Lista startowa - VI Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy
1 Victoria Andrzejewska 2012 Tomiczki kijanki team
2 Jacek Bogin 2013 Otusz
3 Jakub Boiński 2005 Dobieżyn
4 Kinga Borowczyk 2013 Opalenica MoveRunFun
5 Jan Chałupka 2008 Wolsztyn
6 Jas Cordon Labuda 2012 Poznań
7 Samek Di Marino 2011 Poznań
8 Alicja El Bah 2011 Tarnowo Podgórne SP nr 2 w Tarnowie Podgórnym
9 Wiktor Fabian 2010 Buk
10 Aleksander Fabian 2015 Buk
11 Kuba Giera 2015 Poznań VICTORIUS
12 Adrianna Górna 2011 Opalenica
13 Adam Gołembka 2013 Buk
14 Laura Marika Grobelna 2014 Lwówek wlkp
15 Adrian Haremza 2013 Jeziorki
16 Emilia Hołyńska 2008 Zbąszynek
17 Tymon Janas 2017 Buk
18 Bartłomiej Jandy 2014 SĄTOPY
19 Emilia Jankiewicz 2016 Nowy Tomyśl
20 Ksawery Jankiewicz 2010 Nowy Tomyśl
21 Adam Jankowski 2011 Buk
22 Alan Janotta 2011 Dąbrowa
23 Alan Janotta 2011 Dąbrowa
24 Dominik Kądzielak 2008 Rogalinek DRUŻYNA SZPIKU/KAJAKI2.PL
25 Aleksander Kamiński 2010 Opalenica
26 JULIA KAŃDUŁA 2007 Szewce SP Szewce
27 Mateusz Kazimierski 2013 Buk
28 Michał Kazimierski 2011 Buk
29 Bruno Kaźmierczak 2015 Poznań Naramowice Biegają
30 FILIP Kocik 2009 BUK OTUSZ
31 WOJCIECH Kocik 2017 BUK OTUSZ
32 Justyna Kozłowska 2005 Poznań
33 Wiktoria Kozłowska 2007 Poznań #koziołki_team
34 Natan Kozłowski 2018 Poznań #koziolki_team
35 Arkadiusz KROMA 2007 Opalenica SP Opalenica
36 Grzegorz KROMA 2009 Opalenica SP Opalenica
37 Paweł Kruszniewicz 2014 Rokietnica Kruchy Team
38 Adam Kubiak 2011 Poznań
39 Weronika Kurek 2012 Opalenica
40 Aleksandra Lasik 2015 Ceradz Dolny Przedszkole Gaj Wielki
41 Gabriela Lasik 2009 Ceradz Dolny SP Ceradz Kościelny
42 Edwin Lasik 2011 Ceradz Dolny SP Ceradz Kościelny
43 Julia Michalak 2009 Otusz
44 Olga Moryl 2009 Otusz
45 Franciszek Mułkowski 2010 Opalenica SP Porażyn
46 Vincent Mułkowski 2016 Opalenica Przedszkole Porażyn
47 Marcel Nowak 2011 Wygoda
48 Igor Obrzanowski 2009 Zmość Juventus Academy Bydgoszcz
49 Bartosz Obrzanowski 2007 Zmość
50 Julia Pigla 2011 Opalenica
51 Małgorzata Pigla 2014 Opalenica
52 Małgorzata Pigla 2014 Opalenica
53 Basia Sadowska 2008 Poznań
54 Miłosz Sadowski 2015 Poznań
55 Adam Siuda 2006 Drwęsa
56 Hanna Siuda 2008 Drwęsa
57 Lilianna Skorlinska 2014 Wojnowice
58 Fabian Skorlinski 2016 Wojnowice
59 Józef Stopyra 2007 Dobieżyn
60 Henna STRZELECKA 2011 NOWY TOMYŚL -
61 Franciszek STRZELECKI 2012 NOWY TOMYŚL -
62 Zuzanna Szpurek 2009 Buk Bukowski Klub Biegacza
63 Martyna Szpurek 2011 Buk Bukowski Klub Biegacza
64 Antoni Szuba 2013 Lusówko
65 Zofia Szuba 2010 Lusówko
66 Zofia Szulc 2012 Nowy Tomyśl
67 Jerzy Szulc 2015 Nowy Tomyśl
68 Dominik Szymyślik 2008 Poznań
69 Krystyna Słomińska 2009 Uścięcice kijanki team
70 Mateusz Słomiński 2010 Uścięcice kijanki team
71 jakub tuszyński 2015 poznań
72 Mikołaj Tylski 2011 Niepruszewo
73 Natan van der Mee 2016 Poznań gRUNwald Team Poznań
74 Stanisław Walkowiak 2004 Poznań Poznań
75 Antoni Waszak 2010 Niepruszewo
76 Filip Wechman 2012 Opalenica
77 Maja Wechman 2007 Opalenica
78 Krzysztof Winter 2015 Wiry
79 Konrad Winter 2017 Wiry