Lista startowa - III Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowysortuj malejąco
1 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań
2 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec
3 Marlena Drajerczak 1978 Poznań
4 Robert Przybylski 1978 Poznań
5 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec
6 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Rakownia
7 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń
8 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec
9 Przemysław Belka 1980 Skoki
10 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina
11 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki
12 Michał Morawski 1992 Żnin
13 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
14 Mateusz Karasiewicz 1988 Murowana Goślina
15 Jolanta Żeglarska 1972 Wągrowiec
16 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki
17 SZYMON KUKUŁA 1994 Oborniki
18 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec
19 Paweł Szymański 1980 Leszno
20 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec
21 Mirosław Baranowski 1969 Katowice
22 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec
23 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina
24 JAROSŁAW DZIURKA 1979 Skoki
25 Paulina Urbańska 1978 Plewiska
26 Patryk Burzyński 1975 Poznań
27 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne
28 Adrianna Mściwujewska 1996 Białystok
29 Jola Hojan 1984 Kiekrz
30 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
31 Leszek Urbański 1979 Plewiska
32 Agnieszka Brudło 1990 Rakoniewice
33 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań
34 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec
35 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec
36 Krystian Antkowiak 1985 Dachowa
37 Jarosław Plebański 1985 Śrem
38 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz
39 Kazimierz Bresiński 1965 Wągrowiec
40 Monika Kolber 1986 Gniezno
41 Natalia Kluj 1992 Wągrowiec
42 Regina Pydyn 1962 Złotów
43 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań
44 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony
45 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA
46 Robert Gehrke 1987 Chodzież PCH_RUN
47 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega
48 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega
49 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega
50 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki
51 Anna Kozielczyk 1983 Skoki Hart Skoki
52 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
53 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl
54 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl
55 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje Biegający Wagrowiec
56 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
57 Krzysztof Kronkowski 1981 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
58 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
59 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegają
60 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA
61 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA
62 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA
63 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA
64 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA
65 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
66 Michał Fojutowski 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec
67 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak
68 Artur Baturo 1968 Potasze FTI Racing Team
69 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko
70 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko
71 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
72 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
73 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
74 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec LZS Wiatrowo
75 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań
76 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol
77 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
78 Adam Frackowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają / i-Sport
79 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Polinova
80 Dorota Zubel 1987 Wągrowiec Polinova
81 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec Polinova
82 Mariusz Pankowski 1983 Wągrowiec Polinova
83 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
84 Dariusz Konarczak 1984 Niepruszewo KS Hades Poznań
85 Katarzyna Jędrowska 1990 Kiekrz KS Hades Poznań
86 Marek Kościelniak 1977 Poznań Muaj Running Team
87 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run
88 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run
89 Mateusz Tyll 1999 Skoki Nowak Run ZS1 Wągrowiec
90 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ
91 Joanna Oleśków-Szłapka 1977 Plewiska All for body
92 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha - łączy nas bieganie