"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Ostrów Wielkopolski dystans 8km

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Mariusz Adamski 1981 Raszków
2 Rafal Aleksandrzak 1984 Ostrów Wielkopolski
3 Rafał Aleksandrzak 1984 Ostrów Wielkopolski
4 Paweł Bednarek 1990 Lewków
5 Dominik Berger 1993 Pępowo HELL'S GYM
6 Jarosław Binkowski 1968 Ostrów Wielkopolski KS Maraton Ostrów Wielkopolski
7 Dominika Broda 1999 Pępowo HELL’S GYM
8 Karol Brodala 1990 Ostrów Wielkopolski Klub Sportowy Fabryka Biegania w Ostrowie Wielkopolskim
9 Anita Brzezińska 1989 Ostrów Wielkopolski
10 Mateusz Brzeziński 1991 Kalisz
11 Jarosław Chmielarczyk 1984 Ostrów Wielkopolski
12 Jarosław Chmura 1971 Raszków
13 Mateusz Cichy 1991 Ostrów Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
14 Mateusz Cieplik 1985 Ostrów Wielkopolski
15 Jan Czech 1994 Odolanów
16 Tomasz Czul 1981 Wysocko Małe ŚKKiK
17 Piotr Dardas 1992 Ostrów Wielkopolski
18 Adrian Dera 1989 Ostrów Wielkopolski
19 Marzena Dera 1979 Pleszew
20 Aleksandra Dobroś 2003 Raszków
21 Anna Dobroś 1981 Raszków
22 Andrzej Dudek 1961 Ostrów Wielkopolski Niezrzeszony
23 Zbigniew Dwornikowski 1973 Ligota
24 Artur Ficek 19871987 Pępowo HELL'S GYM
25 Damian Gajny 1984 Ostrów wlkp
26 Justyna Górka 1987 Ostrów Wielkopolski
27 Marika Grzesiak 1989 Ostrów Wielkopolski
28 Andrzej Helicki 1964 OSTRÓW WIELKOPOLSKI Niezrzeszony
29 Barbara Ibron 1990 Ostrów Wielkopolski
30 Mariusz Idzior 1994 Ostrów Wielkopolski
31 Karol Izydorski 1975 Ostrów Wielkopolski
32 Dariusz Jakuszkowiak 19751975 Ostrów Wielkopolski Niebieski parasol
33 Anna Jędrzejak-Izydorska 1979 Ostrów Wielkopolski
34 Marek Kasałka 1976 Pleszew
35 Piotr Kaźmierczak 1990 Ostrów Wielkopolski
36 ALINA KOCZURA 1977 Ostrów Wielkopolski
37 Michał Kurzawa 1990 Latowice KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
38 Małgorzata MALINOWSKA 1980 Ostrów Wielkopolski 1980
39 Malwina Marchewka 1991 Ostrow Wielkopolski
40 Agnieszka Michalska 1970 Ostrów Wielkopolski
41 Krzysztof Michalski 1987 Ostrów Wlkp
42 Roman Niedzielski 1985 Poznań brak klubu
43 Tomasz Nowacki 1993 Pępowo HELL'S GYM
44 Mateusz Nowacki 1987 Ostrów Wlkp
45 Bartek Nowacki 1989 Ostrów Wielkopolski
46 Marcin Nowak 1988 Krotoszyn
47 Adam Nowak 1973 Ostrów Wielkopolski
48 Anna Ostek 1974 Kołątajew
49 Małgorzata Palczewska 1984 Ostrów Wielkoplski Night Runners
50 Julita Papierska 1981 Ostrów Wielkopolski
51 Emil Pasternak 1977 Topola-Osiedle
52 Korneliusz Pazoła 1987 Pępowo HELL’S GYM
53 Krzysztof Perz 1989 Ostrów Wielkopolski KS Fabryka Biegania Ostrów Wielkopolski
54 Łukasz Przybył 1988 Raszków Pędząca jajecznica
55 Marcin Przywarciak 1980 Topola-osiedle
56 MARTA RAJEWSKA 1984 ostrów wielkopolski
57 Sebastian Ryfa 1993 Pleszew PFK
58 Anna Sikora 1990 Kalisz
59 Dawid Skonieczny 1992 Ostrów Wielkopolski
60 Anna Skrzypniak 1994 Ostrów Wielkopolski NewReh Training
61 Janusz Smolarek 1983 Czekanów
62 Damian Solecki 1977 Grudzielec Nowy
63 Karolina Stachowiak 1976 Ostrów Wielkopolski
64 Szymon Szałata 1995 Pępowo HELL'S GYM
65 Agnieszka Szyszka 1975 Ostrów Wielkopolski Night Runners
66 Szymon Wajs 1993 Pępowo HELL’S GYM
67 MICHALINA WALIGÓRA 1990 KROTOSZYN
68 Jakub Wieczorek 2000 Ostrów Wielkopolski Ekipa Żniwna
69 Andrzej Wojciechowski 1982 Kalisz Night Runners
70 Damian Wysocki 1992 Ostrów Wielkopolski
71 Karolina Żurkowska 1980 Ostrów Wlkp