Lista startowa - III Półmaraton Wągrowiec Skoki

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Przemysław Andrzejewski 1980 Poznań WK Poznań
2 MACIEJ Antkowiak 1979 Oborniki Kuna Kowanówko
3 Krystian Antkowiak 1985 Dachowa
4 Mirosław Baranowski 1969 Katowice
5 Tomasz Bartkowiak 1986 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
6 Artur Baturo 1968 Potasze FTI Racing Team
7 Mirosław Bednarski 1973 Wągrowiec WATAHA
8 Przemysław Belka 1980 Skoki
9 Agnieszka Borkowska 1983 Wągrowiec WATAHA
10 Jarosław Borkowski 1983 Wągrowiec WATAHA
11 Katarzyna Borowczyk 1983 Skoki Hart Skoki
12 Małgorzata Bresińska 1968 Wągrowiec
13 Kazimierz Bresiński 1965 Wągrowiec
14 Agnieszka Brudło 1990 Rakoniewice
15 Patryk Burzyński 1975 Poznań
16 Lukasz Bychowiec 1986 Gniezno Tip-Topol
17 Joanna Bychowiec 1985 Gniezno Tip-Topol
18 Wiesław Chojniak 1973 Poznań
19 Jarosław Chruścicki 1969 Murowana Goślina
20 Henryk Chwiałkowski 1956 Poznań
21 Bartosz Chwiałkowski 1982 Poznań
22 Marlena Drajerczak 1978 Poznań
23 Roman Dreger 1956 Wągrowiec LZS Wiatrowo
24 Marek Duduś 1971 Sława Wielkopolska KB MANIAC Poznań
25 JAROSŁAW DZIURKA 1979 Skoki
26 Jacek Elminowski 1976 Wągrowiec
27 Michał Fojutowski 1989 Wągrowiec FC Wągrowiec
28 Daniel Fórman 1974 Chodzież LODOŻERCY_CHODZIEŻ
29 Adam Frackowiak 1978 Poznań Jeżyce Biegają / i-Sport
30 Jarosław Gąsecki 1975 Skoki
31 Robert Gehrke 1987 Chodzież PCH_RUN
32 Damian Graczyk 1982 Owińska Czerwonak Biega
33 Jola Hojan 1984 Kiekrz
34 Przemysław Hojan 1982 Kiekrz
35 Damian Ignaczak 1986 Wągrowiec www.kamilasuknie.pl
36 Adrianna Jaśkowiak 1990 Wągrowiec Polinova
37 Katarzyna Jędrowska 1990 Kiekrz KS Hades Poznań
38 Mateusz Karasiewicz 1988 Murowana Goślina
39 Robert Kaźmierczak 1982 Wągrowiec
40 Mariusz Kaźmierczak 1986 Roszkowo Nowak Run
41 Edyta Kluj 1990 Wągrowiec
42 Natalia Kluj 1992 Wągrowiec
43 Monika Kolber 1986 Gniezno
44 Arkadiusz Kolendo 1979 Ryczywół ROGOZIŃSKI KLUB BIEGACZA
45 Dariusz Konarczak 1984 Niepruszewo KS Hades Poznań
46 Marek Kościelniak 1977 Poznań Muaj Running Team
47 Darek Kosiorek 1967 Poznań amator - niezrzeszony
48 Anna Kozielczyk 1983 Skoki Hart Skoki
49 Krzysztof Kronkowski 1981 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
50 Mirosława Krygier 1965 Drewno KS SOKÓŁ GĄSAWA
51 Artur Kubasik 1989 Wągrowiec
52 SZYMON KUKUŁA 1994 Oborniki
53 Maciej Marciniak 1973 Szreniawa Jeżyce Biegają
54 Krzysztof Mielcarek 1979 Wągrowiec
55 Michał Morawski 1992 Żnin
56 Adrianna Mściwujewska 1996 Białystok
57 Tomasz Młodożyński 1970 Kowanówko Kuna Kowanówko
58 Łukasz Nowak 1988 Skoki Nowak Run
59 Maciej Olęderek 1969 Poznań Kuna Kowanówko
60 Joanna Oleśków-Szłapka 1977 Plewiska All for body
61 Mariusz Pankowski 1983 Wągrowiec Polinova
62 Andrzej Paziewski 1972 Kowanówko Kuna Kowanówko
63 Jarosław Plebański 1985 Śrem
64 Mieczysław Przyborowski 1959 Poznań REMET TEAM
65 Robert Przybylski 1978 Poznań
66 Grzegorz Przybysz 1982 Popowo Kościelne
67 Paweł Przywarczak 1987 Budzyń
68 Regina Pydyn 1962 Złotów
69 Rajmund Ratajczak 1962 Poznań
70 Jarosław Rogaliński 1979 Skoki
71 Waldemar Rojtek 1970 Wągrowiec Biegający Wagrowiec
72 Tomasz Rybak 1984 Wągrowiec
73 Bartek Seidler 1977 Skoki Hart Skoki
74 Grzegorz Siedlecki 1980 Margonin WATAHA
75 Danuta Skibińska-Kot 1958 Murowana Goślina
76 Wiesław Ślęzak 1977 Wągrowiec Polinova
77 Artur Stróżyk 1983 Bartodzieje Biegający Wagrowiec
78 Oktawiusz Sudoł 1985 Wągrowiec
79 Krzysztof Szczepankiewicz 1981 Rakownia
80 Michał Szczurek 1985 Wągrowiec LZS Wiatrowo
81 Monika Szmania 1981 Margonin WATAHA
82 Michał Szumann 1988 Wapno WJS Rosomak
83 Paweł Szymański 1980 Leszno
84 Grzegorz Tuński 1983 Wągrowiec Wataha - łączy nas bieganie
85 Mateusz Tyll 1999 Skoki Nowak Run ZS1 Wągrowiec
86 Paulina Urbańska 1978 Plewiska
87 Leszek Urbański 1979 Plewiska
88 Marcin Walkowiak 1995 Bolechówko Czerwonak Biega
89 Joanna Witkowska 1989 Miękowo Czerwonak Biega
90 Mariusz Wojtkowiak 1970 Mieścisko www.kamilasuknie.pl
91 Jolanta Żeglarska 1972 Wągrowiec
92 Dorota Zubel 1987 Wągrowiec Polinova