Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosinasortuj malejąco
1 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
2 Mikołaj Grzesiak 1989 Poznań nie
3 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
4 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
5 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
6 Jakub Tulewicz 1996 Rydzyna nie
7 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
8 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
9 Justyna Lirsz 1976 Biedrusko 1976 nie
10 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
11 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
12 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
13 Dariusz Solecki 1962 Poznań #Piątkowo na Biegowo nie
14 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
15 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
16 DAWID DZIERŻAWCZYK 1989 Śrem nie
17 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
18 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
19 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
20 Adam Noculak 1980 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
21 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
22 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
23 Marcin Mikoś 1997 Opole nie
24 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
25 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
26 Michał Nowostawski 1980 Komorniki Michał Nowostawski nie
27 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
28 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
29 DOROTA ZOWCZAK 1983 Komorniki Rawa Team nie
30 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
31 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
32 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
33 Piotr Mleczak 1957 Poznań KB DęBIEC nie
34 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
35 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
36 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
37 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
38 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
39 Mariusz Nowostawski 1973 Gjovik PonadSiebie.pl nie
40 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
41 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
42 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie
43 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
44 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
45 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
46 Damian Borkowski 1988 Ołobok Borkoś TEAM nie
47 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
48 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
49 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań nie
50 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
51 Andrzej Lamek 1970 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
52 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
53 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń Rok nie
54 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
55 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
56 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
57 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
58 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań nie
59 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
60 Mirosław Serafiński 1976 Poznań nie
61 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
62 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
63 Piotr Góralski 1980 Piaski nie
64 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
65 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Runners power nie
66 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
67 Tomasz Efinowicz 1975 Kalisz UKS Running Team nie
68 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
69 Mateusz Biniak 1983 Leszno nie
70 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
71 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
72 Tomasz Duda 1976 Sowinki Aktywna Krajenka tak
73 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
74 Marcin Nowak 1984 Mosina tak