Lista startowa - III Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy
1 Adam Frackowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają / i-Sport
2 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec Polinova
3 Adrianna Mściwujewska 1996 Białystok
4 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA
5 Agnieszka Brudło 1990 Rakoniewice
6 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
7 Anna Kozielczyk 1983 Skoki Hart Skoki
8 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
9 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje Biegający Wagrowiec
10 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec
11 Artur Baturo 1968 Potasze FTI Racing Team
12 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
13 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań
14 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl
15 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega
16 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ
17 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina
18 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony
19 Dariusz Konarczak 1984 Niepruszewo KS Hades Poznań
20 Dorota Zubel 1987 Wągrowiec Polinova
21 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec
22 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA
23 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne
24 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha - łączy nas bieganie
25 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań
26 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec
27 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA
28 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina
29 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki
30 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki
31 JAROSŁAW DZIURKA 1979 Skoki
32 Jarosław Plebański 1985 Śrem
33 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega
34 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
35 Joanna Oleśków-Szłapka 1977 Plewiska All for body
36 Jola Hojan 1984 Kiekrz
37 Jolanta Żeglarska 1972 Wągrowiec
38 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki
39 Katarzyna Jędrowska 1990 Kiekrz KS Hades Poznań
40 Kazimierz Bresiński 1965 Wągrowiec
41 Krystian Antkowiak 1985 Dachowa
42 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Rakownia
43 Krzysztof Kronkowski 1981 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
44 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec
45 Leszek Urbański 1979 Plewiska
46 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol
47 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko
48 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
49 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegają
50 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega
51 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań
52 Marek Kościelniak 1977 Poznań Muaj Running Team
53 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl
54 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run
55 Mariusz Pankowski 1983 Wągrowiec Polinova
56 Marlena Drajerczak 1978 Poznań
57 Mateusz Karasiewicz 1988 Murowana Goślina
58 Mateusz Tyll 1999 Skoki Nowak Run ZS1 Wągrowiec
59 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec
60 Michał Morawski 1992 Żnin
61 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec LZS Wiatrowo
62 Michał Fojutowski 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec
63 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak
64 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
65 Mirosław Baranowski 1969 Katowice
66 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA
67 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA
68 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA
69 Monika Kolber 1986 Gniezno
70 Natalia Kluj 1992 Wągrowiec
71 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec
72 Patryk Burzyński 1975 Poznań
73 Paulina Urbańska 1978 Plewiska
74 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń
75 Paweł Szymański 1980 Leszno
76 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań
77 Przemysław Belka 1980 Skoki
78 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz
79 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
80 Regina Pydyn 1962 Złotów
81 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec
82 Robert Przybylski 1978 Poznań
83 Robert Gehrke 1987 Chodzież PCH_RUN
84 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
85 SZYMON KUKUŁA 1994 Oborniki
86 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec
87 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
88 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko
89 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
90 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Polinova
91 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
92 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run