Lista startowa - III Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miastosortuj malejąco Klub sportowy
1 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje Biegający Wagrowiec
2 Adrianna Mściwujewska 1996 Białystok
3 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega
4 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń
5 Robert Gehrke 1987 Chodzież PCH_RUN
6 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ
7 Krystian Antkowiak 1985 Dachowa
8 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA
9 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol
10 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
11 Monika Kolber 1986 Gniezno
12 Mirosław Baranowski 1969 Katowice
13 Katarzyna Jędrowska 1990 Kiekrz KS Hades Poznań
14 Jola Hojan 1984 Kiekrz
15 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz
16 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko
17 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
18 Paweł Szymański 1980 Leszno
19 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA
20 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA
21 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega
22 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl
23 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina
24 Mateusz Karasiewicz 1988 Murowana Goślina
25 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina
26 Dariusz Konarczak 1984 Niepruszewo KS Hades Poznań
27 SZYMON KUKUŁA 1994 Oborniki
28 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko
29 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega
30 Paulina Urbańska 1978 Plewiska
31 Leszek Urbański 1979 Plewiska
32 Joanna Oleśków-Szłapka 1977 Plewiska All for body
33 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne
34 Artur Baturo 1968 Potasze FTI Racing Team
35 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań
36 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań
37 Robert Przybylski 1978 Poznań
38 Marlena Drajerczak 1978 Poznań
39 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
40 Adam Frackowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają / i-Sport
41 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony
42 Patryk Burzyński 1975 Poznań
43 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
44 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań
45 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
46 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
47 Marek Kościelniak 1977 Poznań Muaj Running Team
48 Agnieszka Brudło 1990 Rakoniewice
49 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Rakownia
50 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run
51 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
52 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run
53 Przemysław Belka 1980 Skoki
54 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki
55 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki
56 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki
57 JAROSŁAW DZIURKA 1979 Skoki
58 Anna Kozielczyk 1983 Skoki Hart Skoki
59 Mateusz Tyll 1999 Skoki Nowak Run ZS1 Wągrowiec
60 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
61 Jarosław Plebański 1985 Śrem
62 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegają
63 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań
64 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl
65 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Polinova
66 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec
67 Dorota Zubel 1987 Wągrowiec Polinova
68 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec
69 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
70 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec
71 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA
72 Jolanta Żeglarska 1972 Wągrowiec
73 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec LZS Wiatrowo
74 Michał Fojutowski 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec
75 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA
76 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
77 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec
78 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec
79 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec
80 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec Polinova
81 Krzysztof Kronkowski 1981 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
82 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
83 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec
84 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec
85 Mariusz Pankowski 1983 Wągrowiec Polinova
86 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA
87 Kazimierz Bresiński 1965 Wągrowiec
88 Natalia Kluj 1992 Wągrowiec
89 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha - łączy nas bieganie
90 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak
91 Michał Morawski 1992 Żnin
92 Regina Pydyn 1962 Złotów