Lista startowa - BIEG NA POWITANIE LATA 2018

Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Opłata
1 Beata Baraniak 1973 Daszewice
2 Monika Baranowska 1980 Kościan KB SPOKO Imperial Tobacco
3 Anna Bieleń 1981 Luboń Lucky LUZers
4 Tomasz Braun 1975 Strykowo Biegający WojArt TEAM
5 Agnieszka Błaszczyk 1994 Poznań
6 Zdzisław Cieślik 1958 Gołańcz TEAM RUN GOŁAŃCZ
7 Michał Czyżewski 1990 Jastrzębsko Stare PP Team
8 Andrzej Dembina 1962 Suchy Las POZNAŃ- ski
9 Jakub Dziadek 1992 Środa Wielkopolska
10 Alicja Falkiewicz 2001 Kórnik
11 Błażej Foltyniewicz 1985 Poznań Euro Cash
12 Sebastian Franek 1977 Luboń MUAY RUNNING TEAM
13 Zofia german 1963 leszno
14 Monika Grabarczyk 1981 Daszewice MARKOWI BIEGACZE
15 Emilia Haziak 1988 Poznań
16 Piotr Ilski 1995 Poznań SA PSP Poznań
17 Katarzyna Izydorska 1982 Luboń For Run Team
18 Agnieszka Janasiak 1981 Poznań AGARUN
19 Szymon Jazy 1984 Luboń
20 Monika Kasprzyk 1973 Poznań gRUNwal team Poznań
21 Tomek Kaszyński 1978 Luboń
22 Anna Kiwertz 1979 Poznań Run Vegan TEAM
23 Krzysztof Klejbuk 1978 Pniewy
24 Marcin Kosiński 1988 Poznań KB SPOKO Imperial Tobacco
25 Magdalena Krzyżanek 1997 Opalenica
26 MARLENA KUDLIŃSKA 1987 Przyborowo Bukowski Klub Biegacza
27 Łukasz Kurasiak 1991 Kościan Euro Cash
28 Karolina Kurzyk 1979 Luboń
29 Krzysztof Lemiech 1968 Poznań Niezrzeszony
30 Anna Leporowska 1976 Środa Wielkopolska
31 Damian Libera 1981 Poznań Lucky LUZers
32 Józef Linke 1964 Mosina Krosinko Biega :-)
33 Martyna Lisek 2001 Poznań OŚ AZS POZNAŃ
34 Joanna Lorenc 1979 Luboń Janusze biegania
35 Karolina Matelska 1980 Plewiska
36 Joanna Mazurek 1988 Lubiń Kobiety Biegają
37 Marcin Michalak 1986 Poznań
38 Marcin Michalak 1986 Poznań
39 Kamila Mikła 1980 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego
40 Marcin Milian 1995 Poznań SA PSP Poznań
41 Rita Mucha 1980 Swarzedz
42 Robert Olejniczak 1965 Dopiewo Rawa Team
43 Arek Orwat 1975 Poznań Biuro Rachunkowe OR-VAT
44 Filip Pankowski 1993 Ryczywół Ryczywół
45 Piotr Parchliniak 1978 Plewiska
46 Radosław Patkowski 1986 Plewiska
47 Jacek Piasecki 1984 Luboń KB SPOKO Imperial Tobacco
48 Joanna Piątkowska-Senger 1989 Luboń
49 Tomasz Plicht 1994 Ostrzyce SA PSP Poznań
50 Witold Pniewski 1979 Luboń
51 Przemysław Pochylski 1974 Luboń Zgrupka Team
52 Monika Pogorzelska 1967 Kościan
53 Aleksander Pogorzelski 1965 Kościan
54 Arkadiusz Polaczyk 1980 Luboń
55 Artur Poszwiński 1962 Poznań Niezrzeszony
56 Magdalena Roesler 1991 Lubiechowo
57 Jacek Schmidt 1966 Poznań Puff and Run
58 Paweł Schulz 1989 Luboń SPP Team
59 Maciej Stolpe 1968 Luboń
60 Monika Świątek-Twardowska 1978 Luboń Biegaczki Szczęścia
61 Grzegorz Szkwarek 1997 Poznań SA PSP Poznań
62 Marianna Sztor 1993 Poznań Piątkowo na Biegowo
63 Adam Szuda 1986 Plewiska
64 Maciej Szudra 1986 Kościan
65 Edyta Trawińska 1982 Wiry
66 Michał Walkowiak 1982 Swarzędz
67 Karolina Winkowska 1982 Komorniki
68 Barbara Wójciak 1993 Środa Wielkopolska
69 Dominik Wójcik 1994 Poznań Pogrom Luboń
70 Agnieszka Wojtkowiak 1977 Luboń
71 Monika Zandecka 1977 Luboń Zandolowa Biega
72 Kalina Żołądkowska 1981 Środa Wlkp.
73 Maciej Żołnowski 1997 Szczecin SA PSP Poznań
74 Seweryn Żywicki 1976 Siekierki Wielkie