Lista startowa - VI Inwazja Morsujących Mikołajów

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Agnieszka Adamkiewicz 1977 Swinoujscie Morświny Świnoujście
2 Emil Adamski 1970 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
3 Sara Anczyk 1980 Legnica Legnickie Morsy
4 Katarzyna Babicka 1973 Świnoujście
5 Wanda Balcerkiewicz 1952 Gorzów Wielkopolski Morsy Myślibórz
6 BARTOSZ BARTOSIK 1989 DOBRA LZS DOBRA KURKI WODNE
7 Mirosław Basiak 1959 Stargard SKM Miedwianie
8 Jadwiga Basiak 1962 Stargard SKM Miedwianie
9 Kinga Bednarz 1979 Legnica Legnickie Morsy
10 Magdalena Białecka 1979 Myślibórz Morsy Myślibórz
11 Krzysztof Białecki 1975 Myślibörz Morsy Myślibórz
12 Robert Biernat 1974 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
13 Emilia Biernat 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
14 Andrzej Binek 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
15 Andrzej Binkowski 1961 Myślibórz Morsy Myślibórz
16 Krzysztof Biłecki 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
17 Beata Borecka 1971 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
18 Ewa Boroń 1969 Myślibórz Morsy Myślibórz
19 Adam Boroń 1963 Myślibórz Morsy Myślibórz
20 Beata Bożek-Górska 1966 Stargard SKM Miedwianie
21 Wioletta Brajer 1966 Stargard SKM Miedwianie
22 Mariusz Brodowicz 1978 Lubań Zamrożeni Lubań
23 Renata Brodowicz 1978 Lubań Zamrożeni Lubań
24 Iwona Buhcholz 1952 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
25 Mariola Byczkowska 1989 Legnica Legnickie Morsy
26 Piotr Bykowski 1979 Dobra LZS Dobra
27 Maciej Bździon 1985 Świnoujście
28 Milena Cęcak 1980 Stargard SKM Miedwianie
29 Marcin Chwiej 1982 Świnoujście Biegacze Świnoujście
30 Ewelina Ciepiela 1978 Leśna Zamrożeni Lubań
31 Jacek Ciepiela 1971 Leśna Zamrożeni Lubań
32 Zbigniew Czarkowski 1964 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
33 Piotr Czernikiewicz 1967 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
34 Agnieszka Czop 1972 Świnoujście Morświny Świnoujście
35 Krzysztof Czyżak 1970 Wolin Karmelowe Jasne i Miodowe
36 Anetta Czyżak 1969 Wolin Karmelowe Jasne i Miodowe
37 Renata Dąbrowska 1968 Myślibórz
38 Alina Danaj 1957 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
39 Robert Filipiuk 1986 Myślibórz Morsy Myślibórz
40 Robert Filipiuk 1986 Myślibórz Morsy Myślibórz
41 Beata Florczuk 1966 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
42 Krzysztof Florczuk 1961 Police Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
43 Kamila Frajdenberg 1972 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
44 Artur Fujara 1989 Świnoujście Pogoria Morsuje
45 Szymon Gabryś 2006 Troszyn
46 Wiesław Galej 1990 Swinoujscie Morświny Świnoujście
47 Mieczysława Gawriołek 1953 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
48 Jolanta Gałucha 1970 Lwówek Śląski ICE TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
49 Tomasz Gałucha 1972 Lwówek Śląski ICE TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
50 Dariusz Giermakowski 1958 Dołuje
51 Tomasz Glądała 1968 Berlin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
52 Katarzyna Gorczyca 1982 Lwówek Śląski ICE TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
53 Bogdan Gorczyca 1976 Lwowek Slaski ICE TEAM LWÓWEK ŚLĄSKI
54 Renata Hryhorowicz 1962 Świnoujście Kkub Morsświny Świnoujście
55 Łukasz Ignacenko 1991 Dobra LZS Dobra
56 Adrian Ignacenko 1990 Dobra LZS Dobra
57 Oskar Ignacenko 2005 Dobra LZS Dobra
58 Bartosz Jackowiak 1990 Mysliborz Morsy Myślibórz
59 Danuta Jadczak 1955 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
60 Waldemar Jadczak 1958 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
61 Maria Jandourkova 1965 Lubań Morsy Lubań
62 Mariusz Janowski 1962 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
63 SEBASTIAN JARZĄB 1981 PYRZYCE Morsy Myślibórz
64 Marlena Jarzyńska 1969 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
65 KRYSTIAN JASIEJKO 1972 KOZIELICE Morsy Myślibórz
66 Aleksandra Jaworska 1980 Świnoujście Biegacze Świnoujście
67 Stanisław Kaczmarczyk 1958 Stargard SKM Miedwianie
68 Helena Kaczmarczyk 1958 Stargard SKM Miedwianie
69 Mariola Kaczmarek 1971 Stargard SKM Miedwianie
70 Piotr Kalarus 1977 Legnica Legnickie Morsy
71 Robert Kaliszewski 1972 Szczecin LZS DOBRA KURKI WODNE
72 Aneta Kisły 1975 Myślibórz Morsy Myślibórz
73 Kamila Klikmunter-Binek 1971 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
74 Iza Klimowska 1976 Szczecin Morsy Banie
75 GRZEGORZ KLUSEK 1970 DOBRA LZS DOBRA KURKI WODNE
76 MARZENA KLUSEK 1965 DOBRA LZS DOBRA KURKI WODNE
77 MAGDALENA KOPCZYŃSKA 1977 DPBRA LZS Dobra
78 Małgorzata Korczyk 1950 Stargard SKM Miedwianie
79 Barbara Kowaleczko- Wójcik 1962 Stargard SKM Miedwianie
80 Agnieszka Kowieska 1969 Wołczkowo Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
81 Ireneusz Kowieski 1966 Wołczkowo Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
82 Ewa Kozak 1964 Stargard SKM Miedwianie
83 Marek Kozak 1960 Stargard SKM Miedwianie
84 Irena Kozanecka 1963 Leszno
85 Przemysław Kozanecki 1961 Leszno
86 Wojciech Kozina 1956 Libań Morsy KWISA Lubań
87 Zbyszek Kozłowski 1975 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
88 Piotr Kołyszko 1985 Świnoujście Biegacze Świnoujście
89 Oliwier Krakówka 2004 Leśna Zamrożeni Lubań
90 EWA KRAWIEC 1970 DOBRA LZS DOBRA KURKI WODNE
91 Jolanta Królikowska 1965 Golenice Morsy Myślibórz
92 Andrzej Królikowski 1963 Golenice Morsy Myślibórz
93 Anna Kroma 1987 Poznań Morsy Poznań
94 Sylwia Krużyńska 1978 Świnoujście Klub Morsów Morświny
95 Karolina Kucharska 1984 Myślibórz Morsy Myślibórz
96 Przemysław Kucharski 1982 Myślibórz Morsy Myślibórz
97 Elżbieta Kuczera 1966 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
98 Anna Kuczyńska 1969 Szczecin Szczecińsko-Policki Klub Mors im. Zbyszka Ulatowskiego
99 Wioletta Kusz 1969 Stargard SKM Miedwianie
100 Wojciech Kusz 1965 Stargard SKM Miedwianie