Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
2 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
3 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
4 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
5 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
6 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
7 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
8 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
9 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
10 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
11 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
12 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
13 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
14 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
15 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
16 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
17 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
18 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
19 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
20 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
21 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
22 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
23 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
24 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
25 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
26 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
27 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
28 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
29 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
30 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
31 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
32 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
33 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
34 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
35 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
36 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
37 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
38 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
39 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
40 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
41 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
42 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
43 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
44 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
45 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
46 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
47 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie