Lista startowa - VI Otuski Bieg Przełajowy

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Rywalizacja Opłata
1 Robert Adamski 1967 Luboń # DRUŻYNA SZPIKU marsz NW
2 Anita Andrzejewska 1986 Tomiczki kijanki team marsz NW
3 Maria Antczak-Kretkowska 1958 Wrzesnia marsz NW
4 Piotr Bartkowiak 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
5 Arkadiusz Bartkowiak 1991 Buk bieg
6 Przemysław Bednarek 1994 Niepruszewo Niepruszewski team bieg
7 Magdalena Biegańska 1979 Poznań bieg
8 Barbara Bogucka 1970 Rakoniewice bieg
9 Bartosz Boiński 1992 Dobieżyn Bukowski Klub Biegacza bieg
10 Kasia BOROWCZYK 1982 Opalenica MoveRunFun bieg
11 Maksymilian Bręk 1995 Buk bieg
12 Marcin Chałupka 1968 Wolsztyn Wolsztynski Klub Biegowy bieg
13 Agnieszka Ciesielska 1968 Tulce bieg
14 Remigiusz Cypel 1983 Buk Opalenicki Klub Biegacza bieg
15 Paula Cyprian 1992 Opalenica Opalenicki Klub Biegacza bieg
16 Dominik Czapracki 1976 Opalenica bieg
17 Anna Czechowicz 1968 POZNAŃ PnB bieg
18 Izabela Danielewicz 1969 Poznań bieg
19 Magdalena Danielewicz 1995 Poznań bieg
20 Monika Dolecka-Jankiewicz 1980 Nowy Tomyśl bieg
21 Magdalena Drzymała 1982 Kamieniec bieg
22 Adam Drzymała 1987 Wiktorowo Bukowski Klub Biegacza bieg
23 Krzysztof Drzymała 1960 Wiktorowo marsz NW
24 Roman Drzymała 1976 Grodzisk Wielkopolski bieg
25 Tomasz Duda 1999 Opalenica bieg
26 Agnieszka Dudek 1974 Granowo Aktywni plus marsz NW
27 Piotr Dudek 1972 Granowo marsz NW
28 Elżbieta Dworzyńska 1995 Buk bieg
29 Adam El Bah 1989 Tarnowo Podgórne bieg
30 Agnieszka Fabian 1984 Buk bieg
31 Maciej Fabian 1978 Buk bieg
32 Tomasz Fellenberg 1980 Poznań mojebieganie.pl bieg
33 Renata Frankowska 1974 Granowo bieg
34 Joanna Garstecka-Moryl 1980 Otusz bieg
35 GRZEGORZ GROSZKOWSKI 1978 NOWY TOMYSL marsz NW
36 Przemysław Grzywaczyk 1992 Lwówek #BIEGACZE bieg
37 Mateusz Gubański 1993 Śrem bieg
38 JACEK GUZEK 1976 NOWY TOMYSL marsz NW
39 Lidia Guzek 1987 Opalenica Opalenica bieg
40 Bożysław Gładyszak 1967 Poznań bieg
41 Maciej Haremza 1984 Jeziorki #BIEGACZE bieg
42 Ernest Heller 1997 Sędziny bieg
43 MARIUSZ HORNIK 1972 STĘSZEW STĘSZEW bieg
44 Jarek Jackowiak 1961 Poznań gRUNwal team Poznań bieg
45 Justyna Jandy 1980 Sątopy - marsz NW
46 Krzysztof Jandy 1950 Nowy Tomyśl marsz NW
47 JUSTYNA JÓZEFCZYK 1980 POZNAN bieg
48 Natalia Kalemba 1982 Kuślin bieg
49 Anna Kamińska 1984 Opalenica bieg
50 Bartosz Kańduła 1983 Szewce bieg
51 Sławomir Kaniuk 1970 Grodzisk Wlkp GB Wielkopolscy Biegacze bieg
52 Małgorzata Kazimierska 1984 Buk bieg
53 Piotr Kaźmierczak 1978 Poznań Naramowice Biegają bieg
54 Leszek Kiersztan 1973 Lwówek FILMOWA Lwówek bieg
55 Szymon Kleszcz 1995 Sędziny Bukowski Klub Biegacza bieg
56 Marian Kleszcz 1961 Sędziny Bukowski Klub Biegacza bieg
57 Roman Klimczyk 1973 Opalenica bieg
58 Kamil Kluczyński 1984 Opalenica MoveRunFun bieg
59 Adam Kocik 1977 Buk SKRA Otusz bieg
60 Adrianna Konieczna 1998 Stęszew bieg
61 Dariusz Konieczny 1992 Stęszew bieg
62 Aneta Kosicka 1977 Buk bieg
63 Adrian Kowal 1989 Trzciel bieg
64 Karolina Kozłowska 1983 Poznań marsz NW
65 Ewa Król 1988 Poznań bieg
66 Nicola Król 1998 Poznań bieg
67 Krzysztof Kròlik 1981 Dopieeo # DRUŻYNA SZPIKU bieg
68 KRZYSZTOF KROMA 1980 Opalenica bieg
69 Jacek Kropacz 1975 Poznań bieg
70 Michał Krotoszyński 1986 Poznań bieg
71 Grzegorz Krugiołka 1982 Pniewy Aktywnie w Pniewach marsz NW
72 Krzysztof Krzemień 1980 Poznań Run Flint Run bieg
73 Maria Ksiąg 1951 Boruja Nowa 28 marsz NW
74 Marlena Kudlińska 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza bieg
75 Monika Kupczak 1995 Buk HERNIK TEAM bieg
76 Robert Kupczak 1968 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
77 Przemysław Lecyk 1969 Buk marsz NW
78 Aleksandra Lecyk 1968 Buk marsz NW
79 Magdalena Luleczka 1985 Uścięcice kijanki team marsz NW
80 Krystian Luleczka 2003 Uścięcice kijanki team marsz NW
81 Ryszard Maciejewski 1975 Grodzisk Wielkopolski bieg
82 maciej majewski 1966 poznań ŁAZARZ POZNAŃ bieg
83 Krzysztof Matuszewski 1981 Buk brak bieg
84 Monika Michalak 1983 Otusz marsz NW
85 Agnieszka Modzelewska 1978 Opalenica marsz NW
86 Krystian Moryl 1979 Otusz bieg
87 Jędrzej Mszanowski 1982 Skrzynki 3:33 TEAM bieg
88 Asia Murawska 1992 Niegolewo MoveRunFun bieg
89 Damian Murawski 1986 Niegolewo MoveRunFun bieg
90 Marlena Mułkowska 1989 Sielinko bieg
91 Daniel Mułkowski 1984 Porażyn bieg
92 Karol Nagucki 1993 Opalenica bieg
93 Mateusz Nagucki 1985 Opalenica bieg
94 Krzysztof Nowak 1982 Wygoda bieg
95 Dariusz Nowak 1968 OTUSZ bieg
96 Agnieszka Nowakowska-Ćwikła 1972 Poznań Piątkowo na Biegowo bieg
97 Hania Pawlak 1963 Podrzewie Aktywnie w Pniewach marsz NW
98 ANDRZEJ PEMPERA 1964 BUK Bukowski Klub Morsa bieg
99 Wiesław Piątas 1957 OTUSZ bieg
100 Dorota Piątek 1964 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
101 Elzbieta Pigla 1982 Opalenica bieg
102 Agnieszka Pilujska 1982 Buk bieg
103 Magdalena Piotrowska 1980 Buk bieg
104 Katarzyna Popowicz 1995 Buk Popki Team bieg
105 Piotr Przewoźny 1983 Buk bieg
106 Krzysztof Przybylski 1982 Opalenica Aktywni plus marsz NW
107 Dominika Pyłczewska 1988 Poznań bieg
108 Magdalena Płochocka 1991 Buk bieg
109 Tomasz Rogoziński 1974 Pyzdry Bukowski Klub Biegacza bieg
110 Tomasz Siuda 1975 Drwęsa bieg
111 Magdalena Siuda 1978 Drwęsa bieg
112 Renata Skibińska 1972 Buk marsz NW
113 ALBERT SKIERŚ 1970 Zielona Góra ZAMACH W SMOLEŃSKU RAZY SZESNAŚCIE marsz NW
114 Andrzej Smyk 1969 Opalenica Bukowski Klub Biegacza bieg
115 Alicja Sobisiak 1992 Dąbrowa Bez spiny bieg
116 Tomek Stachowiak 1992 Nowy Tomyśl Pxcw bieg
117 MAREK STANKOWIAK 1964 NOWY TOMYSL marsz NW
118 Sebastian Sternal 1976 Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza bieg
119 Waldemar Stroinski 1969 Sedziny Amator bieg
120 Beata Stryjska 1968 Daszewice bieg
121 Ewelina Strzelecka 1984 Nowy Tomyśl - bieg
122 Damian Świątek 1984 Opalenica bieg
123 Agata Świątek 1993 Opalenica OSP Opalenica bieg
124 Kuba Szczęsny 1995 Buk bieg
125 Mirosława Sznycer 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
126 Anna Szpurek 1981 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
127 Marcin Szuba 1975 Lusówko bieg
128 Maria Szulc 1985 Nwoy Tomyśl bieg
129 Jacek Szymańczuk 1986 Poznań Naramowice Biegają bieg
130 Donata Szymańska 1971 Buk Bukowski Klub Biegacza marsz NW
131 Marian Szymański 1965 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
132 Roman Szymański 1966 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
133 Renata Szymyślik-Konewka 1966 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
134 Aneta Słomińska 1978 Uścięcice kijanki team marsz NW
135 Edward Tomczyk 1948 Poznań Marsz Po Zdrowie marsz NW
136 Edyta Trawińska 1982 Wiry bieg
137 DARIA TRZCIŃSKA 1994 Szczecinek bieg
138 Arkadiusz Tylski 1981 Niepruszewo bieg
139 Beata Wasik 1991 Wielka Wieś bieg
140 Małgorzata Wiśniewska 1974 Dobieżyn marsz NW
141 Weronika Wojtalak 1992 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
142 Viola Wolff 1967 Buk bieg
143 Maciej Wróbel 1992 Grodzisk Wlkp. Grodziski Klub Biegacza bieg
144 Sylwia Zgrajewska 1982 Opalenica marsz NW
145 Arkadiusz Zgrajewski 1977 Opalenica bieg
146 Robert Łagoda 1967 Poznań bieg
147 Waldemar Łakomy 1959 Buk Bukowski Klub Biegacza bieg
148 Marcin Łodyga 1981 grodzisk wlkp Grodziski Klub Biegacza bieg
149 Katarzyna Łuczak 1968 Buk marsz NW
150 Robert Łuczak 1967 Buk bieg