Lista startowa - III Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwiskosortuj rosnąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Dorota Zubel 1987 Wągrowiec Polinova
2 Jolanta Żeglarska 1972 Wągrowiec
3 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl
4 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega
5 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega
6 Leszek Urbański 1979 Plewiska
7 Paulina Urbańska 1978 Plewiska
8 Mateusz Tyll 1999 Skoki Nowak Run ZS1 Wągrowiec
9 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha - łączy nas bieganie
10 Paweł Szymański 1980 Leszno
11 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak
12 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA
13 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec LZS Wiatrowo
14 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Rakownia
15 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec
16 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje Biegający Wagrowiec
17 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Polinova
18 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina
19 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA
20 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
21 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec
22 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
23 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki
24 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
25 Regina Pydyn 1962 Złotów
26 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń
27 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne
28 Robert Przybylski 1978 Poznań
29 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
30 Jarosław Plebański 1985 Śrem
31 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
32 Mariusz Pankowski 1983 Wągrowiec Polinova
33 Joanna Oleśków-Szłapka 1977 Plewiska All for body
34 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
35 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run
36 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko
37 Adrianna Mściwujewska 1996 Białystok
38 Michał Morawski 1992 Żnin
39 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec
40 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegają
41 SZYMON KUKUŁA 1994 Oborniki
42 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec
43 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA
44 Krzysztof Kronkowski 1981 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
45 Anna Kozielczyk 1983 Skoki Hart Skoki
46 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony
47 Marek Kościelniak 1977 Poznań Muaj Running Team
48 Dariusz Konarczak 1984 Niepruszewo KS Hades Poznań
49 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
50 Monika Kolber 1986 Gniezno
51 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec
52 Natalia Kluj 1992 Wągrowiec
53 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec
54 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run
55 Mateusz Karasiewicz 1988 Murowana Goślina
56 Katarzyna Jędrowska 1990 Kiekrz KS Hades Poznań
57 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec Polinova
58 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl
59 Jola Hojan 1984 Kiekrz
60 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz
61 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega
62 Robert Gehrke 1987 Chodzież PCH_RUN
63 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki
64 Adam Frackowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają / i-Sport
65 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ
66 Michał Fojutowski 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec
67 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec
68 JAROSŁAW DZIURKA 1979 Skoki
69 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań
70 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
71 Marlena Drajerczak 1978 Poznań
72 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań
73 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań
74 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina
75 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
76 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol
77 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
78 Patryk Burzyński 1975 Poznań
79 Agnieszka Brudło 1990 Rakoniewice
80 Kazimierz Bresiński 1965 Wągrowiec
81 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec
82 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki
83 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA
84 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA
85 Przemysław Belka 1980 Skoki
86 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA
87 Artur Baturo 1968 Potasze FTI Racing Team
88 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
89 Mirosław Baranowski 1969 Katowice
90 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko
91 Krystian Antkowiak 1985 Dachowa
92 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań