Lista startowa - "Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Owińska

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata Rywalizacja
1 Marcin Bodych 1982 Lubonieczek 10km
2 Jarosław Broniszewski 1980 Miekowo Miekowo 10km
3 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak Czerwonak Biega 10km
4 Katarzyna Budziszewska 1984 Bolechówko 1963m
5 Łukasz Burzyński 1987 Bogucin BGC Runners 10km
6 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega 10km
7 Robert Dawidowski 1975 Koziegłowy Czerwonak Biega 10km
8 Bartosz Eleganczyk 1982 Bolechowko Mafia T 10km
9 Elżbieta Gałkowska 1955 Tuczno Puszcza Zielonka 1963m
10 Bartosz Górny 1999 Owińska 1963m
11 Monika Grajek-Kaczmarek 1974 Kicin Czerwonak Biega 10km
12 SŁAWOMIR GRZECHOWIAK 1990 Przeźmierowo KS WZPN 10km
13 Michał Gurajdowski 1981 Poznań Drużyna Jezusa 1963m
14 Anna Hopa 1982 Rogoźno 1963m
15 Małgorzata Hopa 2003 Rogoźno 1963m
16 Julia Hopa 2003 Rogoźno 1963m
17 Iza Jabłońska 1981 Koziegłowy 10km
18 Maria Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora - Runners Team 1963m
19 Dariusz Janas 1975 Czerwonak Biegacze Juniora - Runners Team 1963m
20 Artur Jędrzejczak 1968 Zbąszynek 10km
21 Maciej Kasprzak 1973 Koziegłowy 10km
22 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań Naramowice Biegają 10km
23 Magdalena Kierzek 1993 Poznań 10km
24 Dagmara Kościelniak 1977 Czerwonak Czerwonak Biega 10km
25 Maciej Kościelniak 1997 Czerwonak Czerwonak Biega 10km
26 Szymon Kościelniak 1973 Czerwonak Czerwonak Biega 10km
27 Krystian Kozajda 1993 Koziegłowy 1963m
28 Andrzej Kozajda 1962 Koziegłowy 10km
29 Maria Kozajda 1962 Koziegłowy 1963m
30 Mateusz Kozłowski 1985 Koziegłowy 1963m
31 Przemysław Krzanowski 1976 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU 10km
32 Natalia Kłos 1991 Koziegłowy 10km
33 Paweł Maciejewski 1983 Poznań 1963m
34 Michał Maciejewski 1977 Poznań 10km
35 Agnieszka Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze 10km
36 Adrian Maćkowiak 1987 Poznań anonimowi biegacze 10km
37 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 10km
38 MACIEJ MAJEWSKI 1966 POZNAŃ 10km
39 Kamila Malengowska-Waszak 1983 Czerwonak Czerwonak Biega 10km
40 Barbara Matecka 1977 Koziegłowy Czerwonak Biega 10km
41 Tomasz Matecki 1976 Koziegłowy Czerwonak Biega 10km
42 Mateusz Michalak 1988 Bolechówko 1963m
43 Justyna Michalak 1991 Bolechówko 1963m
44 Marek Milanowski 1976 Potasze 10km
45 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina 10km
46 Marcin Niżnik 1989 Poznań 1963m
47 Dagmara Pabisiak 1995 Poznań 10km
48 Krzysztof Padoł 1979 Owińska 10km
49 Jan Parzybut 1965 Pniewy Postep team 10km
50 Radoslaw Pawlak 1988 Poznan 1963m
51 Łukasz Pawłowski 1984 Koziegłowy FITBROTHERS.PL 10km
52 Marek Pfajfer 1984 Poznań Spójnia Białe Błota 10km
53 Katarzyna Pietek 1977 Bolechowo 1963m
54 Natalia Piotrowska 1984 Kobylnica Bike & Run Friends 10km
55 Marek Półtorak 1994 Potasze 10km
56 Anna Pruska-Kędzior 1948 Poznań Face Nordic Walking Team / Drużyna Szpiku 1963m
57 Dorota Przybylak 1950 Poznań Przybylak Team 1963m
58 Stanisław Przybylak 1946 Poznań Przybylak Team 1963m
59 Marzena Psik 1969 Murowana Goślina HERNIK TEAM 10km
60 BARTOSZ REIS 1986 Wągrowiec 10km
61 Marcin Rogaliński 1978 Owińska Mafia T 10km
62 Sylwia Roszyk 1978 Koziegłowy Albione /parkrun Poznań 10km
63 Przemek Roszyk 1974 Koziegłowy Parkrun Poznań 10km
64 Dominik Sierszchuła 1992 Skoki 10km
65 Maciej Siodła 1975 Czerwonak 10km
66 Tomasz Siodła 1971 Stęszewko Bike&Run Friends 10km
67 Michał Siodła 2001 Stęszewko Bike&Run Friends 1963m
68 Karolina Skubel 1984 Plewiska Thermo King Poznań 1963m
69 Jacek Sommerfeld 1974 Koziegłowy 1963m
70 Piotr Stańczak 1982 Koziegłowy Czerwonak Biega 1963m
71 Gabriela Świtała 1970 Góra Biegacze Juniora - Runners Team 10km
72 Krzysztof Świtała 1969 Góra Biegacze Juniora - Runners Team 1963m
73 Natalia Świtała 2001 Góra Biegacze Juniora - Runners Team 1963m
74 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają 10km
75 Anna Tomaszewska 1977 Kicin 1963m
76 Marek Tomaszewski 1973 Kicin 1963m
77 SEBASTIAN TORCHALA 1977 Kobylnica J&Z TORCH 10km
78 Justyna Trudzińska 1971 Czerwonak 1963m
79 Joanna Tyczyńska 1980 Czerwonak Mamy - Biegamy 1963m
80 Krzysztof Tyczyński 1980 Czerwonak Czerwonak Biega 10km
81 Rafał Weyna 1973 Kicin Biały Domek Biega 10km
82 Anna Weyna 1974 Kicin Biały Domek Biega 10km
83 Paweł Wieczorek 1987 Poznań #TriBrothers 10km
84 Filip Wieczorek 1987 Poznań #TriBrothers 10km
85 Krzysztof Wilczynski 1960 Poznan 10km
86 Marcin Wojtkowiak 1982 Miękowo 1963m
87 Beata Woźniak 1977 Koziegłowy 10km
88 Hubert Zawilski 2000 Murowana Goślina 1963m
89 Michał Zieliński 1974 Koziegłowy 10km
90 Sławomir Żurek 1970 Poznań forest-camp.pl 1963m