Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
1 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
2 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
3 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
4 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
5 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
6 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
7 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
8 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
9 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
10 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
11 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
12 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
13 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
14 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
15 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
16 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
17 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
18 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
19 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
20 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
21 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
22 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
23 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
24 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
25 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
26 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
27 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
28 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
29 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
30 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
31 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
32 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
33 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
34 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
35 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
36 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
37 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
38 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
39 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
40 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
41 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
42 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
43 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
44 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
45 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
46 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
47 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
48 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
49 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
50 Marcin Nowak 1984 Mosina tak