Lista startowa - III Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy
1 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
2 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań
3 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina
4 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
5 Regina Pydyn 1962 Złotów
6 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
7 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA
8 Kazimierz Bresiński 1965 Wągrowiec
9 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony
10 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec
11 Artur Baturo 1968 Potasze FTI Racing Team
12 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
13 Mirosław Baranowski 1969 Katowice
14 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina
15 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
16 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl
17 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko
18 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań
19 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
20 Jolanta Żeglarska 1972 Wągrowiec
21 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegają
22 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
23 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA
24 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ
25 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki
26 Patryk Burzyński 1975 Poznań
27 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec
28 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
29 Joanna Oleśków-Szłapka 1977 Plewiska All for body
30 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Polinova
31 Marek Kościelniak 1977 Poznań Muaj Running Team
32 Adam Frackowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają / i-Sport
33 Marlena Drajerczak 1978 Poznań
34 Robert Przybylski 1978 Poznań
35 Paulina Urbańska 1978 Plewiska
36 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec
37 JAROSŁAW DZIURKA 1979 Skoki
38 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki
39 Leszek Urbański 1979 Plewiska
40 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
41 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko
42 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA
43 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań
44 Paweł Szymański 1980 Leszno
45 Przemysław Belka 1980 Skoki
46 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA
47 Krzysztof Kronkowski 1981 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
48 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Rakownia
49 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega
50 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec
51 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne
52 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań
53 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz
54 Mariusz Pankowski 1983 Wągrowiec Polinova
55 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA
56 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA
57 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki
58 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha - łączy nas bieganie
59 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje Biegający Wagrowiec
60 Anna Kozielczyk 1983 Skoki Hart Skoki
61 Dariusz Konarczak 1984 Niepruszewo KS Hades Poznań
62 Jola Hojan 1984 Kiekrz
63 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec
64 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec LZS Wiatrowo
65 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
66 Krystian Antkowiak 1985 Dachowa
67 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec
68 Jarosław Plebański 1985 Śrem
69 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl
70 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol
71 Monika Kolber 1986 Gniezno
72 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run
73 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
74 Robert Gehrke 1987 Chodzież PCH_RUN
75 Dorota Zubel 1987 Wągrowiec Polinova
76 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń
77 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak
78 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run
79 Mateusz Karasiewicz 1988 Murowana Goślina
80 Michał Fojutowski 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec
81 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega
82 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec
83 Agnieszka Brudło 1990 Rakoniewice
84 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec
85 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec Polinova
86 Katarzyna Jędrowska 1990 Kiekrz KS Hades Poznań
87 Michał Morawski 1992 Żnin
88 Natalia Kluj 1992 Wągrowiec
89 SZYMON KUKUŁA 1994 Oborniki
90 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega
91 Adrianna Mściwujewska 1996 Białystok
92 Mateusz Tyll 1999 Skoki Nowak Run ZS1 Wągrowiec