Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imięsortuj malejąco Nazwisko Ur. Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
2 Adam Noculak 1980 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
3 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
4 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
5 Andrzej Lamek 1970 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
6 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
7 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
8 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
9 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
10 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
11 Damian Borkowski 1988 Ołobok Borkoś TEAM nie
12 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
13 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
14 Dariusz Solecki 1962 Poznań #Piątkowo na Biegowo nie
15 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
16 DAWID DZIERŻAWCZYK 1989 Śrem nie
17 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
18 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
19 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
20 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
21 DOROTA ZOWCZAK 1983 Komorniki Rawa Team nie
22 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
23 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
24 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
25 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
26 Jakub Tulewicz 1996 Rydzyna nie
27 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
28 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
29 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
30 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Runners power nie
31 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
32 Justyna Lirsz 1976 Biedrusko 1976 nie
33 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
34 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
35 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
36 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań nie
37 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
38 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
39 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
40 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
41 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
42 Marcin Mikoś 1997 Opole nie
43 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
44 Mariusz Nowostawski 1973 Gjovik PonadSiebie.pl nie
45 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
46 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
47 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
48 Mateusz Biniak 1983 Leszno nie
49 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
50 Michał Nowostawski 1980 Komorniki Michał Nowostawski nie
51 Mikołaj Grzesiak 1989 Poznań nie
52 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
53 Mirosław Serafiński 1976 Poznań nie
54 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
55 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań nie
56 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
57 Piotr Mleczak 1957 Poznań KB DęBIEC nie
58 Piotr Góralski 1980 Piaski nie
59 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
60 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
61 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie
62 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
63 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
64 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
65 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
66 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
67 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
68 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
69 Tomasz Duda 1976 Sowinki Aktywna Krajenka tak
70 Tomasz Efinowicz 1975 Kalisz UKS Running Team nie
71 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
72 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń Rok nie
73 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
74 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie