"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - Dąbrówka

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Dystans
1 Klaudia Łukaszewska 2001 Poznań Motylarnia 1963m
2 Krzysztof Andrusieczko 1991 Pobiedziska 10km
3 Anna Banowska 2005 Poznań Motylarnia 1963m
4 Tosia Bederska 2006 Poznań Motylarnia 1963m
5 Olivia Berlik 2006 Poznań Motylarnia 1963m
6 Katarzyna Bielawska 2003 Poznań Motylarnia 5km NW
7 Joanna Bloch 1997 Poznań 1963m
8 Agnieszka Bloch 2000 Poznań Motylarnia 1963m
9 Adam Bogucki 1993 Stęszew 10km
10 karolina Bucko 1973 Kiekrz Tarnowo Podgórne Biega 10km
11 Emilia Chwaliszewska 2006 Poznań Motylarnia 1963m
12 Maria Cierzniak 2000 Poznań Motylarnia 1963m
13 Izabela Cierzniak 2001 Poznań 1963m
14 Tomasz Cyfert 1971 Luboń 1963m
15 Agnieszka Cyfert 2006 Luboń Motylarnia 1963m
16 Joanna Cyfert 2006 Luboń Motylarnia 1963m
17 Emilia Długosz 2006 Luboń Motylarnia 1963m
18 Agnieszka Długosz 2001 Luboń 10km
19 karolina filip 1976 swarzedz filipsy 1963m
20 mirek filip 1975 swarzedz filipsy 10km
21 Gabrysia Filip 2001 Swarzędz 1963m
22 Asia Gabryel 2006 Dopiewo Motylarnia 5km NW
23 Teresa Gąsiorek 2006 Luboń Motylarnia 1963m
24 Amelia Gmur 2002 Dąbrówka Motylarnia 1963m
25 Justyna Gosk 2006 Rokietnica Motylarnia 1963m
26 Zuzanna Grabowska 2001 Zakrzewo Motylarnia 5km NW
27 Ola Grządzielska 2006 Poznań Motylarnia 1963m
28 Konrad Grzegorzewski 1979 Dąbrówka 4Fiter 10km
29 Zosia Grzybek 2005 Dąbrówka 1963m
30 Zofia Grzybek 2005 Dąbrówka Motylarnia 1963m
31 Marcin Gładyś 1974 Paledzie DK Dąbrówka 1963m
32 Maria Gładyś 2006 Dąbrówka Motylarnia 1963m
33 Matylda Hajduk 2006 Dąbrówka Motylarnia 1963m
34 Barbara Hudziak 2006 Tulce Motylarnia 1963m
35 Hubert Jabłoński 2002 Palędzie 1963m
36 Paweł Jabłoński 1978 Palędzie 1963m
37 Alicja Jackowiak 2004 Poznań Motylarnia 1963m
38 Agnieszka Jackowiak 2003 Poznań Motylarnia 1963m
39 Julia Jackowiak 2002 Poznań 1963m
40 Tomasz Jankiewicz 1976 Palędzie 1963m
41 Zuzanna Janyga 2006 Poznań Motylarnia 1963m
42 Zosia Janyga 2006 Poznań Motylarnia 1963m
43 Lucyna Jędrzejczak 2006 Poznań Motylarnia 1963m
44 Agnieszka Jędrzejczak 1981 Poznań 1963m
45 Paweł Kaczmarek 1995 Poznań 1963m
46 Agnieszka Kaczmarek 2001 Poznań Motylarnia 1963m
47 Ola Kajdasz 2006 Dąbrówka Motylarnia 5km NW
48 Małgorzata Kajdasz 1974 Dąbrówka 5km NW
49 Halina Kajdasz 1954 Murowana Goślina 5km NW
50 Katarzyna Kania 2005 Luboń Motylarnia 1963m
51 Zuzanna Karasiewicz 1999 Oborniki Motylarnia 1963m
52 Zuzanna Klotzka 1997 Poznań Motylarnia 1963m
53 Antonina Koczorowska 2006 Dąbrówka Motylarnia 1963m
54 Maja Konecka 2006 Dąbrówka Motylarnia 5km NW
55 Amelia Kręc 2004 Komorniki Motylarnia 1963m
56 Eliza Kręc 2006 Komorniki Motylarnia 1963m
57 Jan Krejacic 2001 Zakrzewo 1963m
58 Róża Krygowska 2006 Poznań Motylarnia 1963m
59 Julia Kłodzińska 2000 Oborniki 1963m
60 Basia Macuga 2006 Skórzewo Motylarnia 5km NW
61 Anna Mądrzak 1992 Poznań 10km
62 Marysia Malec 2006 Poznań Motylarnia 1963m
63 Maria Mikołajczak 2003 Poznań Motylarnia 5km NW
64 Dominika Miziniak 1994 Poznań 10km
65 Andrzej Miziniak 1962 Konin 10km
66 Weronika Mrowińska 2004 Poznań Motylarnia 1963m
67 Maja Nadarzyńska 2003 Dąbrówka Motylarnia 1963m
68 Karolina Najder 2006 Luboń Motylarnia 5km NW
69 Marcianna Niezgodzka 2004 Oborniki Motylarnia 1963m
70 Zosia Nowacka 2006 Gowarzewo Motylarnia 1963m
71 Edyta Nowaczyk 1970 Leszno 10km
72 Zbigniew Nowaczyk 1970 Leszno 10km
73 Łukasz Olko 1986 Skórzewo 10km
74 Edyta Olko 1986 Skórzewo 1963m
75 Anna Paczkowska 2006 Dąbrówka Motylarnia 1963m
76 Monika Pająk 1982 Skórzewo Mamy-Biegamy 10km
77 Weronika Pawłowska 1997 Plewiska Motylarnia 5km NW
78 andrzej pawłowski 1956 plewiska Plewiska 10km
79 Magdalena Pełka 2006 Dąbrówka Motylarnia 1963m
80 Wiktoria Pietrzak 2006 Poznań Motylarnia 1963m
81 Wiktoria Popczyk 2006 Poznań Motylarnia 1963m
82 Wojciech Prager 1979 Poznań tupiące giry 10km
83 Józef Prager 1999 Poznań tupiące giry 10km
84 Stanisława Prager 2000 Poznań tupiące giry 10km
85 Izaak Prager 2001 Poznań tupiące giry 10km
86 Roch Prager 1998 Poznań tupiące giry 10km
87 Tosia Przybylska 2006 Poznań Motylarnia 1963m
88 Maria Purol 2006 Dąbrówka Motylarnia 1963m
89 Piotr Purol 1971 Dąbrówka 10km
90 Joanna Radoła 2000 Poznań Motylarnia 5km NW
91 Paula Roszkiewicz 2002 Rożnowo Motylarnia 1963m
92 Julia Rudnicka 2005 Zakrzewo Motylarnia 1963m
93 Joanna Rudnicka 1977 Zakrzewo 1963m
94 Zosia Sawicka 2006 Poznań Motylarnia 1963m
95 Michał Sawicki 1980 Poznań 1963m
96 Zuzia Siejek 2006 Poznań Motylarnia 1963m
97 Regina Sobaniec 2006 Dąbrówka Motylarnia 1963m
98 Agnieszka Sobisiak 1971 Dąbrowa Bez spiny 10km
99 Ola Sołtysiak 2006 Poznań Motylarnia 1963m
100 Mariusz Staruch 1981 Poznań 10km