"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Murowana Goślina

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Paulina HILDEBRANSKA 1979 Murowana Goślina bieg na 10km
2 Mikolaj Adamczak 1989 Poznań bieg na 10km
3 Dominik Andrzejewski 1984 Murowana Goślina Biegajnia Poznań bieg na 10km
4 Patrycja Banach 1996 Mieścisko bieg 1963 metry
5 Przemysław Baraniak 1975 Bolechowo-Osiedle SR Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
6 Tomasz Bartczak 1960 Murowana Goślina bieg na 10km
7 Jolanta Bartczak 1964 Murowana Goślina NW5km
8 Adam Białas 2001 Koziegłowy ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
9 Maciej Bocheński 1980 Poznań endoholics bieg na 10km
10 Filip Brzozowski 1989 Zalasewo Husaria Race Team bieg na 10km
11 Zofia Bulińska 2000 Murowana Goślina Pani bieg 1963 metry
12 Marta Bulińska 2002 Murowana Goślina Pani bieg 1963 metry
13 Marcin Buliński 1970 Murowana Goślina Pan bieg 1963 metry
14 Antoni Buliński 2004 Murowana Goślina Pan bieg 1963 metry
15 Beata Burman 1976 Murowana Goślina NW5km
16 Katarzyna Burzyńska 1992 Plewiska 1992 bieg na 10km
17 Marcin Błoszyk 1978 Murowana Goślina bieg na 10km
18 Karolina Chabros 1982 Poznań Sklep Biegacza Poznań bieg na 10km
19 Katarzyna Chmielewska 1969 Murowana Giślina Dla Marty NW5km
20 Dariusz Chmielewski 1968 Murowana Foślina Dla Marty bieg na 10km
21 Jarosław Chruściki 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
22 Łukasz Ciećmierowski 1984 Wągrowiec bieg na 10km
23 Kamila Czarnecka 1983 Poznań endoholics bieg na 10km
24 Marzena Czarnecka 1980 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
25 Dawid Dąbrowski 1990 Murowana Goślina Czerwonak Biega NW5km
26 Roksana Dałek 1988 Murowana Goślina bieg na 10km
27 Ewa Dewo 1985 Poznań bieg na 10km
28 Wojciech Dobosiewicz 1979 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
29 Maciej Dobrzykowski 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
30 Agnieszka Dolata-Maciejewska 1982 MUROWANA Goslina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
31 Patrycja Dukat 1975 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
32 PATRYK DYDYMSKI 1980 PUSZCZYKOWO DYDYM TEAM bieg na 10km
33 Paulina Dziubak 1990 Biedrusko bieg na 10km
34 Jarosław Dziurka 1979 Skoki bieg na 10km
35 Karolina Fijak 1984 Murowana Goślina bieg 1963 metry
36 Jacek Frąckowiak 1973 Przebędowo NW5km
37 Katarzyna Fryc 1977 poznań NW5km
38 Dobrochna Gałążewska 1982 Poznań bieg na 10km
39 Katarzyna Gałęska 1982 Murowana Goślina Murowana Goślina Szalone bieg na 10km
40 Maja Gałęska 2005 Murowana Goślina SP 2 Murowana Goślina bieg 1963 metry
41 Damian Gałęski 1980 Murowana Goślina Klub Biegacza Kompania Piwowarska bieg na 10km
42 Sara Gębuś 1984 Murowana Goślina Przedszkole Smocze Wzgórze bieg na 10km
43 Mirosław Gil 1977 Bolechowo Osiedle KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
44 Robert Górny 1983 Imielno Bridgestone bieg na 10km
45 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega bieg na 10km
46 Maciej Gramacki 1979 Rakownia PARK DZIEJE bieg na 10km
47 AGNIESZKA GREMBECKA 1984 BIEDRUSKO bieg na 10km
48 Jacek Gruszczyński 1974 Murowana Goślina Szwagier Team bieg na 10km
49 Jan Gruszczyński 2005 Murowana Goślina Szwagier Team bieg 1963 metry
50 MARTA GRUSZKA 1990 BIEDRUSKO bieg na 10km
51 Agnieszka Grygielska 2000 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
52 Irena Grygielska 1977 MUROWANA GOŚLINA GogolMTB NW5km
53 Zenon Grygielski 1948 MUROWANA GOŚLINA Owińska NW5km
54 Artur Grygielski 1975 MUROWANA GOŚLINA GogolMTB NW5km
55 Natalia Gryska 1988 Biedrusko bieg na 10km
56 Marcin Grzegorzek 1978 Białężyn KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
57 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL NW5km
58 Joanna Gładecka 1985 Uchorowo bieg na 10km
59 Agnieszka Głowacka 1985 Owińska bieg na 10km
60 Barbara Głuchowska 2001 Poznań ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
61 Aleksandra Henclewska 1972 Murowana Goślina NW5km
62 Jagoda Henclewska 2003 Murowana Goślina bieg 1963 metry
63 Zbigniew Henclewski 2002 Murowana Goślina bieg 1963 metry
64 Zdzisław Henkelman 1963 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
65 Irena Henkelman 1972 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
66 Joanna Hlożek 1979 Skoki Hart Skoki bieg na 10km
67 Luiza Hopcia 2001 Mieścisko bieg 1963 metry
68 Maciej Jankowski 1979 Poznań Poznań bieg na 10km
69 Krzysztof Jena 1956 Pniewy Postęp Pniewy Team bieg na 10km
70 Jadwiga Jena 1958 Pniewy NW5km
71 Alicja Jendraszak 2002 Mieścisko bieg 1963 metry
72 Damian Jerzak 1986 Skoki bieg na 10km
73 Monika Jerzak 1988 Skoki Hart Skoki NW5km
74 Krzysztof Jerzyński 1997 Poznań bieg na 10km
75 Ewa Juraszek 1985 Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny bieg na 10km
76 Kuba Juraszek 1985 Murowana Gośłina Sympatyczny Salon Optyczny bieg na 10km
77 Tomasz Juszczuk 1983 Biedrusko Rododendron bieg na 10km
78 Hubert Kaczkowski 1987 Owińska bieg na 10km
79 Grzegorz Kaczmarek 1973 Murowana Goślina TICON bieg na 10km
80 Alicja Kaczynska-Winkel 1972 Przebedowo bieg na 10km
81 Karolina Karaśkiewicz-Majchrzak 1972 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
82 Krzysztof Kasprowicz 1985 Oborniki bieg 1963 metry
83 Jan Kałuski 1983 Koziegłowy Czerwonak Biega bieg na 10km
84 Grażyna Kietrys 1961 Poznan Marsz Po Zdrowie NW5km
85 Barbara Klepacka 1974 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
86 Filip Klepacki 1974 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
87 Sylwia Klich 1985 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
88 Dariusz Kliks 1970 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg na 10km
89 Jakub Kliks 1998 Poznań Zmęczeni już przed biegiem bieg na 10km
90 Bogdan Kobus 1943 Murowana Goślina NW5km
91 Kornelia Konys 2004 Poznań bieg 1963 metry
92 Jan Koperski 2001 Czerwonak ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
93 Grzegorz Kopytek 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
94 Marcin Kosiór 1983 Rąbczyn Zabiegani PTTK Wągrowiec bieg na 10km
95 Łukasz Kot 1982 Obrzycko bieg na 10km
96 Dawid Kozłowski 2001 Rogoźno ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
97 Bartłomiej Kołsut 1986 Murowana Goślina bieg na 10km
98 Łukasz Kruk 1982 Skoki bieg na 10km
99 FILIP KRYSZCZYŃSKI 1973 Czerwonak Czerwonak Biega bieg 1963 metry
100 Grzegorz Kucharczyk 1963 Murowana Goślina bieg na 10km
101 Jarosław Kujawa 1988 Murowana Goślina bieg na 10km
102 Rafał Kukawski 1998 MUROWANA GOŚLINA bieg 1963 metry
103 Natalia Kutzner 1986 Przebędowo KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
104 Tomasz KWAŚNY 1979 Poznań bieg na 10km
105 Mateusz Langowski 1991 Gąsawa OSP Gąsawa bieg na 10km
106 Piotr Lehmann 1989 Poznań WBEE bieg na 10km
107 Marcin Lehwark 1978 Koziegłowy bieg na 10km
108 Krzysztof Lewandowski 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
109 Ewa Liberacka-Kopytek 1980 Murowana Goślina bieg na 10km
110 Rafał Licznerski 1976 Poznań bieg na 10km
111 Marcin Lis 1977 Swarzędz Harcerski Klub Turystyczny AZYMUT w Swarzędzu bieg 1963 metry
112 Małgorzata Lis 1989 Swarzędz bieg 1963 metry
113 Bartosz Lisiak 1983 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
114 Setha Long-Kucharczyk 1970 Murowana Goślina bieg na 10km
115 Radosłąw Ludzkowski 1982 Murowana Goślina Sportowa Murowana bieg na 10km
116 Krystyna Maćkowiak 1956 Długa Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina NW5km
117 Joanna Mączyńska 1990 Poznań 1990 bieg na 10km
118 Renata Madaj 1965 Murowana Goślina Madaj Team NW5km
119 Paweł Madaj 1964 Murowana Goślina Madaj Team bieg na 10km
120 Wanda Majchrzak 1977 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
121 Seweryn Marcinkowski 2000 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
122 Jakub Mazurkiewicz 2000 Murowana Goślina bieg na 10km
123 Marcin Mazurkiewicz 1978 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
124 Tadeusz Małysz 1959 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
125 Aleksandra Michalska 2000 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
126 Jacek Mituta 1978 Połajewo KB Gmina Czarnków bieg na 10km
127 Tomasz Modrzejewski 1979 Rakownia KB Gepard Murowana Goślina bieg na 10km
128 Patryk Molecki 1997 Janowiec Wlkp bieg 1963 metry
129 Kamil Molenda 1982 Murowana Goślina dkms.pl bieg 1963 metry
130 Werka Motyl 1993 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
131 Dorota Motyl 1965 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
132 Dawid Młynarczak 2001 Czerwonak ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
133 Barbara Nadolska 1985 Murowana Goślina Sks Oborniki bieg na 10km
134 Damian Nadolski 1987 Murowana Goślina endoholics bieg na 10km
135 Jolanta Nawrocka 1958 Murowana Goślina NW5km
136 Paweł Niedzielski 1983 Oborniki KS EXTREME TEAM OBORNIKI bieg na 10km
137 Joanna Nielipińska 2001 Mu ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
138 Agnieszka Niewczas-Stefańska 1971 Murowana Goślina Ciastki.pz bieg na 10km
139 Maja Nowak 2005 Murowana Goślina bieg 1963 metry
140 Irmina Nowak 1989 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg 1963 metry
141 Stefan Ogorzałek 1988 Murowana Goślina KS <3 NATALIA / Park Dzieje bieg na 10km
142 Martyna Owczarzak 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
143 Marcin Pachowicz 1984 Poznań Husaria Race Team bieg na 10km
144 Jonasz Palacz 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
145 Franciszek Paszkiewicz 2002 Murowana Goślina bieg 1963 metry
146 Katarzyna Paszkiewicz 1964 Murowana Goślina NW5km
147 Józef Paszkiewicz 1990 Murowana goślina bieg na 10km
148 Dominik Paszkiewicz 1995 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
149 Maciej Paszkiewicz 1962 Murowana Goślina bieg na 10km
150 Szymon Pędziński 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
151 Mikołaj Piasecki 1993 Puszczykowo Dirty Sparrows bieg na 10km
152 Robert Pietek 1972 Murowana Goślina Ofix.pl Bike Team bieg na 10km
153 Sebastian Pol 1987 Rakownia bieg na 10km
154 Michał Pomin 1990 Janowiec Wielkopolski addicted2fun bieg na 10km
155 Paweł Pomin 1992 Murowana Goślina addicted2fun bieg na 10km
156 Łukasz Prętki 1990 Poznań Faworyci Bukmacherów bieg na 10km
157 Anna Prymas 1996 Potasze NW5km
158 Iwona Prymas 1996 Potasze NW5km
159 Przemysław Prymas 1966 Potasze NW5km
160 Justyna Przybylak-Torba 1979 Suchy Las bieg 1963 metry
161 Bartosz Przybysz 1984 Murowana Goślina bieg na 10km
162 Beata Płażalska 1980 Skoki bieg na 10km
163 Justyna Radomska 1976 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
164 Paweł Radomski 1975 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
165 Jędrzej Radomski 2005 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
166 Dominika Ratajczak 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
167 Beata Ratajczak 1977 Bolechowo Osiedle niezrzeszony - amator bieg na 10km
168 Beata Robak 1971 Murowana Goslina NW5km
169 Karolina Rogalska 1980 Mur. Goślina bieg na 10km
170 Przemysław Rogalski 1980 Murowana Goślina bieg na 10km
171 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec bieg na 10km
172 Wojciech Rorot 1973 Biedrusko bieg na 10km
173 Agata Rorot 2003 Biedrusko bieg 1963 metry
174 Marcin Rozmiarek 1978 Poznań bieg na 10km
175 Anna Rumińska 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
176 Adam Rybicki 1977 poznań bieg na 10km
177 Paulina Rychlewska 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
178 Marcin Sawicki 1977 Murowana Goślina bieg na 10km
179 Maja Schraube 2000 Murowana Goślina bieg na 10km
180 Marcel Schulz 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
181 Michał Sell 2001 Promnice ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
182 Kamil Sikorski 1987 Murowana Goślina bieg na 10km
183 Lech Stabrowski 1979 Poznań bieg na 10km
184 Robert Stachowiak 1986 Uchorowo bieg na 10km
185 Marek Stankowiak 1964 Nowy TOMYŚL NW5km
186 Karolina Statnik-Reich 1980 Biedrusko bieg na 10km
187 Małgorzata Stawińska 1971 Poznań PARK DZIEJE NW5km
188 Maria Stawińska 1994 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
189 Piotr Stawiński 1966 Poznań PARK DZIEJE bieg na 10km
190 Piotr Stawiński 1995 Poznań bieg na 10km
191 Alina Strugarek 1969 Murowana Goślina bieg na 10km
192 Kuba Strugarek 1990 Murowana Goślina bieg na 10km
193 Katarzyna Strzelczyk 1983 Murowana Goślina bieg na 10km
194 Krzysztof Sznajder 1987 Skoki Hart Skoki bieg na 10km
195 Paula Szóstek-Palacz 1992 Murowana Goślina bieg na 10km
196 Radosław Szpot 1983 Murowana Goślina Przedszkole Smocze Wzgórze bieg 1963 metry
197 Elzbieta Szymczak 1959 Murowana Goślina Team ILT bieg na 10km
198 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie NW5km
199 Bartosz Tabat 1984 Murowana Goślina KB Katorżnik Murowana Goślina bieg na 10km
200 Damian Torba 1986 Poznań KKS LECH POZNAŃ bieg na 10km
201 Michał Torba 1976 Suchy Las bieg na 10km
202 Mateusz Tyll 1999 Skoki bieg na 10km
203 Aldona Wachowska 1962 Poznań NW5km
204 Antonina Wachowska 2005 Poznań NW5km
205 Tomasz Wachowski 1960 Poznań NW5km
206 Klaudia Walkowiak 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
207 Michał Walkowiak 2000 Bolechówko ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
208 Adam Widerowski 2001 Czerwonak ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
209 Adam Widziński 1985 Poznań Sympatyczny Salon Optyczny bieg na 10km
210 Sylwia Wiśniewska 1976 Murowana Goślina bieg na 10km
211 Olivier Wojciechowski 2001 Murowana Goślina ZS Bolechowo KLASA WOJSKOWA bieg na 10km
212 Adriana Wojtkowiak 1985 Murowana Goslina PARK DZIEJE bieg na 10km
213 Joanna Woźniak 1992 Skórzewo addicted2fun bieg na 10km
214 Piotr Wrotynski 1969 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
215 Katarzyna Zawal 1992 Murowana Goślina Dirty Sparrows bieg na 10km
216 Stanisław Zawisła 1951 Plewiska Marsz Po Zdrowie NW5km
217 Zenon Zenon Modrzejewski 1952 Rakownia NW5km
218 Anna Zięba 1977 Murowana Goślina bieg na 10km
219 Anna Zwolankiewicz 1991 Murowana Goślina bieg na 10km
220 Anka Zyffert 1984 Poznań bieg na 10km
221 Katarzyna Łatyszew 1974 Murowana Goślina KB Gepard Murowana Goślina NW5km
222 Maria Łęcka 1968 Murowana Goślina PARK DZIEJE NW5km
223 Jadwiga Łęcka 2007 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg 1963 metry
224 Tomasz Łęcki 1966 Murowana Goślina PARK DZIEJE bieg na 10km
225 Tymoteusz Łukaszyk 1987 Murowana Goślina bieg 1963 metry
226 Agnieszka Łużna 1996 Murowana Goślina bieg na 10km