poznań
91 Alan Piechocki 2012 Pniewy Piechocki Team
92 Milan Piechocki 2014 Pniewy Piechocki Team
93 Julia Pieczara 2006 Poznań
94 Antonina Pieczara 2008 Poznań
95 Alex Pietrzak 2007 Poznań
96 Maria Prager 2011 Poznań MRP
97 Leonid Prager 2009 Poznań Szkoła Rycerska MRP
98 Dawid Prager 2007 Poznań Szkoła Rycerska MRP
99 Anna Przedwojska 2010 Roźnowo
100 Mikołaj Przybyła 2009 Poznań
101 Zuzanna Przybyła 2012 Poznań
102 Mateusz Ratajczak 2012 Swarzędz
103 Antonina Rosenhof 2010 Rokietnica
104 Antoni Roth 2007 Poznań Night Runners / SP17
105 Zosia Rybarczyk 2009 Plewiska Synchro Poznań
106 Szymon Sabiłło 2006 KROSNO UKS ORLIK MOSINA
107 Marysia Sabiłło 2009 KROSNO
108 Emilka Sabiłło 2012 KROSNO
109 Norbert Serafin 2007 Kostrzyn Akademia Urbasia
110 Maksymilian Sierzputowski 2011 Poznań
111 Aleks Skowroński 2012 Poznań Przedszkole nr 113 Mali Sportowcy
112 Amelia Skrzypska 2009 Trzcianka Iskierki Runowo
113 Bruno Sołtys 2009 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
114 Antonina Sołtys 2011 Luboń MKS Juvenia Puszczykowo
115 Jakub Stachowski 2012 Poznań
116 Kacper Stanek 2008 Luboń Szkoła Podstawowa nr 21 w Poznaniu
117 Franciszek Stolarek 2015 Poznań
118 Maks Suchowski 2010 Oborniki
119 Franek Szepel 2007 Luboń
120 Filip Sztukowski 2011 Poznań
121 Filip Szymaniak 2012 Poznań
122 Michalina Szymendera 2009 Pięczkowo
123 Witold Szymendera 2012 Pięczkowo
124 Alicja Szymyślik 2013 Leszno
125 Magdalena Słabolepsza 2009 Poznań
126 Zuzanna Słotnicka 2013 Szamotuły
127 Antoni Słotnicki 2011 Szamotuły
128 Jagoda Terlecka 2013 Poznań
129 Mikołaj Terlecki 2011 Poznań
130 Kacper Tomczyk 2008 Czapury
131 Julia Wasielewska 2012 Luboń Drużyna Szpiku
132 Mikolaj Wieczorek 2012 Poznań
133 Kinga Wojcieszak 2012 Poznań
134 Kacper Wojcieszak 2014 Poznań
135 Gabriel Wojtkowski 2011 Poznań Przedszkole Pod Topolą
136 Tadeusz Zapisek 2009 Swarzędz
137 Stanisław Zapisek 2008 Swarzędz
138 Zuzanna ZAREMBA 2007 BOREK WLKP UKS Jedynka Gostyń
139 Antoni Żuchlewski 2012 Buk
140 Piotr Łagowski 2008 Poznań Night Runners