"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Ostrów Wielkopolski dystans 1963m

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Bartosz Adamski 2006 Raszków
2 Michał Bartniczak 2007 Jarocin Szkoła Podstawowa nr 2 Jarocin
3 Kamila Bielska 1982 Ostrów Wielkopolski Ekipa Żniwna
4 Paweł Piotr Bielski 1981 Ostrów Wielkopolski Ekipa Żniwna
5 Jan Bielski 1929 Ostrów Wielkopolski Ekipa Żniwna
6 Iwona Bieniek 1971 Raszków
7 Mateusz Bogusławski 1981 Ostrów Wielkopolski HALFEN PRODUKCJA RUNNING TEAM
8 Wojciech Borejszo 1969 Topola Mała
9 Filip Borowicz 1977 Ostrów Wielkopolski KS Maraton Ostrów Wielkopolski
10 Dawid Bunk 1990 Ostrów Wielkopolski
11 Marta Burkiewicz 1990 Ostrów Wielkopolski Night Runners Ostrów Wielkopolski
12 Łukasz Błachuta 1992 Ostrów Wielkopolski Stalówka
13 JAROSŁAW Chmura 1971 Raszków
14 Patryk Chmura 2007 Raszków
15 JAROSŁAW Chmura 1971 Raszków
16 Anna Chłopaś 1977 Ostrów Wielkopolski
17 Oskar Cichy 2007 Ostrów Wielkopolski
18 Mikołaj Cieplik 1990 Ostrów Wielkopolski OSTROVIA 1909
19 Mikołaj Czaska 1992 Ostrów Wielkopolski
20 Bartosz Czerniak 1996 Ostrów Wielkopolski Chwała Wielkiej Polsce
21 Wojciech Czerniak 1975 Ostrów Wielkopolski Chwała Wielkiej Polsce
22 Joanna Czerniak 1975 Ostrów Wielkopolski
23 violetta czworowska 1974 kępno Hufiec ZHP Kępno RPH ''Gutki''
24 Estera Dąbrowska 1993 Janków Przygodzki
25 Patryk Delekta 1985 Ostrów Wielkopolski
26 Jakub Dolata 2005 Ostrów Wielkopolski Syga
27 Wojciech Domsgała 1993 Ostrów wielkopolski OSP RADŁÓW
28 Michał Dopierała 1994 Ostrów Wielkopolski OSP RADŁÓW
29 Beata Dwornikowska 1981 Ligota
30 Zbigniew Dwornikowski 1973 Ligota
31 Krzysztof Fibner 1991 Środa wielkopolska Metzink tri
32 Piotr Fluder 1984 Ostrów Wielkopolski Ekipa Żniwna
33 ROMAN FLUDER 1987 Dębnica EMILKA
34 Małgorzata Folga-Bunk 1990 Ostrów Wielkopolski
35 Bernadeta Frąckowiak 1971 Ostrów Wielkopolski
36 Arkadiusz Frąszczak 1979 Ostrów Wielkopolski OSTROVIA 1909
37 Sylwia Gajewska 1989 Wrocław
38 Adam Gajewski 1991 Wrocław
39 Maciej Gęstwa 1997 Czarny Sad 20 Thai Boxing Team Krotoszyn
40 Adrian Gradecki 1991 Pleszew LECH POZNAŃ
41 Hanna Grzelak 1986 Ostrów Wielkopolski
42 Damian Grzesiak 1990 Ostrów Wielkopolski
43 Damian Gzieł 1989 Śliwniki Legion Św. Katarzyny Skalmierzyce
44 Marek Głowacki 1971 Ostrów Wielkopolski
45 Jerzy Hnatyk 1971 Topola Mała Hufiec ZHP Ostrów Wielkopolski
46 Michał Hołýsz 1988 Ostrów Wielkopolski BBKTS
47 Jagoda Jackowiak-Marchewka 1991 Ostrów Wielkopolski
48 Mateusz Jaguś 1993 Ostrów Wielkopolski KBC
49 Marcin Jamry 1990 Przygodzice
50 Bolesław Jasiak 1978 Pępowo
51 Marta Jaworska 1996 Odolanów
52 Marzena Jędrzejak 1975 Ostrów Wielkopolski
53 Michał Józkowiak 1984 Ostrów Wielkopolski
54 Joanna Józkowiak 1985 Ostrów Wielkopolski Night Runners
55 Izabela Juszczak 1989 Ostrów Wlkp.
56 Izabela Kaźmierczak 1979 Odolanów
57 Radosław Kellner 1975 Ostrów Wielkopolski
58 Dawid Kociemba 1991 Ostrów Wielkopolski
59 SZYMON KOCZURA 2004 Ostrów Wielkopolski
60 Sebastian Kończak 1996 Ostrów Wielkopolski FC OSTRÓW LECH POZNAŃ
61 Tomasz Kopa 1982 Nowe Skalmierzyce
62 Krzysztof Kopeć 1990 Radłów OSP RADŁÓW
63 Piotr Kosmala 1986 Ostrów Wielkopolski
64 krzysztof kowalczyk 1953 Ostrów Wielkopolski
65 Dorota Kowalewicz 1993 Ostrów Wielkopolski OSTROVIA 1909
66 Mateusz Krawczyk 1996 Ostrów Wielkopolski
67 Grzegorz Kroczak 1984 Krotoszyn
68 Dawid Królik 1981 Ostrów Wielkopolski
69 Magdalena Królik 1987 Ostrów Wielkopolski
70 Miłosz Kubica 2001 Sieroszewice
71 Bartosz Kubik 1982 Janków przygodzki
72 Magdalena Kubik 1984 Janków przygodzki
73 Leszek Kucharski 1979 Ostrów Wielkopolski Ekipa Żniwna
74 Rafał Kupijaj 1982 Ostrów Wielkopolski OSTROVIA 1909
75 Piotr Kupijaj 1978 Ostrów Wielkopolski OSTROVIA 1909
76 Andrzej Kurzajewski 1961 Ostrów Wielkopolski
77 Tomasz Kuziemski 1989 OSTRÓW WIELKOPOLSKI
78 Michał Kwieciński 1995 Pleszew LECH POZNAŃ
79 Anna Kłopocka 1990 Ostrów Wielkopolski
80 Sylwia Lamczak 1993 ostrów wielkopolski
81 Anita Lamczak 1991 ostrów wielkopolski
82 Grzegorz Lisoń 1986 Ostrów Wielkopolski LPJ
83 Jarosław Lisoń 1988 Ostrów Wielkopolski
84 Patrycja Malak 1979 Kępno
85 Wojciech Mania 1975 Ostrów Wielkopolski
86 Szymon Marchewka 1988 Gorzyce Wielkie
87 Dominika Marchewka 1989 Gorzyce Wielkie
88 Łukasz Marchewka 1993 Ostrów Wielkopolski
89 Małgosia Marchewka 2007 Ostrów Wielkopolski
90 Ela Michalska-Banach 1985 Ostrów Wielkopolski Night Runners
91 Tomasz Michaś 1973 ŚLIWNIKI Legion Św. Katarzyny Skalmierzyce
92 Oliwia Michaś 2007 ŚLIWNIKI Legion Św. Katarzyny Skalmierzyce
93 JAGODA MIKOŁAJEWSKA 1994 NOWE SKALMIERZYCE
94 Gabriela Minta 2007 ŁĄKOCINY
95 Hubert Minta 2005 ŁĄKOCINY
96 Sylwia Minta 1984 Ostrów Wielkopolski 125 blp
97 Adrian Młynarz 1992 Krotoszyn
98 Piotr Młynarz 1999 Krotoszyn
99 TOMASZ NAWROCKI 1977 KĘPNO Drużyna Szpiku
100 Daria Nowak 1984 Ostrów Wielkopolski