"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Mikolaj Adamczak 1989 Poznań bieg na 10km
2 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina Biegajnia Poznań bieg na 10km
3 Patrycja Banach 1996 Mieścisko bieg 1963 metry
4 Przemysław Baraniak 1975 Bolechowo-Osiedle SR Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
5 Jolanta Bartczak 1964 Murowana Goślina bieg 1963 metry
6 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
7 Adam Białas 2001 Koziegłowy ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
8 Maciej Bocheński 1980 Poznań endoholics bieg na 10km
9 Filip Brzozowski 1989 Zalasewo Husaria Race Team bieg na 10km
10 Marta Bulińska 2002 Murowana Goślina Pani bieg 1963 metry
11 Zofia Bulińska 2000 Murowana Goślina Pani bieg 1963 metry
12 Marcin Buliński 1970 Murowana Goślina Pan bieg 1963 metry
13 Antoni Buliński 2004 Murowana Goślina Pan bieg 1963 metry
14 Katarzyna Burzyńska 1992 Plewiska 1992 bieg na 10km
15 Marcin Błoszyk 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
16 Jarosław Chruściki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
17 Kamila Czarnecka 1983 Poznań endoholics bieg na 10km
18 Marzena Czarnecka 1980 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
19 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega NW5km
20 Roksana Dałek 1988 Murowana Goślina bieg na 10km
21 Adriana Dałek 1989 Murowana Goślina bieg na 10km
22 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg na 10km
23 Wojciech Dobosiewicz 1979 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
24 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
25 Agnieszka Dolata-Maciejewska 1982 MUROWANA Goslina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
26 Patrycja Dukat 1975 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
27 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg na 10km
28 Karolina Fijak 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
29 Jacek Frąckowiak 1973 Przebędowo NW5km
30 Katarzyna Fryc 1977 poznań NW5km
31 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg na 10km
32 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina SP 2 Murowana Goślina bieg 1963 metry
33 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km
34 Sara Gębuś 1984 Murowana Goślina Przedszkole Smocze Wzgórze bieg na 10km
35 Mirosław Gil 1977 Bolechowo Osiedle KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
36 Dariusz Gorgoliński 1979 Murowana Goślina BZ WBK Runners Team bieg na 10km
37 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega bieg na 10km
38 Maciej Gramacki 1979 Rakownia PARK DZIEJE bieg na 10km
39 AGNIESZKA GREMBECKA 1984 BIEDRUSKO bieg na 10km
40 Jacek Gruszczyński 1974 Murowana Goślina Szwagier Team bieg na 10km
41 Jan Gruszczyński 2005 Murowana Goślina Szwagier Team bieg 1963 metry
42 MARTA GRUSZKA 1990 BIEDRUSKO bieg na 10km
43 Irena Grygielska 1977 MUROWANA GOŚLINA GogolMTB NW5km
44 Agnieszka Grygielska 2000 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
45 Artur Grygielski 1975 MUROWANA GOŚLINA GogolMTB NW5km
46 Zenon Grygielski 1948 MUROWANA GOŚLINA Owińska NW5km
47 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
48 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL NW5km
49 Joanna Gładecka 1985 Uchorowo bieg na 10km
50 Barbara Głuchowska 2001 Poznań ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
51 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina NW5km
52 Jagoda Henclewska 2003 Murowana Goślina bieg 1963 metry
53 Zbigniew Henclewski 2002 Murowana Goślina bieg 1963 metry
54 Zdzisław Henkelman 1963 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
55 Irena Henkelman 1972 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
56 Luiza Hopcia 2001 Mieścisko bieg 1963 metry
57 Maciej Jankowski 1979 Poznań Poznań bieg na 10km
58 Damian Jerzak 1986 Skoki bieg na 10km
59 Monika Jerzak 1988 Skoki Hart Skoki NW5km
60 Krzysztof Jerzyński 1997 Poznań bieg na 10km
61 Kuba Juraszek 1985 Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny bieg na 10km
62 Ewa Juraszek 1985 Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny bieg na 10km
63 Tomasz Juszczuk 1983 Biedrusko Rododendron bieg na 10km
64 Hubert Kaczkowski 1987 Owińska bieg na 10km
65 Grzegorz Kaczmarek 1973 Murowana Goślina TICON bieg na 10km
66 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
67 Grażyna Kietrys 1961 Poznan Marsz Po Zdrowie NW5km
68 Barbara Klepacka 1974 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
69 Filip Klepacki 1974 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
70 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
71 Jan Koperski 2001 Czerwonak ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
72 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
73 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg na 10km
74 Dawid Kozłowski 2001 Rogoźno ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
75 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
76 Łukasz Kruk 1982 Skoki bieg na 10km
77 Grzegorz Kucharczyk 1963 Murowana Goślina bieg na 10km
78 Rafał Kukawski 1998 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
79 Natalia Kutzner 1986 Przebędowo KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
80 Tomasz KWAŚNY 1979 Poznań bieg na 10km
81 Mateusz Langowski 1991 Gąsawa OSP Gąsawa bieg na 10km
82 Piotr Lehmann 1989 Poznań WBEE bieg na 10km
83 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy bieg na 10km
84 Krzysztof Lewandowski 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
85 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg na 10km
86 Marcin Lis 1977 Swarzędz Harcerski Klub Turystyczny AZYMUT w Swarzędzu bieg 1963 metry
87 Małgorzata Lis 1989 Swarzędz bieg 1963 metry
88 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
89 Setha Long-Kucharczyk 1970 Murowana Goślina bieg na 10km
90 Radosłąw Ludzkowski 1982 Murowana Goślina Sportowa Murowana bieg na 10km
91 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
92 Joanna Mączyńska 1990 Poznań 1990 bieg na 10km
93 Renata Madaj 19641965 Murowana Goślina Madaj Team NW5km
94 Paweł Madaj 1964 Murowana Goślina Madaj Team bieg na 10km
95 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
96 Seweryn Marcinkowski 2000 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
97 Jakub Mazurkiewicz 2000 Murowana Goślina bieg na 10km
98 Marcin Mazurkiewicz 1978 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
99 Tadeusz Małysz 1959 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
100 Aleksandra Michalska 2000 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
101 Jacek Mituta 1978 Połajewo KB Gmina Czarnków bieg na 10km
102 Michal Modrzejewski 1980 Rakownia bieg na 10km
103 Tomasz Modrzejewski 1979 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
104 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp bieg 1963 metry
105 Kamil Molenda 1982 Murowana Goślina dkms.pl bieg 1963 metry
106 Werka Motyl 1993 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
107 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
108 Dawid Młynarczak 2001 Czerwonak ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
109 Barbara Nadolska 1985 Murowana Goślina Sks Oborniki bieg na 10km
110 Damian Nadolski 1987 Murowana Goślina endoholics bieg na 10km
111 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina NW5km
112 Paweł Niedzielski 1983 Oborniki KS EXTREME TEAM OBORNIKI bieg na 10km
113 Joanna Nielipińska 2001 Mu ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
114 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg na 10km
115 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
116 Maja Nowak 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
117 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 NATALIA / Park Dzieje bieg na 10km
118 Martyna Owczarzak 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
119 Marcin Pachowicz 1984 Poznań Husaria Race Team bieg na 10km
120 Jonasz Palacz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
121 Szymon Pędziński 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
122 Mikołaj Piasecki 1993 Puszczykowo Dirty Sparrows bieg na 10km
123 Robert Pietek 1972 Murowana Goślina Ofix.pl Bike Team bieg na 10km
124 Sebastian Pol 1987 Rakownia bieg na 10km
125 Paweł Pomin 1992 Murowana Goślina addicted2fun bieg na 10km
126 Iwona Prymas 1996 Potasze NW5km
127 Przemysław Prymas 1966 Potasze NW5km
128 Anna Prymas 1996 Potasze NW5km
129 Justyna Przybylak-Torba 1979 Suchy Las bieg 1963 metry
130 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg na 10km
131 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
132 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
133 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
134 Dominika Ratajczak 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
135 Beata Robak 1971 Murowana Goslina NW5km
136 Karolina Rogalska 1980 Mur. Goślina bieg na 10km
137 Przemysław Rogalski 1980 Murowana Goślina bieg na 10km
138 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg na 10km
139 Wojciech Rorot 19731973 Biedrusko bieg na 10km
140 Agata Rorot 2003 Biedrusko bieg 1963 metry
141 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań bieg na 10km
142 Anna Rumińska 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
143 Adam Rybicki 1977 poznań bieg na 10km
144 Paulina Rychlewska 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
145 Maja Schraube 2000 Murowana Goślina bieg na 10km
146 Marcel Schulz 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
147 Michał Sell 2001 Promnice ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
148 Lech Stabrowski 1979 Poznań bieg na 10km
149 Robert Stachowiak 1986 Uchorowo bieg na 10km
150 Karolina Statnik-Reich 1980 Biedrusko bieg na 10km
151 Małgorzata Stawińska 1971 Poznań PARK DZIEJE NW5km
152 Maria Stawińska 1994 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
153 Piotr Stawiński 1966 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
154 Piotr Stawiński 1995 Poznań bieg na 10km
155 Kuba Strugarek 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
156 Monika Strugarek 1991 Murowana Goślina bieg 1963 metry
157 Paula Szóstek-Palacz 1992 Murowana Goślina bieg na 10km
158 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW5km
159 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
160 Damian Torba 1986 Poznań KKS LECH POZNAŃ bieg na 10km
161 Michał Torba 1976 Suchy Las bieg na 10km
162 Mateusz Tyll 1999 Skoki bieg na 10km
163 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
164 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
165 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
166 Michał Walkowiak 2000 Bolechówko ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
167 Klaudia Walkowiak 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
168 Adam Widerowski 2001 Czerwonak ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
169 Adam Widziński 1985 Poznań Sympatyczny Salon Optyczny bieg na 10km
170 Joanna Wierzbicka 1975 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
171 Wiesław Wierzbicki 1973 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
172 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
173 Olivier Wojciechowski 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
174 Adriana Wojtkowiak 1985 Murowana Goslina PARK DZIEJE bieg na 10km
175 Joanna Woźniak 1992 Skórzewo addicted2fun bieg na 10km
176 Piotr Wrotynski 1969 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
177 Katarzyna Zawal 1992 Murowana Goślina Dirty Sparrows bieg na 10km
178 Anna Zięba 1977 Murowana Goślina bieg na 10km
179 Anna Zwolankiewicz 1991 Murowana Goślina bieg na 10km
180 Anka Zyffert 1984 Poznań bieg na 10km
181 Maria Łęcka 1968 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
182 Jadwiga Łęcka 2007 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
183 Tomasz Łęcki 1966 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
184 Tymoteusz Łukaszyk 1987 Murowana Goślina bieg 1963 metry
185 Agnieszka Łużna 1996 Murowana Goślina bieg na 10km