Lista startowa - 10 Luboński Bieg Niepodległości

Łącznie zapisanych: 643
Lp Imię Nazwiskosortuj malejąco Ur. Miasto Klub sportowy Fala
1 Damian Olejniczak 1981 Poznań SPP Team Fala 1 start 10:00
2 Magdalena Powałowska 1980 Swarzędz Fala 1 start 10:00
3 Mateusz Adamczak 1997 Luboń Fala 1 start 10:00
4 Ania Adamczyk 1978 Gołuski Fala 2 start 12:00
5 Kaya Akcelikli 1985 Poznań Fala 3 start 14:00
6 Bartosz Aleksandrowicz 1987 Września 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Poznań-Krzesiny Fala 3 start 14:00
7 Jakub Ambroży 1993 Luboń Fala 2 start 12:00
8 Joanna Ambroży 1995 Luboń Fala 2 start 12:00
9 Jakub Anioła 1977 Luboń Fala 1 start 10:00
10 Adrian Apolinarski 1988 Poznań Fala 1 start 10:00
11 Kinga Argalska 1985 Poznań Pędzące Leniwce Fala 2 start 12:00
12 Alina Arndt-Kufel 1959 Luboń Fala 2 start 12:00
13 Krystian Augustyniak 1990 Krotoszyn BÓL NIE ISTNIEJE Fala 2 start 12:00
14 Sylwester Badach 1989 Międzyrzecz Sprinterzy Sigmeo Fala 2 start 12:00
15 Dariusz Baksalary 1977 Przeźmierowo Seecom Fala 2 start 12:00
16 Mariusz Balcerek 1986 Stęszew Foka Team Fala 3 start 14:00
17 Olena Bambrowicz 1990 Jarocin Crocodigy Fala 3 start 14:00
18 Miłosz Bambrowicz 1992 Jarocin Crocodigy Fala 3 start 14:00
19 Agata Banaszak 1964 Luboń Fala 1 start 10:00
20 Anna Banaszak 1990 Tulce Sprinterzy Sigmeo Fala 2 start 12:00
21 Marcin Baranowski 1979 Luboń Cytrynowka Team Fala 2 start 12:00
22 Olga Barecka 1984 Luboń Fala 1 start 10:00
23 Darek Barecki 1983 Luboń Fala 1 start 10:00
24 Karol Bartczak 1962 Skórzewo Fala 2 start 12:00
25 Janusz Bartela 1957 Wronki Wroniecki Klub Biegacza Fala 2 start 12:00
26 Szymon Bartkowiak 1985 Dopiewiec Fala 2 start 12:00
27 Norbert Bartkowiak 1995 Środa Wielkopolska Środa Wielkopolska Fala 2 start 12:00
28 Monika Bartkowiak 1999 Poznań Wataha Łączy Nas Bieganie Fala 2 start 12:00
29 Krzysztof Bartoszak 1989 Luboń Fala 2 start 12:00
30 Joanna Bebejewska 1982 Dąbrowa Fala 1 start 10:00
31 Paweł Bednarz 1973 Mieczewo Fala 1 start 10:00
32 Alicja Bekas 1998 Poznań Fala 2 start 12:00
33 Gosia Bem 1972 Lubon Fala 2 start 12:00
34 Arnold Bernaciak 1970 Luboń Fala 2 start 12:00
35 Robert Białoszyński 1971 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Fala 2 start 12:00
36 Krzysztof Biedalak 1984 Swarzędz Fala 2 start 12:00
37 Marek Bielecki 2003 Komorniki MKS Juvenia Puszczykowo Fala 2 start 12:00
38 Magdalena Bień 1979 poznań Fala 1 start 10:00
39 Mateusz Binkowski 2004 Luboń Fala 3 start 14:00
40 Łukasz Bizan 1979 Swarzędz BIZON`S CREW Fala 3 start 14:00
41 Patryk Bobecki 1983 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Fala 3 start 14:00
42 Sylwia Boczek 1987 Poznań Fala 2 start 12:00
43 Marcin Borowicz 1975 Poznan QUAY POZNAŃ Fala 2 start 12:00
44 Dominika Borowicz 2004 Poznań ŚWIERKOWA Fala 2 start 12:00
45 Paulina Borowicz 1980 Poznań QUAY POZNAŃ Fala 2 start 12:00
46 Karol Borowski 1990 Krosno Fala 1 start 10:00
47 Damian Borsuk 1985 Poznań Fala 1 start 10:00
48 Tomasz Braun 1975 Poznań WojArt Team Fala 2 start 12:00
49 Arkadiusz Broda 1990 Luboń VEZUVIO TEAM Fala 1 start 10:00
50 Damian Brodnicki 1983 Poznań MPK Poznań / KB MANIAC Poznań Fala 2 start 12:00
51 Danuta Brodziak 1981 Mosina Fala 3 start 14:00
52 Wiesław Brodziszewski 1959 Swarzędz BRODEX TEAM SWARZĘDZ Fala 1 start 10:00
53 Małgorzata Brok 1974 Plewiska Fala 3 start 14:00
54 Piotr Broński 1987 Luboń Fala 1 start 10:00
55 Monika Brzozowska 1984 Czerwonak Czerwonak Biega Fala 3 start 14:00
56 Izabela Budna 1973 Głuchowo Lucky LUZers Fala 2 start 12:00
57 Eryk Budnik 1987 Rabowice #zaliniametyteam Fala 1 start 10:00
58 Sławomir Budziszewski 1972 Luboń Luboński Klub Biegacza Fala 2 start 12:00
59 Bartosz Budzyński 1978 Niechanowo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Fala 3 start 14:00
60 Dawid Bulczyński 1988 Poznań gRUNwald Team Poznań Fala 1 start 10:00
61 Krystian Bura 1985 Leszno #KFC RUN Fala 2 start 12:00
62 Jacek Błaszczyk 1979 Poznań Fala 1 start 10:00
63 Sławomir Choczaj 1974 Plewiska 31.Baza Lotnictwa Taktycznego Fala 1 start 10:00
64 Marcin Cholewiński 1984 Kleszczewo 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Fala 3 start 14:00
65 DOROTA CHROSTEK 1974 POZNAŃ Za linią mety Fala 2 start 12:00
66 ADAM CHROSTEK 1974 POZNAŃ Fala 2 start 12:00
67 Michał Chudziński 1976 Nochowo Chudy Team Fala 1 start 10:00
68 Łukasz Chwalisz 1990 Luboń Night Runners Fala 3 start 14:00
69 Sebastian Cieślak 1988 Śrem Night Runners Fala 3 start 14:00
70 Michał Ćwik 1987 Konin Fala 3 start 14:00
71 Robert Ćwikliński 1976 Luboń Fala 1 start 10:00
72 Alicja Czerwińska 1989 Luboń Fala 2 start 12:00
73 Stanisław Czerwiński 1998 Poznań Fala 2 start 12:00
74 Antoni Czerwiński 1989 Murowana Goślina Fala 2 start 12:00
75 Janusz Czerwiński 1957 Luboń Fala 2 start 12:00
76 Olga Czoszyk-Kawala 1980 Poznań Świerczewo Run Fala 2 start 12:00
77 Dorota Danielak 1984 Poznań Fala 1 start 10:00
78 Aleksandra Dębowska 1985 Czempiń ChampionMan Team Fala 3 start 14:00
79 Wiktor Dębowski 1987 Czempiń Goggle Pro Active Eyewear Team/ ChampionMan Team Fala 3 start 14:00
80 Przemysław Deigsler 1974 Poznań Fala 3 start 14:00
81 Przemysław Dogoński 1978 luboń 12WBOT Fala 1 start 10:00
82 Tomasz Doruch 1972 Luboń Fala 2 start 12:00
83 Jacek Drabarz 1972 Poznań Fala 3 start 14:00
84 Marta Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci Fala 2 start 12:00
85 Piotr Draber 1991 Poznań Biegacze Celebryci Fala 2 start 12:00
86 Wojciech Drozd 1986 Piznań KKS Basket Poznań Fala 3 start 14:00
87 Maria Dubicka-Latzke 1981 Poznań Huragan Szklarka Poznań Fala 2 start 12:00
88 Michał Dublaga 1989 Puszczykowo #teambiegiwlkp Fala 2 start 12:00
89 Marcin Duda 1980 Poznań 31 Baza Lotnictwa Taktycznego Fala 3 start 14:00
90 Jadwiga Duda 1957 Szamotuły #BIEGACZE Fala 2 start 12:00
91 Agnieszka Duda 1994 Poznań Fala 1 start 10:00
92 Damian Dudek 1998 Wiry Fala 1 start 10:00
93 Krystian Dudziak 1985 Luboń Fala 1 start 10:00
94 Monika Dudziak 1982 Luboń VERNITY Fala 1 start 10:00
95 Grzegorz Dudziak 1987 Mosina Night Runners Fala 3 start 14:00
96 Michał Dudziński 1990 Poznań Fala 1 start 10:00
97 Magdalena Dutka 1976 Luboń Luboń Fala 2 start 12:00
98 Piotr Dyk 1980 Luboń Fala 1 start 10:00
99 Damian Dykszak 1974 Plewiska 31 blt Fala 2 start 12:00
100 Michał Dylewski 1992 Złotniki Sprinterzy Sigmeo Fala 2 start 12:00