Lista startowa - "Król Parku" - ultramaraton

Lp Imię Nazwisko Ur.sortuj malejąco Miasto Klub sportowy Mieszkaniec Gminy Mosina
1 Piotr Mleczak 1957 Poznań KB DęBIEC nie
2 Dariusz Solecki 1962 Poznań #Piątkowo na Biegowo nie
3 Maciej Koszarek 1967 Poznań nie
4 Andrzej Lamek 1970 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
5 PIOTR MUSIELAK 1970 POZNAŃ PGB Sortowa Paczka P-Ń 56 nie
6 Zbigniew Bukalski 1970 Luboń Rok nie
7 Dariusz Olszewski 1970 Poznan Dom piwa biega nie
8 Lech Przywecki 1971 Kościan KOŚCIAN TEAM / KP PSP RAWICZ nie
9 Przemysław Peters 1972 Murowana Goślina nie
10 Mariusz Nowostawski 1973 Gjovik PonadSiebie.pl nie
11 Jarosław Pazoła 1973 Śrem Runners power nie
12 Przemo Kózka` 1973 Skórzewo drużyna w nie
13 Katarzyna Daniuk 1973 Poznań nie
14 Rafał Wachowiak 1973 Kościan Kościan Team nie
15 Edyta Józefowicz 1974 Kościan Kościan Team nie
16 Łukasz Wojtasik 1974 Nowa Sól Nowosolska Grupa Biegowa nie
17 Tomasz Efinowicz 1975 Kalisz UKS Running Team nie
18 Wojciech Piasecki 1975 Czempiń ChampionMan Team nie
19 Tomasz Duda 1976 Sowinki Aktywna Krajenka tak
20 Justyna Lirsz 1976 Biedrusko 1976 nie
21 Dariusz Kolaczynski 1976 Lipno Da-Ko nie
22 Tomasz Przybylski 1976 Borówiec TRI TOMAJ nie
23 Mirosław Serafiński 1976 Poznań nie
24 Jakub Taszarek 1976 Mrowino nie
25 Rafał Wachowiak 1977 Kobylin Da-Ko nie
26 Grzegorz Hoffmann 1977 Czempiń Kościan Team nie
27 Danka Powałowska 1978 Gniezno Słynni Kenijczycy nie
28 Artur Dominiak 1978 Gniezno nie
29 Jakub Kucharski 1979 Gruszczyn jku1979 nie
30 BARTOSZ SZYMANIAK 1979 Kościan Kościan Team nie
31 Jędrzej Skrzypczak 1979 Poznań nie
32 Katarzyna Milewski 1979 Robakowo pozytywnie zakręceni nie
33 Piotr Góralski 1980 Piaski nie
34 PAWEŁ SZYMANSKI 1980 Leszno Muaj Running Team nie
35 Jacek Majchrzak 1980 Koscian Kościan Team nie
36 Rafał Janc 1980 Puszczykowo Grupa Biegowa Wielkopolscy Biegacze nie
37 Adam Noculak 1980 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
38 Michał Nowostawski 1980 Komorniki Michał Nowostawski nie
39 Łukasz Donaj 1981 Kościan nie
40 Agata Dorczuk 1981 Warszawa nie
41 Tomasz Nowak 1981 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
42 Bartosz Dudziak 1981 Stare Oborzyska Kościan Team nie
43 Magdalena Turek 1981 Czempiń ChampionMan Team nie
44 Marta Dorota Kwiecińska 1982 Poznań Poznań nie
45 Mateusz Kaczmarek 1982 Luboń Lucky LUZers nie
46 Mateusz Biniak 1983 Leszno nie
47 Dominik Jaskulski 1983 Poznań RTE nie
48 DOROTA ZOWCZAK 1983 Komorniki Rawa Team nie
49 Konrad Sioma 1983 Krzyszkowo Rokietnica Biega nie
50 Mikołaj Lubiński 1983 Czapury Biegam Bo Nie Lubię ... tak
51 KAROLINA KANIEWSKA 1984 POGORZELA nie
52 Andrzej Baczyński 1984 Janowiec Wielkopolski RodzinaPL nie
53 Artur Medel 1984 Poznań # DRUŻYNA SZPIKU nie
54 Przemysław Wojciechowski 1984 Czempiń ChampionMan Team nie
55 Marcin Nowak 1984 Mosina tak
56 Dawid Tritt 1984 Poznań MUAY RUNNING TEAM nie
57 Paweł Zbierajewski 1985 Poznań nie
58 Grzegorz Kowalczyk 1987 Poznań nie
59 Kamil Tysper 1988 Leszno Leszczyńscy Patrioci nie
60 Adam Olejnik 1988 Włocławek REFERICON nie
61 Damian Borkowski 1988 Ołobok Borkoś TEAM nie
62 DAWID DZIERŻAWCZYK 1989 Śrem nie
63 Dominika Przybyszewska 1989 Poznań Świerczewo Run nie
64 Mikołaj Grzesiak 1989 Poznań nie
65 Adam Musielak 1989 Poznań PGB sportowa paczka nie
66 Michał Szmaj 1989 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów nie
67 Krzysztof Machaj 1990 Ostrzeszów Aktywny Ostrzeszów tak
68 Szymon Szambelan 1990 Września 1990 nie
69 Tomasz Cieślik 1990 Góra Biegająca Kasta Miedziowego Miasta nie
70 Mateusz Buliński 1992 Sosnowiec GYMNAZION SOSNOWIEC MUAY THAI nie
71 Jakub Drzymała 1993 Gostyń nie
72 Dawid Chwirot 1994 Opalenica nie
73 Jakub Tulewicz 1996 Rydzyna nie
74 Marcin Mikoś 1997 Opole nie